Sukienka szara w kratkę styl lat 50 - 60

Ciuchy, buty i tym podobne

Sukienka szara w kratkę styl lat 50 - 60

Postautor: Renata1 » 22 lut 2021, 12:21

Hej jak myślicie ciekawą propozycją jest powrót sukienek rodem z lat 50-60 w kratkę, z zapięciem z tyłu i okrągłym dekoltem?
Zobaczyłam taką na stronie crossjeans.com w dziale sukienek i mnie zaciekawiło, że ta modna na nowo powraca.
Sukienka wydaje mi się niczego sobie, ma mocny materiał, zarazem wydaje się on komfortowy do noszenia.
Myślę, że warto zaryzykować i sobie zamówić, a Wy co uważacie?
Ma rękawy 3/4, prosty krój. Ciekawie się prezentuje. Jest w kolorze szarym, który obecnie jest bardzo modny.
Można ją szukać pod tym nr: 92133-004
Renata1

Re: Sukienka szara w kratkę styl lat 50 - 60

Postautor: gosia44 » 22 lut 2021, 12:33

Hejka ja osobiście się cieszę, że taka moda powraca i że mogę sobie zakupić taką sukienkę online lub w sklepie stacjonarnym.
Lubię ciuchy z tamtych lat. Mam do nich spory sentyment.
gosia44

Re: Sukienka szara w kratkę styl lat 50 - 60

Postautor: PaulaB » 23 lut 2021, 13:25

[quote="Renata1"]Hej jak myślicie ciekawą propozycją jest powrót sukienek rodem z lat 50-60 w kratkę, z zapięciem z tyłu i okrągłym dekoltem?
Zobaczyłam taką na stronie crossjeans.com w dziale sukienek i mnie zaciekawiło, że ta modna na nowo powraca.
Sukienka wydaje mi się niczego sobie, ma mocny materiał, zarazem wydaje się on komfortowy do noszenia.
Myślę, że warto zaryzykować i sobie zamówić, a Wy co uważacie?
Ma rękawy 3/4, prosty krój. Ciekawie się prezentuje. Jest w kolorze szarym, który obecnie jest bardzo modny.
Można ją szukać pod tym nr: 92133-004[/quote]

Jak dla mnie to super jest ta sukienka, dobrze się nosi. Fajnie wygląda.
Świetnie, że powraca ta moda.
PaulaB

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie