Co na siłownię?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Co na siłownię?

Postautor: kochamcome » 23 lis 2016, 12:30

To fakt. Podobają mi się strasznie te naszywki z cekinów, nie widziałam nigdy takiego. Skąd go wzięłaś?
kochamcome

Postautor: Novy » 23 lis 2016, 12:50

BucikSklep pisze:Podstawą jest tutaj dobry strój oraz wygodne obuwie od którego nie będziemy miały odcisków,a co do stroju to w żaden sposób nie może krępować naszych ruchów podczas wykonywanych ćwiczeń,pamiętajmy o tym.

Obuwie jest bardzo ważne, ale jednak ubiór ma większe znaczenie, bo każdy kto ćwiczył kiedyś w zwykłym tshircie a teraz przerzucił się na bieliznę termoaktywną widzi od razu różnicę. Ubranie nie jest mokre od potu przez co nie odczuwamy dyskomfortu.
paczulinka pisze:A ja sobie kupiłam ostatnio dwa komplety dresowe i sobie w nich na zmianę ćwiczę

A pod dres co wkładasz?
kochamcome pisze:Teraz jesienią czy zimą to długie spodnie, czasem też legginsy.

Jeżeli do biegania to oprócz długich spodni warto pamiętać o chuście na twarz żeby nie wdychać zimnego powietrza i dobrej czapce termoaktywnej ;)
Novy

Postautor: paczulinka » 23 lis 2016, 20:19

kochamcome pisze:To fakt. Podobają mi się strasznie te naszywki z cekinów, nie widziałam nigdy takiego. Skąd go wzięłaś?

https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-damska_Komplety-dresowe-damskie-339.html Z tego sklepu, dokładnie ta zakładka ale tego samego już chyba nie ma na stanie ale patrz może się znowu pojawi.

Novy pisze:
BucikSklep pisze:Podstawą jest tutaj dobry strój oraz wygodne obuwie od którego nie będziemy miały odcisków,a co do stroju to w żaden sposób nie może krępować naszych ruchów podczas wykonywanych ćwiczeń,pamiętajmy o tym.

Obuwie jest bardzo ważne, ale jednak ubiór ma większe znaczenie, bo każdy kto ćwiczył kiedyś w zwykłym tshircie a teraz przerzucił się na bieliznę termoaktywną widzi od razu różnicę. Ubranie nie jest mokre od potu przez co nie odczuwamy dyskomfortu.
paczulinka pisze:A ja sobie kupiłam ostatnio dwa komplety dresowe i sobie w nich na zmianę ćwiczę

A pod dres co wkładasz?
kochamcome pisze:Teraz jesienią czy zimą to długie spodnie, czasem też legginsy.

Jeżeli do biegania to oprócz długich spodni warto pamiętać o chuście na twarz żeby nie wdychać zimnego powietrza i dobrej czapce termoaktywnej ;)

Dzięki za info, kupię sobie też taką bieliznę jak mówisz że się sprawdza, bo ja to tak raczej mniej profesjonalnie podchodziłam do ćwiczeń, kwestia rozruszania starych kości dla zdrowia i może zrzucenie parę zbędnych kilosków :))
paczulinka

Postautor: rudaaa » 24 lis 2016, 21:47

yuki pisze:Dresik jest dobry, ale po treningu. W trakcie zdecydowanie się nie sprawdza.

dobrze zaiwestować w ubrania termoaktywne, bo chodzi o to, żeby skóra oddychała, a nie tylko się zapociła. Z resztą w dresie jest niewygodnie, bo jest zbyt luźny, lepiej wybierać coś, co jest bliżej ciała

aive pisze:na znaczkach mi nie zależy, tylko żeby było super ekstra :D
a czy dużo czy mało myślę że to sprawa indywidualna i uwarunkowana wynagrodzeniem które otrzymujemy :P

ja lubię markę Under Armour jeżeli chodzi o rzeczy na siłownie, super materiał, świetny w dotyku, cena bardzo dobra no i coś innego niż tylko nike i adidas... szczególnie bardzo lubię torbę na siłkę, którą mam od nich, jest świetna i ma kieszeń na mokre rzeczy, która rzeczywiście nie oddaje wilgoci, nie to co niektóre z niby najlepszych firm

aive pisze:przecież odzieży termo nie ubiera się tylko na siłownie ma szerokie zastosowanie

dokładnie - to świetna sprawa w góry, na jakieś dłuższe wyprawy albo na narty.
Awatar użytkownika
rudaaa

Postautor: Novy » 26 lis 2016, 13:33

paczulinka pisze:Dzięki za info, kupię sobie też taką bieliznę jak mówisz że się sprawdza, bo ja to tak raczej mniej profesjonalnie podchodziłam do ćwiczeń, kwestia rozruszania starych kości dla zdrowia i może zrzucenie parę zbędnych kilosków )

Nawet jak ćwiczysz od czasu do czasu to i tak warto ćwiczyć komfortowo. Poza tym to inwestycja na długi czas także jak najbardziej warta rozpatrzenia! ;)
rudaaa pisze:dobrze zaiwestować w ubrania termoaktywne, bo chodzi o to, żeby skóra oddychała, a nie tylko się zapociła. Z resztą w dresie jest niewygodnie, bo jest zbyt luźny, lepiej wybierać coś, co jest bliżej ciała

To też jest dobry argument. A co zamiast dresu do biegania w zimne wieczory być poleciła?
rudaaa pisze:ja lubię markę Under Armour jeżeli chodzi o rzeczy na siłownie, super materiał, świetny w dotyku, cena bardzo dobra no i coś innego niż tylko nike i adidas... szczególnie bardzo lubię torbę na siłkę, którą mam od nich, jest świetna i ma kieszeń na mokre rzeczy, która rzeczywiście nie oddaje wilgoci, nie to co niektóre z niby najlepszych firm

Często nie chodzi też o to czy jest to wspomniany UA czy inna firma, ale kwestia wyboru leży po stronie tego z czego wykonany jest produkt i jak dobrze jest to zrobione. Co do UA wiem, ze jest super. Podobnie Fjord Nansen czy Texar jak chodzi o plecaki
rudaaa pisze:dokładnie - to świetna sprawa w góry, na jakieś dłuższe wyprawy albo na narty.

Teraz warto pomyśleć o czymś termoaktywny w ramach prezentu, np. jakiejś czapce czy rękawiczkach
Novy

Postautor: JustynaGrodzka » 26 lis 2016, 14:45

Ja tam w leginsach śmigam, a biegam na zewnątrz w dresie :)
https://www.facebook.com/groups/1318810368185788/1318814674852024/?notif_t=like&notif_id=1483101354274481
JustynaGrodzka

Postautor: kipper » 14 wrz 2017, 12:14

Novy pisze:To też jest dobry argument. A co zamiast dresu do biegania w zimne wieczory być poleciła?

Może jakąś kurtkę softshellową? albo bluzę termoaktywną ..podobno super się sprawdza, widziałam , że militaria maja w swojej ofercie takie :)

Novy pisze:Często nie chodzi też o to czy jest to wspomniany UA czy inna firma, ale kwestia wyboru leży po stronie tego z czego wykonany jest produkt i jak dobrze jest to zrobione. Co do UA wiem, ze jest super. Podobnie Fjord Nansen czy Texar jak chodzi o plecaki

Fjord Nansen podobno robi też dobre śpiwory i namioty , z tego co mi wiadomo.

Novy pisze:Teraz warto pomyśleć o czymś termoaktywny w ramach prezentu, np. jakiejś czapce czy rękawiczkach

A co sądzicie o buffach? Nigdy żadnego nie miałam, ale wydaje się to być całkiem wygodną alternatywą dla szalików.
kipper

Postautor: Novy » 15 wrz 2017, 11:42

kipper pisze:Może jakąś kurtkę softshellową? albo bluzę termoaktywną ..podobno super się sprawdza, widziałam , że militaria maja w swojej ofercie takie :)

Jakąś konkretną bluzę termo masz na myśli?
kipper pisze:Fjord Nansen podobno robi też dobre śpiwory i namioty , z tego co mi wiadomo.

Ja mam śpiwór od FN TROMS i będę go teraz zimą testował na wyjeździe pod namiot

kipper pisze:A co sądzicie o buffach? Nigdy żadnego nie miałam, ale wydaje się to być całkiem wygodną alternatywą dla szalików.

Najlepsza alternatywa dla szalika. Wygoda i możliwość zakładania na wiele sposobów. Ja na zimę mam Buff Merino Wool Black i szczerze polecam.
Novy

Postautor: kipper » 19 wrz 2017, 14:24

Novy pisze:Jakąś konkretną bluzę termo masz na myśli?

Bluza termoaktywna Pentagon Olympus Black D/R (K11007-01) może coś takiego ? wydaje się byc porzadnie zrobiona :)

Novy pisze:Ja mam śpiwór od FN TROMS i będę go teraz zimą testował na wyjeździe pod namiot

Omg, namioty zimą? Szaleństwo xd masz jakis specjalnie dostosowany namiot do śniegu ?

Novy pisze:Najlepsza alternatywa dla szalika. Wygoda i możliwość zakładania na wiele sposobów. Ja na zimę mam Buff Merino Wool Black i szczerze polecam.

A gdzie go kupiłeś? Są jakieś damskie odpowiedniki ?
kipper

Postautor: Gość » 20 wrz 2017, 9:17

Marka gwinner jest idealna, a także biustonosze sportowe. Maja wszystko legi, biustonosze, koszulki. Zawsze zamawiam ze sklepu sklep-biustonosze.pl. Polecam
Gość

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie