Co na siłownię?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Co na siłownię?

Postautor: Novy » 20 wrz 2017, 17:37

kipper pisze:Bluza termoaktywna Pentagon Olympus Black D/R (K11007-01) może coś takiego ? wydaje się byc porzadnie zrobiona :)

Myślałem, że polecisz coś co sam masz i używasz :P Jak już miałby też tak strzelać to bardziej bym w UA uderzył www militaria pl/under_armour/bluza_termoaktywna_under_armour_storm_rival_artillery_green_1280781-357_p78141.xml I ta bluza jest od dość dawna na przecenie, bo jak ją parę miesięcy temu kupowałem to tez byla w takiej super cenie
kipper pisze:Omg, namioty zimą? Szaleństwo xd masz jakis specjalnie dostosowany namiot do śniegu ?

Pewnie,czemu by nie. Wystarczy dobra odziez i sprzet, a snieg nie stanowi problemu. Mam taki namiot www militaria pl/coleman/namiot_trzyosobowy_coleman_darwin_3_st_p44312.xml ale czy bedzie dobry na zime to jeszcze nie wiem,bo jest nówka sztuka :D
kipper pisze:A gdzie go kupiłeś? Są jakieś damskie odpowiedniki ?

W militaria.pl i myślę że to jest unisex, zreszta do oceny to zostawiam www militaria pl/buff/chusta_buff_merino_wool_grey_buf33006_p9114.xml
Novy

Postautor: grecia » 22 wrz 2017, 20:05

Novy pisze:Myślałem, że polecisz coś co sam masz i używasz :P Jak już miałby też tak strzelać to bardziej bym w UA uderzył www militaria pl/under_armour/bluza_termoaktywna_under_armour_storm_rival_artillery_green_1280781-357_p78141.xml I ta bluza jest od dość dawna na przecenie, bo jak ją parę miesięcy temu kupowałem to tez byla w takiej super cenie

niestety ta bluza jest niedostępna więc polecicie coś innego ?

Novy pisze:Pewnie,czemu by nie. Wystarczy dobra odziez i sprzet, a snieg nie stanowi problemu. Mam taki namiot www militaria pl/coleman/namiot_trzyosobowy_coleman_darwin_3_st_p44312.xml ale czy bedzie dobry na zime to jeszcze nie wiem,bo jest nówka sztuka :D

to pewnie jakaś mata samopomująca się przyda na taki wypad żeby odizolować się od podłoża

Novy pisze:W militaria.pl i myślę że to jest unisex, zreszta do oceny to zostawiam www militaria pl/buff/chusta_buff_merino_wool_grey_buf33006_p9114.xml

nie gryzie Cię nic ?
grecia

Postautor: Novy » 24 wrz 2017, 11:15

grecia pisze:niestety ta bluza jest niedostępna więc polecicie coś innego ?

militaria.pl/under_armour/bluza_termoaktywna_under_armour_icon_caliber_-_sand_1279836-258_p85338.xml ta tez mam i jest równie dobra, a jak zależy ci na kupieniu juz teraz to jest dostepna :)
grecia pisze:to pewnie jakaś mata samopomująca się przyda na taki wypad żeby odizolować się od podłoża

Przydaje się i to bardzo. Szczególnie jak podłoże jest bardzo zimne to izolacja jest bardzo potrzebna. Ja sie załapałem na fajną przecenę militaria.pl/coleman/mata_samopompujaca_coleman_touring_st_p44360.xml

grecia pisze:nie gryzie Cię nic ?

Coś ty. czasy gryzacej odzieży skończyly sie wiele lat temu. Teraz mając taką odziez praktycznie jej nie czujesz na sobie, a mimo wszystko jest ci w niej bardzo cieplo i komfortowo
Novy

Postautor: zodiak » 30 wrz 2017, 16:53

Novy pisze:
grecia pisze:niestety ta bluza jest niedostępna więc polecicie coś innego ?

militaria.pl/under_armour/bluza_termoaktywna_under_armour_icon_caliber_-_sand_1279836-258_p85338.xml ta tez mam i jest równie dobra, a jak zależy ci na kupieniu juz teraz to jest dostepna :)

świetna! Wygląda jak normalna bluza
Novy pisze:
grecia pisze:to pewnie jakaś mata samopomująca się przyda na taki wypad żeby odizolować się od podłoża

Przydaje się i to bardzo. Szczególnie jak podłoże jest bardzo zimne to izolacja jest bardzo potrzebna. Ja sie załapałem na fajną przecenę militaria.pl/coleman/mata_samopompujaca_coleman_touring_st_p44360.xml

czemu samopompująca a nie normalna?
Novy pisze:
grecia pisze:nie gryzie Cię nic ?

Coś ty. czasy gryzacej odzieży skończyly sie wiele lat temu. Teraz mając taką odziez praktycznie jej nie czujesz na sobie, a mimo wszystko jest ci w niej bardzo cieplo i komfortowo

Potwierdzam. A też nienawidziłem gryzących swetrów jak byłem mały
zodiak

Postautor: grecia » 04 paź 2017, 11:25

zodiak pisze:świetna! Wygląda jak normalna bluza

rzeczywiście wygląda bardzo fajnie w sumie idealnie nadaje się na aktualne warunki atmosferyczne

zodiak pisze:czemu samopompująca a nie normalna?

lepsza izolacja od podłoża, wygodniejsze, nerki będą chronione co prawda jest troszkę cięższa od zwykłej ale to nie robi duże różnicy

zodiak pisze:Potwierdzam. A też nienawidziłem gryzących swetrów jak byłem mały

to chyba sobie zamówię, albo może poczekam myślicie że będą jakieś przeceny na tego typu odzież niedługo ?
grecia

Postautor: Novy » 05 paź 2017, 10:33

grecia pisze:rzeczywiście wygląda bardzo fajnie w sumie idealnie nadaje się na aktualne warunki atmosferyczne

To fakt, ale też dobrze mieć jakąś kurtkę, bo od deszczu to cię wgl nie uchroni bluza niestety. Ja mam na gorszą pogodę takiego brandita militaria.pl/brandit/kurtka_brandit_bronx_black_3107-2_p91090.xml
grecia pisze:lepsza izolacja od podłoża, wygodniejsze, nerki będą chronione co prawda jest troszkę cięższa od zwykłej ale to nie robi duże różnicy

jakies 0.5kg jest ciezsza od zwyklej maty, ale jak sie jedzie gdzies autem to nie robi to roznicy gorzej przy plecaku. Aporpo plecaków to macie do poleceniea jakies takie na co dzień?
grecia pisze:to chyba sobie zamówię, albo może poczekam myślicie że będą jakieś przeceny na tego typu odzież niedługo ?

To wie tylko i wyłącznie sklep :P my możemy czekać z nadzieją ze cos bedzie. Tak czy siak wiekszosc rzeczy jest na obnizkach cały czas militaria.pl/wyprzedaz_c817.xml?on_stock=1
Novy

Postautor: grecia » 05 paź 2017, 17:00

Novy pisze:To fakt, ale też dobrze mieć jakąś kurtkę, bo od deszczu to cię wgl nie uchroni bluza niestety. Ja mam na gorszą pogodę takiego brandita militaria.pl/brandit/kurtka_brandit_bronx_black_3107-2_p91090.xml

ale ona jest przeciwdeszczowa ? bo w opisie nie ma nic takiego napisanego, a już wolałabym kurtkę żeby jednak przeciwdeszczowa była :p

Novy pisze:jakies 0.5kg jest ciezsza od zwyklej maty, ale jak sie jedzie gdzies autem to nie robi to roznicy gorzej przy plecaku. Aporpo plecaków to macie do poleceniea jakies takie na co dzień?

mogę polecić texar, solidne i porządne plecaki, nic się nie pruje, mój młodszy brat ma do szkoły i też jest zadowolony

Novy pisze:To wie tylko i wyłącznie sklep :P my możemy czekać z nadzieją ze cos bedzie. Tak czy siak wiekszosc rzeczy jest na obnizkach cały czas militaria.pl/wyprzedaz_c817.xml?on_stock=1

oj ja i tak już na tą wyprzedaż wydałam za dużo pieniązków, jeszcze tylko jakieś rękawiczki na zimę potrzebuję
grecia

Postautor: kipper » 06 paź 2017, 18:05

grecia pisze:ale ona jest przeciwdeszczowa ? bo w opisie nie ma nic takiego napisanego, a już wolałabym kurtkę żeby jednak przeciwdeszczowa była :p

Nie wygląda na przeciwdeszczową, poza tym jest z z bawełny :P To już lepsza do noszenia w sumie o każdej pore roku bedzie M65 od Brandita :P

grecia pisze:mogę polecić texar, solidne i porządne plecaki, nic się nie pruje, mój młodszy brat ma do szkoły i też jest zadowolony

Texar wypuścił jakąś młodzieżową kolekcję plecaków ???

grecia pisze:oj ja i tak już na tą wyprzedaż wydałam za dużo pieniązków, jeszcze tylko jakieś rękawiczki na zimę potrzebuję

Mechanixy jeśli chodzi o rękawiczki powinny się najlepiej sprawdzić :)
kipper

Postautor: grecia » 08 paź 2017, 10:25

kipper pisze:Nie wygląda na przeciwdeszczową, poza tym jest z z bawełny :P To już lepsza do noszenia w sumie o każdej pore roku bedzie M65 od Brandita :P

a coś przeciwdeszczowego ?

kipper pisze:Texar wypuścił jakąś młodzieżową kolekcję plecaków ???

nie wiem czy młodzieżową, ale jak patrzę na te wszystkie plecaki z nike, adidas które w ogóle nie są usztywniane i co chwilę się prują to ręce opadają. Tutaj masz całą oferte militaria.pl/plecaki_c277.xml?product_name=&mid=522&price_min=&price_max=

grecia pisze:Mechanixy jeśli chodzi o rękawiczki powinny się najlepiej sprawdzić :)

a możesz podać jakiś model bo trochę tych rękawiczek jest :p
grecia

Postautor: Novy » 08 paź 2017, 15:54

grecia pisze:a coś przeciwdeszczowego ?

To chyba najlepiej ponczo sobie kupić i wtedy deszcz niestraszny militaria.pl/helikon/ponczo_helikon_black_po-mus-po-01_p12078.xml zawsze deszcz spłynie nawet jak będzie ostra ulewa
grecia pisze:nie wiem czy młodzieżową, ale jak patrzę na te wszystkie plecaki z nike, adidas które w ogóle nie są usztywniane i co chwilę się prują to ręce opadają. Tutaj masz całą oferte [...]

Takie 25l jak ten texar militaria.pl/texar/plecak_texar_assault_25_l_a-tacs_fg_p42877.xml?cat=277 na co dzien starcza bez najmniejszego problemu każdemu.
grecia pisze:a możesz podać jakiś model bo trochę tych rękawiczek jest :p

Na zimę polecam Impact pro bo najlepiej chronia od zimna i sniegu
Novy

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie