Co na siłownię?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Co na siłownię?

Postautor: Caryca » 09 paź 2017, 12:43

A ja kupiłam sobie ciuchy sportowe w Martesie, mają bardzo fajne promocje. Nie zależało mi co prawda na jakiś mega profesjonalnych ciuchach, zwykłe spodenki do biegania, koszulka i stanik sportowy i jestem zadowolona.
Caryca

Postautor: kipper » 09 paź 2017, 21:33

Novy pisze:To chyba najlepiej ponczo sobie kupić i wtedy deszcz niestraszny militaria.pl/helikon/ponczo_helikon_black_po-mus-po-01_p12078.xml zawsze deszcz spłynie nawet jak będzie ostra ulewa

Ale to brzydkie xd wygląda się w tym jak yeti albo inny potwór ;D btw, ciekawe jak z wytrzymałością tej folii, myslicie , że to na jeden raz?
Novy pisze:Takie 25l jak ten texar militaria.pl/texar/plecak_texar_assault_25_l_a-tacs_fg_p42877.xml?cat=277 na co dzien starcza bez najmniejszego problemu każdemu.

A jak z jakością materiału? Szwy się nie rozchodzą??

Novy pisze:Na zimę polecam Impact pro bo najlepiej chronia od zimna i sniegu

trochę kosztują :P a jak z uchwytem w tych rękawiczkach? Jest w miare swobodny ?
kipper

Postautor: grecia » 13 paź 2017, 18:59

Novy pisze:To chyba najlepiej ponczo sobie kupić i wtedy deszcz niestraszny militaria.pl/helikon/ponczo_helikon_black_po-mus-po-01_p12078.xml zawsze deszcz spłynie nawet jak będzie ostra ulewa

a człowiek się pod nim nie poci ?

Novy pisze:Takie 25l jak ten texar militaria.pl/texar/plecak_texar_assault_25_l_a-tacs_fg_p42877.xml?cat=277 na co dzien starcza bez najmniejszego problemu każdemu.

da radę do niego coś jeszcze przyczepić ?

nie lepi się do nich śnieg ?
grecia

Postautor: zodiak » 16 paź 2017, 5:59

grecia pisze:

a człowiek się pod nim nie poci ?

takie rzeczy i tak się raczej nosi gdy jest chłodno a w lecie to tylko przy mega ulewach więc nie uważam aby to było problemem
grecia pisze:

da radę do niego coś jeszcze przyczepić ?

jak ma molle to tak ;)
grecia pisze:

nie lepi się do nich śnieg ?

coś ty. To są jedne z najlepszych rękawic. Też polecam, bierz i się nie zastanawiaj
zodiak

Postautor: malina » 16 paź 2017, 12:15

polecam artykuł na portalu dla kobiet ikona mody ikonamody.pl/stylizacje/badz-modna-na-silowni - bądź modna na siłowni ;)
malina

Postautor: benia » 17 lis 2017, 18:20

Uwielbiam takie pytania.. obojętne co, wazne by było wygodnie...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Krypka » 01 gru 2017, 8:29

Standardowo - oddychająca koszulka, wygodne, lekkie i dobrze dobrane buty + legginsy. Jeśli ktoś zaczyna, to warto testować odzież dobrej jakości, ale w rozsądnej cenie. Osobiście zaczynałam od np. ciuchów z dare2b. Nie są drogie, a jakość rzeczy bardzo na plus.
Krypka

Postautor: Barbara30 » 21 gru 2017, 15:05

ja się nie przejmuję siłowniowa modą i zakłada zwykłe leggisy i t shirt. W końcu ide ćwiczyć a nie na wybieg :)
Barbara30

Postautor: bobbudowniczy84 » 12 kwie 2018, 14:37

Tak naprawdę potrzebujesz tylko dwóch rzeczy - wygodnych butów i dobrego stanika. ;)
bobbudowniczy84

Postautor: ogor00 » 10 maja 2018, 7:36

To musisz znaleźć coś co będzie Ci pasować na siłownię! Ja nie chodzę na siłownię, to nie za bardzo się znam na takich ubraniach, Owszem znam jeden fajny sklep; e-hexe.com.pl, sama często tu kupuję i zawsze znajdę coś ciekawego i oczywiście dobrej jakości.
ogor00

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie