Co na siłownię?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Co na siłownię?

Postautor: Mija » 07 cze 2018, 9:26

Ja na siłownię kupuję ubrania w sklepie 4f, a ostatnio kupiłam tam sobie fajne spodnie 4f.com.pl/spodnie,14,0.html z których jestem bardzo zadowolona. Mają fajne modele, idealne na siłownię.
Mija

Postautor: Kinguska3 » 09 lip 2018, 7:16

Ja staram się chodzić na siłownię dwa, trzy razy w tygodniu. Ostatnio kupiłam sobie fajne staniki sportowe w sklepie outhorn outhorn.com/biustonosze-sportowe,29,0.html I chyba jeszcze dokupię wiecej, bo super się w nich ćwiczy.
Kinguska3

Postautor: BettyBoo » 27 sie 2018, 12:04

Ja rzeczy sportowe kupuję sobie dosłownie raz do roku na tych największych powakacyjnych wyprzedażach. Teraz przyszły do mnie paczki z regatta.pl i od nich mam chyba z 4 koszulki, 2 pary spodenek i buty, a to jeszcze nie wszystko co zamówiłam w różnych sklepach.
BettyBoo

Postautor: Niepytajkaa » 02 paź 2018, 11:06

Na siłownię to prosty zestaw na początek: dobre buty, takie, które nie spowodują otarć, będą "oddychały" i będą wygodne, potem legginsy też fajnie przepuszczające pot, a na górę w zależności od tego, co się lubi i od poziomu pewności siebie, albo koszulkę dobrej jakości albo top - mój ulubieniec, przyznam. A co do sklepów, które polecam, to ja jestem za Dare2b - stosunek ceny do jakości jest okej, zwłaszcza, gdy kupuje się u nich po przecenie, teraz jest np. do -75%, więc mega okazja.
Niepytajkaa

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie