Czy warto kupować podróbki?

Ciuchy, buty i tym podobne

Czy warto kupować podróbki?

Postautor: Magdalena P. » 21 gru 2014, 19:06

Hej! Mam pytanie. Ostatnio często śledzę różne serwisy aukcyjne typu allegro lub ebay i zauważyłam, że można na nich kupić za niewielkie pieniądze ubrania, buty i torebki, które nie są oryginalne, tylko są prawie identyczne z rzeczami od znanych projektantów. Czy kupowałyście kiedyś takie rzeczy? Jak wyglądają one jakościowo? Rozumiem, że za kilka euro nie można wymagać cudów, ale zawsze to coś innego niż masówka z sieciówek i człowiek może trochę się odróżniać od szarej masy.
Magdalena P.

Re: Czy warto kupować podróbki?

Postautor: nowikkk » 08 sty 2015, 10:41

Ja kupuję na allinside.pl zamienniki znanych marek i jestem w pełni usatysfakcjonowany ;) Bardzo dobrze się sprawują po czasie i nie mam żadnych zastrzeżeń do swoich wyborów ;) mogę gorąco polecić każdemu ;) Po co przepłacać ;)
nowikkk

Postautor: Gość » 08 sty 2015, 18:30

Zależy od szczęścia czasami coś jest warte swojej ceny a zdarza się też ze nie,
Ja kupuję tylko Polskie produkty, które są warte swojej ceny warto zajrzec na www.stylowe-obuwie.pl
Precyzyjnie wykonane buty Polskiego producenta, którego buty kupują takie marki jak Venezia i wiele sklepów stacjonarnych.
Gość

Postautor: oloska » 02 mar 2015, 1:29

Ja tak jak wyżej kolega kupuję na allinside.pl i jestem bardzo zadowolona, rzeczy wyglądają ładnie, modnie i są dobrze wykonane.
oloska

Postautor: kozikowa83 » 01 kwie 2015, 12:28

Może podróbki też są ładne jak oryginały, ale szybciej się psują i rozwalają. Albo nawet żółkną. Lepiej więcej kasy wydać na oryginał niż kupować więcej podróbek.
kozikowa83

Postautor: beatka » 11 kwie 2015, 17:21

to się trzeba zastanowić nad tym czy w ogóle można je kupować. Bo czy warto, czasem pewnie i tak bo są wcale nie złej jakości, a rzeczywiście dużo tańsze. Ale nie można zapominać, że kupowanie podróbek to po prostu łamanie prawa na co już jednak godzić się nie powinniśmy. Przecież my sami też nie chcielibyśmy, aby ktoś podrabiał nasz produkt i zarabiał na tym krocie, a my mielibyśmy ponosić realne straty.
beatka

Postautor: Filipek007 » 13 kwie 2015, 6:18

Szczerze mówiąc to już chyba lepiej kupić podróbkę ale nową niż używane ubrania. Znajoma ostatnio wygrała aukcje "pieknej" pikowanej bluzki i torebkę. Dostała całkiem inna, zniszczona bluzkę, a torebkę z zepsutym zamkiem i potarganym środkiem. Macie może pomysły co może zrobić w tej sytuacji ?
Zadbajmy o Nasz uśmiech :) Rady, opinie - funpage Panoramica 3D na facebooku. Zapraszam :)
Awatar użytkownika
Filipek007

Postautor: ulicafinansowa.pl » 13 kwie 2015, 22:52

Podróbki często wizualnie wyglądają tak samo ale nie spełniają takich warunków jakościowych jak oryginały.Przykładowo podróbki butów do biegania wyglądają identycznie jak oryginalne lecz ich podeszwy to zwykły kawałek gumy a nie dostosowana do nogi podeszwa amortyzująca. Bardzo rzadko zdarza się że podróbki są lepsze od oryginałów.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: Wellness » 08 maja 2015, 11:47

oczywiscie ze nie warto kupowac podrobek, polecam markowy sklep z galanteria skorzana:
http://francomorenzo.com/pl/
Wellness

Postautor: Liafin » 15 cze 2015, 7:55

Moje wymarzone buty kosztują jakieś 18 tyś złotych, zależnie od kursu funta. Czy warto byłoby kupić ich podróbki nie wiem, można je już dostać w sumie za 500 zł. Jednego jestem pewna, żadne buty nie są warte 18 tyś złotych;)
Liafin

Następna