Czy warto kupować podróbki?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Czy warto kupować podróbki?

Postautor: BasiaStelmach » 25 sie 2015, 2:00

Moim zdanie podróbki to strata pieniędzy. Dana rzecz musi być porządna i służyć właścicielowi.
BasiaStelmach

Postautor: Magda » 07 cze 2016, 21:28

Oczywiście że warto. Ja kupuję ze strony http://allinside.pl. Towar świetny. Niczym nie różni się od oryginału. Transakcje wzorowo przeprowadzone i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się że coś nie przyszło. Kupuję tam od roku i jeszcze na tym zarabiam. Polecam ten sklep :)
Magda

Postautor: milka00 » 18 lip 2016, 8:25

mi czesto jak sie spodoba jakies markowe ubranie to staram sie je sobie sama uszyc :D wychodzi zdecydowanie taniej i sama sobie dobieram materiał i dostosowuję do swojej budowy. Maszynę dostałam od mamy, fajny model Łucznika, o ten http://www.galerialucznik.pl/pl/p/EWA-II-2014-Wysylka-i-prezent-zestaw-do-szycia-gratis/1164 ona tez mnie nauczyła szyć :) warto posiadać takie umiejętności
milka00

Postautor: mikka » 16 sie 2016, 2:41

Tylko po co podróbka? Dla szpanu ;) ?
Gdy­by In­ternet był re­ligią to miałby naj­większą rzeszę wyznawców.
mikka

Postautor: BucikSklep » 24 sie 2016, 8:21

Moim zdaniem warto dołożyć po czym wybrać coś co faktycznie jest dobrej,wysokiej jakości. Niestety podróbki w żaden sposób nam tego nie gwarantują,na dłuższa metę np: w kwestii butów- okażą się także mało wygodne.
BucikSklep

Postautor: lolaa5 » 27 wrz 2016, 1:47

No co Ty, w ogóle nie opłaca się kupować podróbek. Zaraz Ci się coś rozwali, szkoda pieniędzy. lepiej zainwestować w lepszą rzecz i mieć ją przez długi czas :) Ja np. ostatnio poszukiwałam jakiegoś zegarka i kupiłam sobie pozłacanego Fossila na e-zegarki.pl. Super się sprawuje :)
lolaa5

Postautor: mirZa » 08 paź 2016, 12:44

firma to nie logotyp, to najpiew jakość. kupowanie podróbki to to samo co kupowanie produktu niskojakościowej firmy
Awatar użytkownika
mirZa

Postautor: Ariadna » 01 mar 2017, 19:20

Jeśli przez podróbki rozumiemy rzeczy, które w oczywisty sposób mają przypominać produkty innych marek, to nie widzę sensu. W niektórych przypadkach wolę zainwestować więcej w dobrą jakość, ale często też kupuję produkty "niemarkowe", ot, bo mi się podobają po prostu. Nie muszą niczego naśladować.
Chyba że mówimy o żywności, wtedy uważam, że zdecydowanie warto kupować "podróbki" produkowane dla Biedronki czy Tesco, bo często schodzą one z tej samej linii produkcyjnej tylko mają inne opakowanie.
Awatar użytkownika
Ariadna

Postautor: welinka » 23 mar 2017, 0:03

To zalezy komu na czym zależy, jeśli ktoś patrzy na metkę to podróbka będzie mu przeszkadzała, ale jak komuś po prostu podoba sie dana rzecz to czemu nie kupić bardzo podobnej taniej? :) co do jakości, to jak sie kupi super jakościowe które sie nie zniszczy wcale to nie ma pretekstu żeby kupić nowe :D
welinka

Postautor: Darias » 10 lut 2018, 15:32

Nie. Ale ja nie podążam ślepo za moda, wybieram sobie z niej to co mi się podoba, ale nie jestem ślepą niewolnicą. Dlatego nie zależy mi na metkach. Rzecz ma mi się podobać a nie być zrobiona przez X czy Y, dlatego nie intereuję się podróbkami.
Darias

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie