promocje na damską odzież

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: promocje na damską odzież

Postautor: Angelika » 30 lis 2017, 11:51

Teraz trafiłam na dużą promocję w sklepie Regatta. Zastanawiam się nad kupieniem tam kurtki, bo przeceny są serio spore. Odłożyłam pieniądze na jedną porządną na zimę, a wydaje mi się, ze skoro to sklep outdoorowy, to jakość produktów będzie wysoka.
Angelika

Postautor: TośkA » 20 gru 2017, 10:52

Fajne promocje są na sklep-dare2b.pl - i to naprawdę spore. Ubrania bardziej sportowe, ale są też takie, które śmiało noszę po mieście. Jeśli któraś jeszcze nie przygotowała się na wypad do Zakopanego czy innej miejscowości, żeby poszaleć na stoku, to jest okazja kupić odzież w dobrej cenie. Ja sama mam stamtąd ubrania na narty - w stosunku do jakości cena jest bardzo okej.
TośkA

Postautor: Barbara30 » 21 gru 2017, 15:48

Kiedy zaczynają się wyprzedaże w sklepach? Jakoś zaraz po świętach chyba. Muszę kupić jakieś jeansy bo od jesieni przytyło mi się troszkę i jak nie wróce na siłownię to po świetach już w nic nie wejdę :( też macie tak, że na wiosnę chudniecie a zimą nawet rozmiar większy? Irytuje mnie to strasznie.
Barbara30

Postautor: figa » 26 gru 2017, 9:03

Od dziś wszystko rusza! :D
figa

Postautor: Jagoodka » 05 sty 2018, 12:13

Ja lubię sobie czasem zajrzeć na Regatta.pl - bo jak mają tam przeceny to naprawdę spore - o 100, 200zł. Teraz są kurtki tak przecenione - w sam raz żeby na za rok sobie kupić bo tej zimy to się raczej nie doczekamy :D
Jagoodka

Postautor: jedwab » 06 lut 2018, 14:04

A ja często inspiruje się ta marką: .hexe.com.pl/sesja-wizerunkowa/37 bardzo eleganckie ubrania, o dobrych krojach, w modnych kolorach. Dla mnie jedna z najlepszych kolekcji.
jedwab

Postautor: lala99 » 26 mar 2018, 23:24

A ja bardzo lubię czerpać inspirację stąd: hexe.com.pl/akcesoria są tu bardzo fajne rzeczy. Bardzo często inspiruję się nimi.
lala99

Postautor: benia » 30 cze 2018, 20:53

Teraz ogólnie zaczynają się promocje, więc warto polować ;)
Awatar użytkownika
benia

Postautor: greenwu » 03 lip 2018, 7:04

Ostatnio dorwałam spodnie przecenione ze 140 na 50 :D
I w ogóle ja zawsze latem kupuję kurtki na jesień i zimę. Są o wiele tańsze :) niedawno właśnie kupowałam parkę w sklepie Karibu.pl, były sporo przecenione, teraz też widzę jakieś promocje. Wszyscy kupują letnie ciuchy, a ja kurtki, ale co tam :D
greenwu

Postautor: burrows » 18 lip 2018, 12:07

No to widzę, że każdy ma swój sprawdzony sklep. W moim przypadku jest to ModiModa.pl - od dawna robie tu zakupy i jestem bardzo zadowolona. Fajne komplety bielizny, sukienki, torebki, dodatki i wiele wiele innych. Duzo promocji wiec moje drogie uwaga na zawartosc koszyka zebyscie calego asortymentu nie wykupily przypadkiem hehehe :D
burrows

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie