Prezent dla noworodka - co wybrać ?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Prezent dla noworodka - co wybrać ?

Postautor: zenka » 03 sty 2017, 22:33

Sesja zdjęciowa to naprawdę świetny prezent, zostanie na lata piękną pamiątką.
zenka

Postautor: bazia » 05 kwie 2017, 11:01

ja na taki prezent wybrałam rożek, ale nie taki zwykły. sama go uszyłam ! :) jak zobaczyłam na stronie przepisnaszycie.pl jak pięknie wygląda to nie mogłam się powstrzymać :) troszkę mi zajęło ale efekt imponujący. młodzi rodzice byli bardzo zadowoleni :)
bazia

Postautor: Teresskka » 14 maja 2017, 23:28

Moja kuzynka rodziła miesiąc temu. Kupiliśmy jej cały zestaw wyprawkowy dla małego na deareco.com . Jest cuddddny <33
Teresskka

Postautor: klementynazet » 03 cze 2017, 15:31

Prezentów jest sporo. Mogą to być rzeczy zarówno praktyczne, jak i pamiątkowe lub zabawki. Zwykle poleca się kupowanie pampersów. Ja jednak zainwestowałam w mi8lutki kocyk zakupiony w sklepie internetowym specially4u.pl/product-pol-7677-Kocyk-z-mikrofibry-Mis.html kocyki są z mikrofibry, a więc cieplutkie i miłe :)
klementynazet

Postautor: benia » 02 lip 2017, 1:56

Najlepiej jest podpytać czego może brakować, albo czy rodzice nie chcą konkretnej rzeczy. Bo wyprawka do skompletowania to długaśna lista. Ja akurat teraz kupowałam kocyk, taki jakby na drutach robiony i kosmetyki Emolium, takie od pierwszego dnia, bo one to się zawsze przydadzą
Awatar użytkownika
benia

Postautor: marynia » 21 paź 2017, 15:21

Ubranka też zawsze się przydają te z psoty.com są bardzo ładne, a dzieci jak to dzieci tego nigdy dość ;) Wiem z doświadczenia, tez zresztą mam sporo ubranek od nich właśnie.
marynia

Postautor: Miriam » 18 lis 2017, 14:00

[quote="marynia"]Ubranka też zawsze się przydają te z psoty.com są bardzo ładne, a dzieci jak to dzieci tego nigdy dość ;) Wiem z doświadczenia, tez zresztą mam sporo ubranek od nich właśnie.[/quote]

Zerknęłam z ciekawości co to za sklep, przyznam szczerze nie znałam ;) Ubranka śliczne, dla mnie ten pajac wygląda cudnie <3

Ostatnio przesunięty w górę 18 lis 2017, 14:00 przez: Anonymous.
Miriam

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie