Wypożyczalnia biżuterii

Ciuchy, buty i tym podobne

Wypożyczalnia biżuterii

Postautor: MałaMi » 19 lut 2015, 7:31

Korzystałyście może kiedyś z wypożyczalni biżuterii? Możecie mi jakąś polecić? Szukam jakiegoś fajnego kompleciku do sukienki na imprezę rodzinna :)
MałaMi

Re: Wypożyczalnia biżuterii

Postautor: Tabaluga » 25 kwie 2016, 7:47

Lol, to jest coś takiego ! o.O Jeśli macie link, to podeślijcie proszę :D
Awatar użytkownika
Tabaluga

Postautor: miśka88 » 29 wrz 2016, 9:45

Ja to nie lubie pożyczać biżuterii, lepiej mieć swoją własną. Zobaczcie sobie dziewczyny np. stronkę e-zegarki.pl. Mają tam naprawdę śliczne błyskotki <3
miśka88

Postautor: arnka » 25 lis 2016, 6:44

Nie spotkałam się nigdy z wypożyczalniami biżuterii Jakoś jednak wolę mieć swoją. Jak mnie nie stać to po prostu kupuję tańszą, choć w moim przypadku chodzi raczej o ilości biżuterii jakie posiadam :D Często kupuje w https://www.edibazzar.pl/ biżuteria tania i ładna
arnka

Postautor: Gość » 08 sty 2017, 22:25

Mi podoba się biżuteria w takim stylu https://torbywsieci.pl/products/list/?category_type=jewelery
Gość

Postautor: kajutek » 19 sty 2017, 13:32

Nie korzystałem :D
kajutek

Postautor: lekon » 23 cze 2017, 6:07

nie do końca rozumiem koncepcję wypożyczania biżuterii. Rozumiem, że można nie mieć pieniędzy na kupowanie sobie co tydzień czy nawet co miesiąc, ale wydaje mi się, że lepiej mieć swoje niż ciągle pożyczać ;) odłożyć sobie troszkę, nawet niekoniecznie bardzo dużo, bo są sklepy, w których można kupić biżuterię dobrą i w dobrej cenie, np. e-zegarki.pl. Wydaje mi się, że lepiej mieć swoje dodatki, które mogą cieszyć oko i służyć przez długi okres czasu :)

Ostatnio przesunięty w górę 23 cze 2017, 6:07 przez: Anonymous.
lekon