Odzież sportowa

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Odzież sportowa

Postautor: Novy » 08 paź 2017, 15:59

grecia pisze:a nic nie gryzie podczas noszenia tej wełny?

Nie, nic nie gryzie. To jest juz inna technologia produkcji przez co bardzo dobrze sie nosi takie rzeczy wełniane. Ja mam czapkę taka militaria.pl/buff/czapka_buff_z_welny_merino_-_solid_thermal_black_bh113028_999_10_00_p76230.xml i bardzo ja sobie chwale
kipper pisze:A czym te szybkoschnące różnią się od zwykłych? Mają jakiś inny skład?

Po prostu jak się wytrzesz w taki recznik i zostawisz go na słoncu czy wietrze to chwila moment i jest suchy. Dzieki temu nie nosisz ciezkiego i mokrego recznika w plecaku którym potem nieprzyjemnie jest sie wycierac

grecia pisze:ciekawe jak z wyposażeniem sklepu, chyba wszędzie jest tak samo dobrze wyposażony, nie mogą odstawać od reszty

Na pewno tak samo jak w innych ich sklepach. Jak kiedys byłaś to wiesz ze wysposażenia jest dużo i mozna sobie wybierać
Novy

Postautor: kipper » 09 paź 2017, 21:38

Novy pisze:Nie, nic nie gryzie. To jest juz inna technologia produkcji przez co bardzo dobrze sie nosi takie rzeczy wełniane. Ja mam czapkę taka militaria.pl/buff/czapka_buff_z_welny_merino_-_solid_thermal_black_bh113028_999_10_00_p76230.xml i bardzo ja sobie chwale

Czyli warto zamawiać na zimę, bez obaw , że nam uszy odmarzną :D? A sa wg rękawiczki z merino ??

Novy pisze:Po prostu jak się wytrzesz w taki recznik i zostawisz go na słoncu czy wietrze to chwila moment i jest suchy. Dzieki temu nie nosisz ciezkiego i mokrego recznika w plecaku którym potem nieprzyjemnie jest sie wycierac

Znalazłam taki --> militaria.pl/rockland/recznik_szybkoschnacy_rockland_niebieski_xl_9874_n_p70905.xml myślicie że warty jest swojej ceny ?

Novy pisze:Na pewno tak samo jak w innych ich sklepach. Jak kiedys byłaś to wiesz ze wysposażenia jest dużo i mozna sobie wybierać

A wiecie może, czy można cos zamówić online i odebrać to w sklepie ?
kipper

Postautor: grecia » 13 paź 2017, 19:07

kipper pisze:Czyli warto zamawiać na zimę, bez obaw , że nam uszy odmarzną :D? A sa wg rękawiczki z merino ??

niestety nie widziałam jeszcze, ale jak rękawiczki to mechanixy polecam :D a z merino to jeszcze skarpetki są

kipper pisze:Znalazłam taki --> militaria.pl/rockland/recznik_szybkoschnacy_rockland_niebieski_xl_9874_n_p70905.xml myślicie że warty jest swojej ceny ?

myślę że tak jednak chyba wolałabym w ciemniejszych barwach. A tak zmieniając temat szukam dobrej latarki dla mojego faceta do garażu, na co powinna zwrócić uwagę ?

kipper pisze:A wiecie może, czy można cos zamówić online i odebrać to w sklepie ?

jak dobrze pamiętam to jest taka opcja, jednak ja zawsze zamawiam do siebie :p
grecia

Postautor: zodiak » 16 paź 2017, 6:17

grecia pisze:
kipper pisze:Czyli warto zamawiać na zimę, bez obaw , że nam uszy odmarzną :D? A sa wg rękawiczki z merino ??

niestety nie widziałam jeszcze, ale jak rękawiczki to mechanixy polecam :D a z merino to jeszcze skarpetki są

militaria.pl/mechanix_wear/rekawice_mechanix_wear_winter_impact_pro_mcw-ip_p62264.xml - te są najlepsze. Nie ma dla nich konkurencji
grecia pisze:
kipper pisze:Znalazłam taki --> militaria.pl/rockland/recznik_szybkoschnacy_rockland_niebieski_xl_9874_n_p70905.xml myślicie że warty jest swojej ceny ?

myślę że tak jednak chyba wolałabym w ciemniejszych barwach. A tak zmieniając temat szukam dobrej latarki dla mojego faceta do garażu, na co powinna zwrócić uwagę ?

na ilość lumenów. Weź olight baton ładowaną przez usb: militaria.pl/olight/latarka_akumulatorowa_olight_s10r_iii_baton_luminus_sst-40_cw_set_p81320.xml

kipper pisze:A wiecie może, czy można cos zamówić online i odebrać to w sklepie ?

można
zodiak

Postautor: Kangu24 » 04 lis 2017, 18:28

My kojarzymy akurat odzież ExtremeHobby, dosyć fajne wzoru i to polskiej produkcji. Z tego co obracamy się w branży MMA to ich odzież cieszy się niezłą jakością, zwłaszcza jeżeli chodzi o sportswear. Odzieży ulicznej nie nosimy akurat więc ciężko się wypowiedzieć ale wzory na sportswear godne polecenia.
https://kangu24.com - magazynowanie i przechowywanie mebli
Kangu24

Postautor: Bubio » 29 lis 2017, 3:21

Spoko sportowe ciuchy można czasem znaleźć w lumpie, ale to raczej rzadkość. Udaje się to tylko mojej żonie. :D Ciuchy sportowe zamawiam zwykle z Dare2b. Jakość jest bardzo zadowalająca, a w sklepie często są promocje. Dlatego też wiem, że nie przepłacam. :)
Bubio

Postautor: Darias » 09 lut 2018, 18:35

Ja ostatnio kupiłam sobie świetny komplet dresowy w sklepie internetowym Layla skleplayla.pl dość wąskie spodnie (nie lubię mocno szerokich) i bluza z kapturem w uroczym, pudrowym kolorze. Są dobrej jakości, zawsze na to zwracam uwagę, bo nie lubię wydawać pieniędzy na coś co zaraz będzie źle wyglądać.
Darias

Postautor: fit_Edyta » 12 lut 2018, 9:54

Ja w sumie zawsze kupowałam w Decathlonie i nigdy się nie zawiodłam:) Mają dobrej jakości ubrania i idealnie sprawdzają się na siłowni. Jedyne co mi przeszkadza to fakt, że nie mają zbyt wielu wzorów do wyboru. No ale jeśli zależy nam na prostym wzorze i stawiamy bardziej na praktyczność to zdecydowanie można zamawiać na stronie lub bezpośrednio kupować w sklepie.
fit_Edyta

Postautor: luiza » 16 lut 2018, 7:28

Odzież sportowa jest już dostępna prawie w każdym sklepie Wszystko zależy czego szukamy bo bo główny problem to jakość i cena Bardzo ciekawą ofertę i dobrą jakościowo mają w sklepie Gatta Odzież ta dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Jedną z ciekawszych propozycji są legginsy long multi color, na których widnieją wszystkie kolory tęczy.
luiza

Postautor: joe88 » 15 mar 2018, 4:14

Ja tam ogólnie lubię modę i się nią interesuję i staram się być na bieżąco. Ostatnio bardzo mi się spodobała ta kolekcja: - hexe.com.pl/lookbook/22 jest taka w moim stylu taka fajna!
joe88

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie