Gdzie można tanio kupić buty w internecie?

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Gdzie można tanio kupić buty w internecie?

Postautor: ulaa5a » 02 kwie 2017, 13:05

Jakbyście szukali butów bardzo dobrej jakości, specjalistycznych, to najlepsze są z Arcopedico. Mają swój sklep w Warszawie na potażowej 43a. Wiadomo że najlepiej sobie przymierzyć buty, bo z zamawianiem przez neta różnie wychodzi
ulaa5a

Postautor: dosia49 » 02 kwie 2017, 20:27

Już od dawna regularnie zamawiam buty na nikbutik.pl bo mam pewność, że będa mieć dobrą jakość i przyzwoitą cenę. Już zaopatrzyłam się na wiosnę w ich skórzane baleriny. Polecam ;)
dosia49

Postautor: Grigama » 10 kwie 2017, 6:34

Markowe buty to lepiej kupować w sklepach firmowych, wtedy masz pewność, że trafiasz na oryginalny produkt. Ja nie sugeruję się marką, bo buty mają być do chodzenia a nie do lansowania się. Swoje najnowsze buty damskie mam z Azaway i koleżanki bardzo chwaliły. Nie szukały znaczka bo to nie o to chodzi :) Buty są ładne i wygodne - tego właśnie oczekuję od butów.
Grigama

Postautor: Petroleo » 28 kwie 2017, 11:23

Wiesz wszędzie można kupić tanio buty w internecie, tylko trzeba poczekać na jakąś promocję czy wyprzedaż. Jak jesteś cierpliwy/a to i obuwie wielkich marek kupisz za 1/3 ceny. Grunt to wiedzieć co i gdzie akurat jest przeceniane. Najprościej jest zapisać się na newsletter sklepu, który cię interesuje, albo przeglądać jakieś strony z rabatami jak butomania.com.pl/
Petroleo

Postautor: oliwka3 » 02 maja 2017, 10:52

Ja wole kupować buty stacjonarnie :) A ostatnio moim ulubionym jest arcopedico, mają najwygodniejsze buty w jakich kiedykolwiek chodziłam :D
oliwka3

Postautor: Superbuty » 03 maja 2017, 8:42

Sluchajcie, jestem fanatyczka butow i mam ich nie milion a miliard. Szukam w internecie jak najniższych cen bo inaczej bym zbankrutowala i wiecie co znalazlam na facebooku? Luksus w dobrej cenie - tak nazywa sie ich strona na fb gdzie mozna kupic MARKOWE i oryginalne buty roznych marek typu nike, adidas, levis, ecco i wiele wiele innych. Zamowilismy z mezem juz po 2 pary i buty sa sluchajcie nowe w pudelkach i naprawde oryginalne!! Trzeba szukac swojego numeru bo to pojedyncze pary ale jak juz znajdziecie to cena zwala z nog! Czasem 1/3 cena buta. Polecam Luksus w dobrej cenie na facebooku
Superbuty

Postautor: kasia8 » 16 maja 2017, 12:00

Ja również polecam zakupy w szch.pl/ , mają szeroki wybór butów, można w sieci zobaczyć filmiki z recenzjami butów tuż po otrzymaniu przesyłki przez klienta. To się teraz nazywa unboxing. Bardzo popularna firma wydawania opinii przez osoby, które kupiły buty w tym sklepie internetowym :)
kasia8

Postautor: bekos » 16 maja 2017, 13:55

Merg - u nich szukajcie, w sieci jest taniej, wybór znacznie większy i można trafić fajne okazje, ale to wszystko oczywiście wymaga czasu.
Znalezienie fajnego obuwia trwa, ale w sieci jest łatwiej, bo można szybko przerobić naprawdę mnóstwo pozycji i po prostu coś upatrzyć.
A ile czasu poświęca się na chodzenie po mieście?
bekos

Postautor: Berksa » 18 maja 2017, 12:38

Przedwczoraj wpadłam na sklep multu.pl i jestem w szoku , że tak ładne buty mogą być w tak niskich cenach . Natychmiast zamówiłam kilka par - szpilki i balerinki. Szpilki do pracy , a balerinki do śmigania po pracy :)
Berksa

Postautor: Agata19990 » 29 maja 2017, 10:28

A ja polecam małe sklepy, ceny znacznie niższe niż w tych popularnych. Ostatnio znalazłam butowelove na facebooku
Buty jak na renee tylko tańsze o kilkanaście złotych i do tego wysyłka gratis, właśnie czekam na swoją paczkę :)
Agata19990

PoprzedniaNastępna