Wesele - muzyka

Ciuchy, buty i tym podobne

Wesele - muzyka

Postautor: magdadlenka7 » 27 paź 2015, 13:21

Słuchajcie, jak wyglada kwestia z zespolami na wesele? Wciaz ida tylko stare szlagiery?Ma ktos moze namiary na jakis zespol, co gra nieco nowoczesniejsze rzeczy? ie chce miec dja, ale tez nie chce miec tylko rzeczy typu bialy mis :D
magdadlenka7

Re: Wesele - muzyka

Postautor: korkociag » 29 paź 2015, 20:34

to zobaz ich: wesele-muzyka.pl :) grali na sylwestrze w zeszlym roku i az wzialem do nich namiary, bo tez za rok we wrzesniu i sie weselicho szykuje!
korkociag

Postautor: krysta » 01 lis 2015, 22:03

lepiej wproś się na wesele, na którym gra zespół , który chcesz mieć na swoim weselu.Lepiej sprawdzić jak przygrywają :)
krysta

Postautor: korkociag » 02 lis 2015, 13:51

U mnie grał zespół format i bylo naprawde super. skontaktuj sie z nimi ;0
korkociag

Postautor: Asieńka2 » 28 lis 2015, 18:50

A słyszałaś kiedyś Oktan Band? Grali na moim weselu. Jeśli nie to koniecznie zajrzyj na ich strone, mysle ze powinni Ci się spodobać :) :)
Asieńka2

Postautor: Nilona » 30 lis 2015, 13:30

Czasami na taką imprezę wystarczy osoba, która potrafi zabawić gości i posiada taki sprzęt- http://sklep-muzyczny.com.pl/CASIO-CTK6200
Zespoły sobie cenią nie wiadomo jakie pieniądze, które ni jak się mają do tego czy impreza będzie udana czy też nie. Wiele zależy od gości i tego jak się potrafią bawić!
Nilona

Postautor: Kasska » 30 lis 2015, 20:05

Ja na weselu bylam ostatnio i byl DJ. Wyszyscy sie bawili zarombiście, chociaż wiadomo na początku ciotki wszystkie kreciły nosami
Kasska

Postautor: magdam87 » 08 sty 2016, 4:01

jak zalezy ci na fajnym repertuarze i dobrym wykonaniiu to polecam zespol The good sound (tu ich znajdziesz-> http://www.wesele-muzyka.pl/). Świetnie potrafia prowadzic zabawe, do tego pelen profesjonalizm :) grali na weselu mojej siostry i kazdy byl zachwycony- i ciotki i młodzież :) a co najwazniejsze rowneiz pańswtwo młodzi :)
magdam87

Postautor: Dinren » 04 lut 2016, 20:59

Zależy od zespołu, jeszcze nie spotkałam się z takim, który grał tylko stare piosenki, zawsze w repertuarze były również nowości;)
Dinren

Postautor: inka28 » 05 lut 2016, 12:34

też mam ten problem, wesele za miesiąc z kawałkiem, a my jeszcze nie mamy żadnego dja
inka28

Następna