Wesele - muzyka

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Wesele - muzyka

Postautor: leeloo » 09 lut 2016, 8:49

Niektóre zespoły dostosowują się do upodobań muzycznych pary młodej. Ale myślę, że szlagiery zawsze będą grane :) Bo co to za wesele bez wszystkim znanych przebojów
leeloo

Postautor: genika » 09 lut 2016, 9:17

Tak masz rację, tylko te znane przeboje niekoniecznie musi zespół zapodawać. Wydaje mi się, że DJ DAR|O tez dałby radę rozkręcić tego typu imprezę.
Zabawa sylwestrowa z jego udziałem była rewelacyjna. Uważam, że na weselu też można by przy nim się świetnie bawić.
Jeśli szukacie tego typu namiarów a jesteście z okolicy Rybnika to warto go sobie wziąć pod uwagę:)
genika

Postautor: Eliska » 17 mar 2016, 20:39

Tutaj macie jego link- http://3-dj.pl/
Ostatnio byłam na weselu w okolicach Rybika, które obsługiwał ten 3-DJ.
Dawno tak dobrze się nie bawiłam. Potrafi świetnie zabawić gości, a do tego potrafi poprowadzić imprezę tak aby każdy miał okazję pobawić się przy rytmach jakie lubi :)
Eliska

Postautor: AgataKruczyk » 29 mar 2016, 19:15

gdybyś sie jednak namyśliła na dj to możesz z Playdjs kogoś zatrudnić, bo jets tam kilku bardzo dobrych dj, byłam na 3 weselach gdzie grali Panowie własnie z tej agencji i za kazdym razem byłam zadowolona. Muzyka była zawsze dobrana adekwatnie do wieku gości, były piosenki takie, które jak najbardziej budowały atmosfere wesela, na zyczenie mlodych nie bylo disco polo,a le ja akurat sie cieszyłam, bo sama nie przepadam za tego rodzaju muzyką, nawet na takich zabawach :D dj Robert Irek i Maciek - na weselach prowadzonych przez nich byłam i sprzęt mieli profesjonalny, światła bardzo dobre, dodatkowo zdobiły sale jeszcze, poza tym ciekawe gdy i zabawy
AgataKruczyk

Postautor: bozena96 » 25 kwie 2016, 23:57

Podaje ci namiary na świetnego dj na wesele http://djkordas.pl/
bozena96

Postautor: azalia » 13 cze 2016, 9:36

jeżeli chodzi o oprawę muzyczną to moim zdaniem najlepszy jest zespół oktan band, grali u mnie i potem dawałam jeszcze namiary na nich paru znajomym- wszyscy byli tak samo zadowoleni, bardzo dobrze śpiewają więc nie ograniczają się tylko do najprostszego repertuaru a goście chętnie się przy nich bawią
azalia

Postautor: harmony » 21 lip 2016, 7:06

Ja też byłam na weselu, na którym grał The Good Sound, podzielam opinię, są świetni, utalentowani, pełen profesjonalizm :D Bawiłam się do samego rana ;)
harmony

Postautor: kamila » 22 lip 2016, 17:12

na moim weselu grał zespół FORMAT, byłam bardzo zadowolona, widać że lubią to co robią i mają naprawdę szeroki repertuar, no i przy okazji dobra cena :P same plusy :D
kamila

Postautor: Lenka » 27 sie 2016, 10:48

ja też znam Oktan Band, genialny zespół, bardzo utalentowani ludzie, mają świetny repertuar, byłam już na 2 weselach z ich udziałem bo w moich stronach są bardzo popularni ;) oczywiście bawiliśmy się do białego rana :)
Lenka

Postautor: kochamcome » 25 lis 2016, 6:32

Tylko nie disco :D
kochamcome

PoprzedniaNastępna