Wesele - muzyka

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Wesele - muzyka

Postautor: tamarra5 » 04 lut 2017, 5:51

Muzyka, muzyką, ale najważniejsza to jednak jest sala na wesele. My mieliśmy swoje w Venge w Łodzi. TAkże jak ktoś jest z okolic to naprawdę przejdźcie się tam zobaczyć :)
tamarra5

Postautor: djslask » 07 wrz 2017, 22:52

Nie zgodzę się z stwierdzeniem, że muzyka nie jest ważna. Powiem nawet więcej Dobre jedzenie i muzyka zastąpią najpiękniejsze lokale ze słabą gastronomią i kiepską obsługą muzyczną.
Dziwne, że ktoś ma wesele za miesiąc i nikogo do obsługi muzycznej, to chyba coś nie tak
djslask

Postautor: lisza » 31 sty 2018, 7:06

Ja też robiłam wesele w Venge, tam jest niesamowicie, bardzo nam się podobało i wszystkim gościom także. Jedzenie okej wystrój fajny. Obsługa na wysokim poziomie.
lisza

Postautor: mariuuu » 31 sty 2018, 13:56

Dobra muzyka to podstawa na weselu. Osobiście korzystałem z usług Dja, który sprawdził się w 100 procentach.
-To wojna?-zapytał
-Ależ nie, to nasze życie.
Awatar użytkownika
mariuuu

Postautor: Misza33 » 31 sty 2018, 14:49

Ważne, żeby zespół był bardzo pozytywny i zabawiał gości. Dobre wrażenia wtedy są gwarantowane.
Chciałam się zakochać w kimś przystojniejszym, ale zakochałam się w tobie. Nic na to nie poradzę.
Awatar użytkownika
Misza33

Postautor: Alejandro » 15 lut 2018, 8:18

1. Zespół trzeba poznać, posłuchać ich występów, opinii na ich temat, zanim się zdecydujemy.
2. Z zespołem trzeba się dogadać czego się od nich oczekuje, a nie liczyć na to, że się sami domyślą.
3. Szczególną uwagę zwróćcie na ustalenie kluczowych momentów w trakcie wesela oraz ewentualnych zabaw dla gości.
Alejandro

Postautor: PatrycjaMika90 » 16 lut 2018, 12:09

Rzeczywiście dużo zależy od samego zespołu, czy styl, repertuar kapeli nam odpowiada, ale też od tego, czego my chcemy. Grunt to rozmawiać, poznać zespół, sprawdzić demo z piosenkami, śpiewem, jak prowadzą zabawy. Myślę, że takie typowo biesiadne repertuary już odchodzą w zapomnienie i grana jest muzyka bardziej na czasie, z uwzględnieniem nowych hitów, ale też oczywiście klasyków dla osób starszych. Bardzo fajnie prowadzą weselną zabawę panowie z zespołu Vervaband. Można poczytać o nich na vervaband.pl. Mają też demo, także jest okazja sprawdzić jak sobie radzą. Jak szukałam zespołu na swoje wesele to się na nich natknęłam i zdecydowałam, że zarezerwuję termin.
PatrycjaMika90

Postautor: Lelcia » 22 mar 2018, 14:11

Najważniejsze na weselu jest dobre jedzenie, dużo alkoholu i MUZYKA ! Sala czy miejsce nie jest już aż tak ważne. Przez ostatnie 3 lata chodzimy z mężem przeciętnie na ok 4 wesela rocznie bo to czas gdzie nasi znajomi i kuzynostwo żenią się :D Zdecydowanie lepiej ludzie bawią się tam gdzie jest DJ i wodzirej niż orkiestra... zresztą z nimi są często jakieś problemy , a to się spiją , albo wokalistka/wokalista słabo umie zaśpiewać ulubione kawałki, no i robią częste przerwy ...

Ostatnio przesunięty w górę 22 mar 2018, 14:11 przez: Anonymous.
Nie znając ani kierunku, ani celu podróży, nie dostaniesz biletu. - Les Brown
Awatar użytkownika
Lelcia

Poprzednia