Moda na azteckie wzory

Ciuchy, buty i tym podobne

Moda na azteckie wzory

Postautor: Madzia » 05 lut 2013, 11:02

Ubrania z motywami azteckimi to podobno jedna z najbardziej modnych rzeczy w tym sezonie. Azteckie wzory i kolory na t-shirtach, spódnicach, legginsach czy asymetrycznych swetrach cieszą się bardzo dużym powodzeniem, także u gwiazd kina, m.in. Charlize Theron.

Co o tym sądzicie?
Madzia

Azteckie motywy w modzie

Postautor: Larysa » 11 lut 2013, 7:38

O ile nie będzie tego za dużo i nie zaleje nas tak jak styl retro, myślę, że może to być całkiem fajna sprawa. Niestety ludzie mają skłonności do przesady i może się okazać, że nagle wszyscy zaczną chodzić w "azteckich mundurkach" - nikt nie będzie się fajnie wyróżniał, tylko wszyscy będą tacy sami.

Oby nie :)
Larysa

Re: Moda na azteckie wzory

Postautor: emilla » 07 paź 2013, 12:35

Fajny trend (lubię bardzo motywy etniczne), ale wolę takie wzory w bardziej stonowanej wersji - np. czarno-białe albo brązowo-białe.
emilla

Postautor: roksi » 21 gru 2014, 19:09

aztecki wzór powtórzył się też w tym sezonie, z reszta, czego w nim nie ma? ;) efektownie wyglada on na legginsach i spodniach typu 'pumpy', czy haremki. ale tak jak w przypadku innych trendow: lepiej nie przeplacac za ciuchy, bo w kazdej chwilii cos moze byc juz 'passe'. polecam kupowanie na allegro, szczegolnie sprzedawce jocker.na.allegro.pl, nie ma żadnej negatywnej opinii po transakcji, o czyms to swiadczy ;)
roksi

Postautor: mariola345 » 23 sty 2015, 6:59

Spoko nawet wyglądają takie rzeczy, można ciekawe dodatki dobrać. Ja kupiłam kolczyki w takim stylu na allinside.pl. Cena rzeczy na tej stronie jest dosyć niska.
mariola345

Postautor: komitka » 02 mar 2015, 1:29

Pewnie że azteckie wzory są nadal na topie, chyba wszystko co orientalne. A ja się lubuje w takich "fatałaszkach". Wiadomo rzecz gustu...Fajną sukieneczkę sobie upatrzyłam w Bialcon no nie azteckie piekne wzory? http://bialcon.pl/sukienki-bialcon/sukienka-wzory-7566.html. Musze ją mieć
komitka

Postautor: beatka » 11 kwie 2015, 17:21

Teraz te wzory są znowu bardzo modne. MNie się bardzo podobają, fajnie ożywiają strój
beatka

Postautor: Olga » 24 kwie 2015, 14:29

Moda na wzorzyste ubrania powtarza się co roku, więc warto mieć w swojej szafie kilka oryginalnych rzeczy :) Ja szczególnie lubię wzorzyste bluzeczki i do tego gładkie spodnie. Ostatnio oglądałam ubrania z tego sklepu http://rabarbar.bialcon.pl/ i jakościowo są one bardzo dobre. Materiał jest miły w dotyku, a wzory są niepowtarzalne. Rzucają się w oczy :P Nigdzie indziej takich nie widziałam :)
Olga

Postautor: ma765 » 03 maja 2015, 21:26

a wiecie gdzie kupie fajne sukienki w kwieciste wzory?
ma765

Postautor: kolka » 15 cze 2015, 7:55

Fajne wzorzyste sukienki i bluzki też w kwiaty oglądałam w sklepiku http://quiosque.pl/
tam sobie pooglądaj bo ciekawe naprawdę
kolka

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie