Przedłużanie włosów - czy warto zrobić?

Ciuchy, buty i tym podobne

Postautor: Aneta » 08 lut 2013, 13:43

Hej :)
zastanawiałam się ostatnio czy warto przedłużyć sobie włosy... mam takie do ramion, a chciałabym przez jakiś czas mieć trochę dłuższe ale zanim zapuszczę to wieki miną
co sądzicie o doczepianiu takich długich pasm na klej albo takie małe klamerki? czy to rzeczywiście wytrzymuje do 4 miesięcy? jak to pielęgnować i jak czesać? czy to się nie plącze?
takie przedłużanie włosów kosztuje ponad 1000 zł więc zastanawiam się czy to się opłaca i jak to się sprawdza - może któraś z was już miała takie coś i powie mi czy warto? z góry dzięki!!! :)
Aneta

Naomi Campbell też przyklejała włosy

Postautor: kristal » 08 lut 2013, 15:51

Znana amerykańska modelka Naomi Campbell też kiedyś i pewnie do dziś przykleja włosy, bo jak tu nie kleić, gdy ma się placki na głowie? Dziwna metoda, ale każdy robi to co lubi.

Kiedyś kobiety nosiły peruki, chyba bardziej bezpieczne. Na krótką metę można sobie przykleić, na dłuższą nie radze. Bo po kilku latach można wyglądać jak poniżej :)

naomi.jpg
Naomi Campbell
naomi.jpg (12.15 KiB) Przeglądany 5609 razy

naomi1.jpg
Naomi Campbell
naomi1.jpg (23.34 KiB) Przeglądany 5609 razy
kristal

Czy warto przedłużać włosy sztucznymi pasemkami?

Postautor: Baśka » 12 lut 2013, 12:31

Nie wierzę... To od doczepianych włosów? Może lepiej zamiast klejenia stosować jakieś bardziej bezpieczne metody - można przecież doczepić włosy jakimiś klamerkami, spinkami itp. zamiast używać chemii. U Naomi Campbell wygląda to strasznie...
Baśka

Re: Przedłużanie włosów - czy warto zrobić?

Postautor: charlotte1991 » 25 kwie 2013, 4:38

Nie trzeba kleić włosów,żeby je przedłużyć jest dużo innych mniej inwazyjnych metod, ja od lat kupuję na dobrewlosy.pl i nie wyglądam jak Pani na zdjęciu^^
charlotte1991

Postautor: refreshka » 12 sie 2013, 12:59

wydaje mi się, że nie ma sensu, bo to niszczy tylko nasze własne włosy, a przecież sztuczne włosy i tak nie dają jakiegoś super efektu, lepiej trochę uzbroić się w cierpliwość i zapuścić swoje własne
refreshka

Postautor: Agnieszka45 » 24 lut 2017, 18:05

Też długo się wahałam czy przedłużać, czy nie, ale w końcu sie odważyłam i poszlam do salonu. Całe szczęście, że trafiłam do Great Lengths. Profesjonalni w każdym calu! Moja metamorfoza przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Moi znajomi nie mogą się na mnie napatrzeć haha ja zresztą też :) jestem cała szczęśliwa. Nowa fryzura, nowa ja! Dosłownie! Przedłużanie - tak, Great Lengths - tylko i wyłącznie! :)
Agnieszka45

Postautor: welinka » 23 mar 2017, 0:03

Szkoda by mi było takich pieniędzy żeby mieć kilka cm dłuższe włosy, a krótszych tez można zrobić fajne fryzurki, a przez ten czas jak rosną można tak o nie dbać zeby się nie łamały i przez to szybciej rosły.
welinka

Postautor: Justyna_mhq » 24 maja 2017, 10:06

Czasami nie wszyscy mogą zapuścić długość włosów, jaką chcą osiągnąć. Włosy łamią się, rozdwajają, co nie wygląda efektowanie. A przedłużając włosy możemy mieć nie tylko długość, o jakiej marzyliśmy ale też i ich zdrowy wygląd i pewność, że się z nimi nic nie stanie. Ja przedłużyłam włosy w Great Lengths i dzięki odpowiedniej pielęgnacji (używam ich kosmetyków) mam, moim zdaniem, przepiękne włosy. Grube, gęste, długie i zdrowo wyglądające. Także jeśli decydujecie się na przedłużenie, zastanówcie się gdzie to zrobicie i jaką metodą. Ja nie odważyłabym się pójść do pierwszego lepszego specjalisty. Ale o Great Lengths czytałam sporo pozytywnych opinii, widziałam realizacje i podpytałam znajomych fryzjerów. I teraz mogę stwierdzić, że wybór był trafiony. Jestem mega zadowolona! :D
Justyna_mhq

Postautor: Kinga » 31 maja 2017, 9:09

Jeśli marzysz o długich włosach, to czemu nie?! Ja się odważyłam i jestem bardzo zadowolona z efektu. Ale jeśli mogę Ci doradzić - nie decyduj się na doczepianie pasm na klej lub na klamerki. To niszczy włosy, a efekt w rezultacie nie jest naturalny, bo doczepienia widać, np. jak zepniesz włosy. No i takie przedłużenie nie jest za bardzo trwałe. Najlepszą metodą dostępną na rynku są ultradźwięki. Efekt - idealny. Jakość i trwałość - najlepsza. W Great Lengths przedłużają metodą Ultrasonic i Multisonic właśnie na ultradźwięki.
Kinga

Postautor: malina » 05 cze 2017, 11:38

polecam ci blog jeilliebean.pl sporo pisze o włosach ;)
malina

Następna