Sklep z markowymi torebkami w internecie

Ciuchy, buty i tym podobne

Sklep z markowymi torebkami w internecie

Postautor: Viola » 14 mar 2013, 10:11

Znacie jakiś fajny sklep internetowy, gdzie można kupić niedrogo markowe torebki? Mogą być sprzed paru sezonów ale najważniejsze żeby to był np. prawdziwy Louis Vuitton, a nie podróbka z Tajwanu. Możecie coś polecić?
Viola

Re: Sklep z markowymi torebkami w internecie

Postautor: refreshka » 20 mar 2013, 12:53

podejrzewam, ze ciężko będzie znaleźć taką torebkę w jakimś typowo "sklepie", ale możesz przejrzeć na przykład ten serwis ogłoszeniowy i poszukać czy może ktoś ma z drugiej ręki do sprzedania taką torebkę, wtedy może być tez nawet trochę taniej niż jak za nowy egzemplarz, a używana torebka wcale przecież nie znaczy zniszczona czy jakaś gorsza
refreshka

Postautor: bezedurka » 18 cze 2013, 17:00

Torebki zazwyczaj szuka na allegro, w kwestii torebek mogę powiedzieć że jest tam bardzo duży wybór. Jednak ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep internetowy z zegarkami, zamówiłam sobie ten model http://www.zegarek.net/zegarki/certina/damskie.html I muszę powiedzieć że jestem z niego bardzo zadowolona, nosi się świetnie;)
bezedurka

Postautor: Natalia » 09 paź 2013, 6:19

Osobiście lubię kupować torebki przez internet, szczególnie w sklepie kitty.pl. Mają bardzo duży wybór, jakość produktów jest rewelacyjna, wysyłka jest błyskawiczna. Bazarki i inne miejsca mnie nie interesują.
Natalia

Postautor: syla123 » 02 cze 2014, 14:40

Ja też uważam że bazar odpada, a stacjonarne sklepy Monnari czy David Jones mają 2 razy droższe torebki. Ja ostatnio kupowałam w sklepie internetowym www.esparis.pl i jestem bardzo zadowolona, dostałam nawet rabat na kolejne zakupy :):):) Ostatnio widziałam, że prowadzą też sprzedaż na allegro pod nazwą użytkownika esparis
syla123

Postautor: mikoska » 01 sie 2014, 13:32

teraz na storepedia.pl są torebki michaela korsa o prawie 50% tańsze
mikoska

Postautor: oleńka » 27 wrz 2014, 2:43

ja mam właśnie jedną z nich od storepedi!! taką klasyczną, brązowa, jest przepiękna! opłacało się kupic, nigdzie by, za taką cene nie dostala oryginalnej....
oleńka

Postautor: sebix » 21 gru 2014, 18:48

Bardzo ładną turkusową kopertówkę kupowałam sobie ostatnio przez stronę www.shopperka.pl. Mają bardzo ciekawe wzornictwo i kolory do wyboru. Jak ktoś szuka mniej tuzinkowych modeli to ja bym tutaj proponowała sprawdzić. Można dostać zniżkę w promocji Urodziny przy większych zakupach, tam wystarczy wpisać kod rabatowy i tyle. No i jeszcze dostawa jest robiona za darmo przy odpowiedniej kwocie zamówienia. To też dla mnie było istotne. Pozdrawiam.
sebix

Postautor: mariola345 » 29 gru 2014, 8:39

Fajne torebki widziałam na stronie allinside.pl, z tym że nie są to markowe torebki. Jest tam bardzo duży wybór, różne kolory, style. Przepiękne
mariola345

Postautor: nowikkk » 08 sty 2015, 10:35

Również mogę polecić allinside.pl. Kupiłem tam torebkę na prezent dla żony za jakieś nie za duże pieniądze, jednak ona jest zadowolona ;) Bardzo jej się spodobała i nosi ją często ;)
nowikkk

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie