Moda damska

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Moda damska

Postautor: tinaa » 27 wrz 2017, 11:16

Najlepszym sposobem na dobór ubrań, są zakupy ze stylistką nikitina.pl/zakupy-ze-stylistka/.
tinaa

Postautor: hanka » 12 lis 2017, 4:53

na stronie pimpit.pl też są bardzo ładne ubrania i dodatki, na pewno oryginalne, dla mnie to akurat ważne żeby połowa miasta nie miała tego samego co ja. Są fajnie wykonane i mają ciekawą formę.
hanka

Postautor: Gabryśka » 20 gru 2017, 11:47

Wiecie co, mi brakuje tu jakiś bardziej alternatywnych, szalonych propozycji. Oczywiście też często decyduję się na proste i elegancie kreacje, ale wybieram też ubrania z takich sklepów, jak np. sinfashion.pl. Uważam, ze jest też czas na stonowanie - jakiś koncert lub wydarzenie. Macie jakieś inne propozycje tego typu?
Gabryśka

Postautor: Tris » 20 gru 2017, 15:42

Tak glany. :D Są dobre i na koncert i do jeansów i do sukienki. Jak w tą stronę idziemy
Tris

Postautor: fit_Edyta » 26 sty 2018, 10:57

Obecnie ubrać się ładnie, gustownie i porządnie to prawdziwa sztuka. Ubrania mają coraz gorszej jakości materiały a i fasony nie są jakieś powalające. Ja stawiam głównie na minimalizm bo uważam, że to jest najbardziej eleganckie i kobiece. Najgorsze jest to, że niektóre ubrania są wręcz niezbędnikiem. Jeśli chciałabym zainwestować we wszystkie niezbędniki to nie widziałabym na oczy moich dwóch wypłat:D Ostatnio przeczytałam ten artykuł:

kobiety.pl/uroda/niezbedne-minimum-w-szafie-dojrzalej-kobiety

i wychodzi na to, że nawet nieźle idzie mi stosowanie się do tych reguł. Z resztą zgadzam się z nimi więc mój gust chyba nie jest najgorszy.
fit_Edyta

Postautor: tyhy » 28 lut 2018, 12:46

Moda się zmienia styl pozostaje. Warto mieć ładne i dobre ubrania. Ja bardzo w ogólę lubię tą kolekcję:- hexe.com.pl/sesja-wizerunkowa/37 czasami mam wrażenie, ze jest jakby celowana we mnie. Lubię te kolory!
tyhy

Postautor: selina » 15 mar 2018, 14:57

A dla mnie najważniejsza jest wygoda. Fajne i wygodne rzeczy znalazłam w sklepie Futra Karibu :) mam od nich płaszczyk na zimę i bluzę :)
selina

Postautor: dwedwqedw » 30 mar 2018, 9:09

: Moda damska

Postautor: hanka » 12 lis 2017, 4:53
na stronie pimpit.pl też są bardzo ładne ubrania i dodatki, na pewno oryginalne, dla mnie to akurat ważne żeby połowa miasta nie miała tego samego co ja. Są fajnie wykonane i mają ciekawą formę.

hanka

Postautor: Gabryśka » 20 gru 2017, 11:47
Wiecie co, mi brakuje tu jakiś bardziej alternatywnych, szalonych propozycji. Oczywiście też często decyduję się na proste i elegancie kreacje, ale wybieram też ubrania z takich sklepów, jak np. sinfashion.pl. Uważam, ze jest też czas na stonowanie - jakiś koncert lub wydarzenie. Macie jakieś inne propozycje tego typu?

Gabryśka

Postautor: Tris » 20 gru 2017, 15:42
Tak glany. :D Są dobre i na koncert i do jeansów i do sukienki. Jak w tą stronę idziemy
dwedwqedw

Postautor: Sinna » 30 mar 2018, 9:10

A ja ostatnio zakochałam się w tej sukience: e-hexe.com.pl/nowosci-144/sukienka-modelujaca-sylwetke.html jest bardzo ładna i podkreśla kobiece piękno. Już sobie zamówiłam i czekam właśnie na przesyłkę!
Sinna

Postautor: fit_Edyta » 30 mar 2018, 11:03

Ja czasem zwyczajnie nie rozumiem mody. Jest wiele trendów, które uważam zwyczajnie za brzydkie. Czasem uda się jeszcze znaleźć coś dla siebie. Jednak czasem jest to zwyczajnie niemożliwe bo szkoda wydawać pieniądze na siłę. Lepiej poczekać na bardziej sprzyjającą modę.
fit_Edyta

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie