Moda damska

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Moda damska

Postautor: paula » 02 sty 2019, 11:47

Ja kupiłam czerwone, bo uwielbiam ten kolor;) Nosi się świetnie, ciepłe, dobrze wykończone. Polecam bardzo Karibu:)
paula

Postautor: Patka56 » 23 sty 2019, 15:38

ja też mam futro od Karibu, świetnie się nosi, jest milutkie i mięciutkie, w końcu nie marznę! :))
Patka56

Postautor: malwina » 06 mar 2019, 14:27

Super dzięki za polecenie Karibu! Szukałam od dawna firmy z tak różnorodnym wyborem futer! :) Jestem zachwycona:)
malwina

Postautor: julitka » 06 mar 2019, 14:45

ja wciąż uwielbiam futrzane dodatki. Ostatnio jestem zachwycona firmą karibu, super dodatki :) Mam od nich jedno przepiekne futro w kolorze bordowym, bardzo mnie ogrzało zimą, plus piekny design :)
julitka

Postautor: Gość » 26 mar 2019, 19:38

A futrzane kamizelki? Moim zdaniem są super. Mam jedną z Futra Karibu i jest miękka, ciepła i wygodna. Noszę ją prawie cały rok ;)
Gość

Postautor: Gość » 26 mar 2019, 19:45

[quote="Gość"]A futrzane kamizelki? Moim zdaniem są super. Mam jedną z Futra Karibu i jest miękka, ciepła i wygodna. Noszę ją prawie cały rok ;)[/quote]
Ja się cały czas zastanawiam nad taką. Na stronie Karibu widziałam też fajne futerkowe dodatki, chyba kupię breloczek :D
Gość

Postautor: Adagada » 21 maja 2019, 16:31

Taki ładny, mały drobiazg na przykład :) apart.pl/bizuteria/zlota-bransoletka-z-cyrkoniami/35585
Adagada

Postautor: wercia555 » 24 cze 2019, 11:20

Moda w zasadzie zmienia się co chwilę, trudno za nią nadążyć.
Dlatego ja idę za tym, co mi się podoba, w czym dobrze się czuję oraz w czym dobrze wyglądam.
Nie gonię za modą.
Pewnie jestem inna :roll:
Ja ostatnio kupiłam sobie modne swego czasu spodnie Kendall boyfreind z Cross jeansu - komfortowe, z niskim krokiem, zwężaną/skręcaną nogawką.
Bardzo dobrze się w nich czuję. Nie przejmuję się tym czy były modne na początku tego roku, czy może w zeszłym.
Ważne, że czuję się dobrze teraz latem w nich.
Jak wy sądzicie warto gonić za modą i zmieniać zestaw ubrań w szafie - co sezon? Czy lepiej zostać sobą?
Nosiliście już spodnie Kendall, co o nich sądzicie?
wercia555

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie