Moda damska

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Moda damska

Postautor: modnapani » 03 kwie 2018, 8:05

[quote="selina"]A dla mnie najważniejsza jest wygoda. Fajne i wygodne rzeczy znalazłam w sklepie Futra Karibu :) mam od nich płaszczyk na zimę i bluzę :)[/quote]

weszłam z ciekawości na ich sklep i zakochałam się w skórzanych kurtkach... chyba kupię na wiosnę ramoneskę. wciąż jest na nie moda?
modnapani

Postautor: Gość » 22 kwie 2018, 13:54

Jeśli chodzi o dodatki to stylową biżuterię ma Apart.
Gość

Postautor: benia » 22 kwie 2018, 15:27

Ok moda jest fajna, ale jednak wolę swój styl ;) Niestety jednak czasem ciężko wybrać coś pasującego do mojego stylu z tego co jest modne...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: nana25 » 07 maja 2018, 12:10

Rzeczywiscie każdy ma swój własny niepowtarzalny styl to wszystko zależy od wielu czynników. Powiem szczerze, ja nie kupuję, a w ogóle najczęściej wszelkich inspiracji szukam o tutaj - hexe.com.pl/akcesoria bardzo ciekawe rzeczy.
nana25

Postautor: bozek » 20 maja 2018, 7:03

W tym sezonie dominują kwiaty Sukienki ,spodnie ,bluzki ,torebki już wszystko to widziałam Ciekawe jak to się długo utrzyma. Moda piękna ale na jeden sezon Sukienki w kwiaty zawsze mi się podobały i myślę że to wystarczy.
bozek

Postautor: Gość » 27 maja 2018, 7:45

Warto zadbać o modne dodatki. Albert Riele, Aztorin - to dobre marki stylowych zegarków.
Gość

Postautor: wokikotek » 12 cze 2018, 7:40

Ja mam słabość do futrzanych dodatków i skórzanych kurtek, może nie na lato, ale na wczesną wiosnę i na jesień to jest fajnie :) najfajniejsze jak dotąd znalazłam na Karibu :)
wokikotek

Postautor: Gość » 30 cze 2018, 12:45

[quote="Gość"]Warto zadbać o modne dodatki. Albert Riele, Aztorin - to dobre marki stylowych zegarków.[/quote]
Można je kupić w Aparcie. Dobry wybór.
Gość

Postautor: benia » 30 cze 2018, 20:51

Ogólnie ciężko jest teraz znaleźć przynajmniej dla mnie coś co mi będzie pasować, ale ogólnie czasem bywają perełki. Za to zawsze je piorę przed ubraniem, mam sprawdzony surf, ostatnio wypróbowałam zapach irysu i wiosennej róży...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: johelmaa » 03 lip 2018, 6:52

[quote="wokikotek"]Ja mam słabość do futrzanych dodatków i skórzanych kurtek, może nie na lato, ale na wczesną wiosnę i na jesień to jest fajnie :) najfajniejsze jak dotąd znalazłam na Karibu :)[/quote]

Ja bardzo lubię rękawiczki od nich i czapkę :) fajne tez mają breloczki :D
johelmaa

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie