Jeansy w typie Alyss

Ciuchy, buty i tym podobne

Jeansy w typie Alyss

Postautor: tereskac1 » 11 lip 2019, 14:38

Hejka wiecie planuję nie długo wybrać się na długo oczekiwany urlop. Szukam spodni podobnych do jeansów z nazwą Alyss, niestety nie pamiętam już kto je produkował.
Zależy mi na tym, aby nowe jeansy miały w sobie trochę modnych przetarć lub dziur. Jednocześnie też przy ich zakupie nie rozeszła się przy tym połowa mojej wypłaty :lol: Jakie byście najlepiej polecili?
tereskac1

Re: Jeansy w typie Alyss

Postautor: majcom82 » 11 lip 2019, 15:45

Te jeansy to produkuje firma Cross jeans może tam poszukaj czegoś odpowiedniego. Podobnego znaczy się :D Osobiście, bardzo mi się Alyss się bardzo podobają podobnych sama jeszcze nie znalazłam.
majcom82

Postautor: Agnieszka800 » 12 lip 2019, 16:30

Tutaj w Levis są jeszcze, ale niestety za dość dużą cenę - ponieważ nie mogę włożyć linku podam kody producenta, D produktu: 4910-SJD04R
Kod producenta: 36200.0072 jeansy są w kolorze błękitu.
Osobiście jednak ja też wybieram Alyss z Crossu, cena lepsza i jakoś też, według mnie ciekawsza niż u Levisa.
Agnieszka800

Postautor: tereskac1 » 16 lip 2019, 17:41

Agnieszka800 pisze:Tutaj w Levis są jeszcze, ale niestety za dość dużą cenę - ponieważ nie mogę włożyć linku podam kody producenta, D produktu: 4910-SJD04R
Kod producenta: 36200.0072 jeansy są w kolorze błękitu.
Osobiście jednak ja też wybieram Alyss z Crossu, cena lepsza i jakoś też, według mnie ciekawsza niż u Levisa.

Niestety Levisy są dla mnie za drogie, ale dzięki za pomoc. Spróbuję poszukać czegoś jeszcze jak nie to, po prostu znów kupię sobie z Cross jeans jak mówiła tutaj majcom82.
Potem będę szukać czegoś jeszcze.
tereskac1

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie