Koszula czerwona

Ciuchy, buty i tym podobne

Koszula czerwona

Postautor: Ewcia55 » 04 paź 2019, 17:05

Hejka znalazłam taką bluzkę w kratę czarno-czerwona, bardzo mi się spodobała. Być może za przyszłą wypłatę sobie ją kupię, bo aż przyciąga mój wzrok :)
Ma swobodny prosty, krój. Długie rękawy z mankietami, zapięcie na guziki, dwie naszywane kieszonki. Koszulę można kupić na stronie crossjeansu kod produktu: 75170-007
Ewcia55

Re: Koszula czerwona

Postautor: Agnieszka800 » 04 paź 2019, 19:11

Bardzo ładna koszula, godna uwagi. Właśnie ją zamówiłam. Mam nadzieję, że szybko zamówiony towar do mnie dojdzie :) i będę z koszulki czerwonej zadowolona :)
Agnieszka800

Postautor: Mariola » 05 paź 2019, 17:31

Bardzo ładna, młodzieżowa koszula. Wygląda ciekawie i dobrze się wygląda. Ja planuję sobie ją kupić w przyszłym miesiącu, bo teraz trochę gotówki wydałam.
m.in na spodnie Giselle w kolorystyce dark blue z Cross Jeansu na ich stronie. Kod prod: P 401-015.
Są dopasowane, komfortowe do noszenia, dedykowane dla osoby szczupłej.
Mariola

Postautor: Renata1 » 09 paź 2019, 15:16

Hejka forumowicze rzeczywiście koszulka jest super, bardzo dobrze układa się na ciele. Wygodna w noszeniu, nie gniecie się przy pierwszej lepszej okazji.
Warto ją kupić i cieszyć się tak dobrym ciuchem. Dobrze pasuje do jeansów, ale nie tylko ja ostatnio miałam na sobie spodnie z innego materiału i również dobrze ze sobą współgrało :)
Kumpela nawet pytała czy Cross Jeans przewidział inny kolor, bo czerwień to nie jej konik, ale styl koszuli jej się podoba i chętnie spróbowała by w niebieskim lub zgniłej zieleni.
Renata1

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie