Sweter granatowy

Ciuchy, buty i tym podobne

Sweter granatowy

Postautor: majcom82 » 05 mar 2020, 14:30

Hej bardzo podoba mi się ten sweterek znalazłam go na portalu limango.pl jest w kolorze granatowym. Ma dekolt w łódkę, ma ściągacz na dekolcie, na rękawach oraz na dole swetra.
Krój jest dłuższy na dole, wzór splotu ma luźny. Sweter jest bardzo ładny. Tak się zastanawiam się czy nie kupić go do jeansów. Co o tym myślicie?
majcom82

Re: Sweter granatowy

Postautor: franciszka90 » 05 mar 2020, 16:01

Piękny sweter, mam podobny tylko w innym kolorze, dobrze się nosi ten model jest ciepły, ale zarazem nie przegrzewa człowieka.
Ma miękki materiał, więc nic nie swędzi, żadna metka, żaden szew. Dobrze wygląda na człowieku, dopasowuje się do ciała użytkownika :)
Pasuje do wszystkiego.
franciszka90

Postautor: ola700 » 05 mar 2020, 16:21

Ja kupiłam jakiś czas temu ten sweter, jestem bardzo z niego zadowolona, jest miękki, nic mnie nie uwiera.
Do tego nie farbuje innych ciuchów podczas prania, ani nie zostawia "resztek".
Dzięki czemu nie muszę go prać osobno, a normalnie z innymi ciuszkami.
Sweter jest wygodny, ciepły, miły. Jestem z niego bardzo zadowolona.
ola700

Postautor: genia11 » 06 mar 2020, 16:07

Piękny ten sweter ja już kupiłam wcześniej w kolorze różowym, teraz zamówiłam ten granatowy.
Wiem, że będę zadowolona. Bardzo fajnie się go nosi, jest taki miękki, nic człowieka nie wkurza, żadne metki itp.
genia11

Postautor: Janka20 » 16 mar 2020, 17:13

Moim zdaniem oba swetry są świetne! Nadają się zarówno na luźne spotkania ze znajomymi, jak i jakieś uroczystości rodzinne.
Są bardzo wygodne w noszeniu, nie mechacą się, ani nie farbują innych ciuszków podczas prania.
Doskonale pasują do spódnic jak i spodni.
Janka20

Postautor: OlgaKotova » 19 mar 2020, 14:45

[quote="Janka20"]Moim zdaniem oba swetry są świetne! Nadają się zarówno na luźne spotkania ze znajomymi, jak i jakieś uroczystości rodzinne.
Są bardzo wygodne w noszeniu, nie mechacą się, ani nie farbują innych ciuszków podczas prania.
Doskonale pasują do spódnic jak i spodni.[/quote]

Zgadzam się z Janka20 sweter jest świetny, super, że można kupić go online! Bardzo wygodnie mi się go nosi, szczególnie do ulubionych spodni Judy.
OlgaKotova

Postautor: jagoda94 » 29 cze 2020, 11:30

Sweter jest bardzo wygodny, nie mechaci się podczas prania, ani nie rozciąga.
Nie ma też przykusa w postaci farbowania czy czegoś takiego ;) Bardzo fajnie pasują do różnych spodni czy to jeansowych, czy z materiału.
jagoda94

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie