Spodnie Alan damskie w kolorze czerwonym

Ciuchy, buty i tym podobne

Spodnie Alan damskie w kolorze czerwonym

Postautor: majcom82 » 09 mar 2020, 15:32

Hejka dziewczyny dziś znalazłam w dziale nowości damskie spodnie Alan, w kolorze delikatnej czerwieni.
Co o nich sądzicie? Mi się spodobały, bo dobrze układają się na ciele. Muszę tylko mieć odpowiednią gotówkę i wtedy zamówię
z głównej strony Cross Jeansu. Moim zdaniem dodatkowym atutem jest to, że odmładzają swoim innym ubarwieniem niż typowe niebieskie,
czy czarne spodnie.
majcom82

Re: Spodnie Alan damskie w kolorze czerwonym

Postautor: ewa1 » 10 mar 2020, 9:47

Bardzo fajne są takie spodnie, nie dość, że odmładzają, to jeszcze bardzo dobrze się je nosi.
Czuję się w nich bardzo wygodnie. Mają subtelne kieszenie, są dopasowane do ciała.
Do tego mają bardzo fajną barwę.
ewa1

Postautor: AlicjaP67 » 10 mar 2020, 15:45

Majcom82 szczerze polecam te spodnie, ich jakość wyrobu na pewno Cię zadowoli, a barwa jaką ma odmłodzi. Kupuj nie zastanawiaj się za długo.
AlicjaP67

Postautor: urszula77 » 12 mar 2020, 20:50

Racja czerwone spodnie Alan są super, dobrze się je nosi, fajnie wyglądają. Na pewno wyglądają lepiej od nieco już nudnych niebieskich ;)
urszula77

Postautor: Jola55 » 18 mar 2020, 22:11

Bardzo fajne spodnie! Dobrze mi się nosi do kremowych bluz z tej samej firmy, czuję się wtedy wygodnie i komfortowo.
Jola55

Postautor: jolkakonieczna » 01 paź 2020, 12:21

Hejka ten model spodni bardzo dobrze leży na ciele użytkownika, prawie jak druga skóra.
Dobrze się w nim czuję. Kolor czerwony miło wyróżnia w tłumie.
Fajnie pasuje do białych bluzeczek różnego typu.
Są wygodne, trwałe, nie farbują.
jolkakonieczna

Postautor: synek19 » 20 lis 2020, 16:36

[quote="majcom82"]Hejka dziewczyny dziś znalazłam w dziale nowości damskie spodnie Alan, w kolorze delikatnej czerwieni.
Co o nich sądzicie? Mi się spodobały, bo dobrze układają się na ciele. Muszę tylko mieć odpowiednią gotówkę i wtedy zamówię
z głównej strony Cross Jeansu. Moim zdaniem dodatkowym atutem jest to, że odmładzają swoim innym ubarwieniem niż typowe niebieskie,
czy czarne spodnie.[/quote]

Osobiście wydają mi się bardzo ładne, mają fajny trwały materiał. Warte są kupna.
synek19

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie