Spodnie Natalia model smukły

Ciuchy, buty i tym podobne

Spodnie Natalia model smukły

Postautor: olka700 » 20 maja 2020, 16:36

Hej dziewczyny co myślicie o smukłych jeansach Natalia z Cross Jeansu, w kolorze czarnym?
Jak Wam się je nosi? Są ok? Zastanawiam się czy moja siostra jak jej takie kupię na imieniny będzie zadowolona,
dotąd nosiła raczej modele w typie regularnym, a tu bym podarowała raczej model slim-wąski ;)
P448-055 można je znaleźć na stronie jeans24h.pl
Moim zdaniem wyglądają całkiem ładnie i mają jeszcze jeden wielki plus 97% bawełny w sobie.
olka700

Re: Spodnie Natalia model smukły

Postautor: PaulaB » 21 maja 2020, 8:16

Lubię takie smukłe spodnie jak ten model Natalia.
Tutaj zaprezentowany przez użytkowniczkę wyżej.
Do tego ten super czarny kolor, wysmukla dodatkowo optycznie :)
Pasuje super do różnych bluzek i swetrów ja np. lubię nosić do tej bluzeczki jeansowa lekko różowa model: A 601-010
Ma prosty krój, fajny kołnierzyk, długie rękawy, zapięcie na guziki.
Ma krótkie rozcięcia po bokach.
PaulaB

Postautor: majcom82 » 01 cze 2020, 13:23

Osobiście bardziej podobają mi się jeansy Natalia w kolorze antracytowym, są dostępne na limango.pl
W obniżonej obecnie cenie. Moim zdaniem są fajne.
majcom82

Postautor: jolanta60 » 01 cze 2020, 19:41

[quote="olka700"]Hej dziewczyny co myślicie o smukłych jeansach Natalia z Cross Jeansu, w kolorze czarnym?
Jak Wam się je nosi? Są ok? Zastanawiam się czy moja siostra jak jej takie kupię na imieniny będzie zadowolona,
dotąd nosiła raczej modele w typie regularnym, a tu bym podarowała raczej model slim-wąski ;)
P448-055 można je znaleźć na stronie jeans24h.pl
Moim zdaniem wyglądają całkiem ładnie i mają jeszcze jeden wielki plus 97% bawełny w sobie.[/quote]

Na bank będzie zadowolona, ja na początku też podchodziłam do slimów sceptycznie, a teraz mogłabym sobie za nie dać głowę uciąć.
Tak pięknie modelują sylwetkę i ukrywają to co wypadałoby ukryć, bo jest np. niepotrzebną fałdką.
Same jeansy super się nosi, są komfortowe, nie masz wrażenia noszenia drewnianych spodni po wypraniu.
jolanta60

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie