Dzień Matki co jej kupić?

Ciuchy, buty i tym podobne

Dzień Matki co jej kupić?

Postautor: olczatka » 17 maja 2013, 11:33

Już od poniedziałku, 20 maja, Galeria Mokotów będzie mienić się kolorami różnobarwnych kwiatów! Imponujący ogród pełen kwiatów i innej roślinności będzie można podziwiać w samym środku centrum handlowego – w miejscu fontanny. Nad nim będzie rozpościerał się olbrzymi balon. To zapowiedź konkursu, jaki organizuje marka L’Occitane en Provence, w którym można wygrać dwuosobową wycieczkę do Prowansji z zapierającym dech w piersiach lotem balonem. W niedzielę, 26 maja
o godzinie 15.00, wszystkie świeże kwiaty, które przez 5 dni rosły w Galerii Mokotów, zostaną wręczone Mamom.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć promocja najnowszej kolekcji zapachowej L’Occitane en Provence o nazwie Grasse. Nazwa
pochodzi od miasta Grasse - światowej stolicy perfum.
Dla klientów przygotowano wiele niespodzianek, w postaci zestawu próbek kosmetycznych. Wystarczy przystąpić do Prowansalskiego Klubu Piękna.
olczatka

Re: Dzień Matki co jej kupić?

Postautor: refreshka » 23 maja 2013, 13:08

ja kupiłam mojej mamie taki klasyczny zegarek Casio mam tylko nadzieję, że jej się spodoba :) choć zapewne ona ucieszyłaby się z każdego prezentu, bo przecież liczy się gest
refreshka

Postautor: just12345 » 22 gru 2014, 12:39

Ja swojej mamie kupiłam piękną szkatułkę na bżuterię oraz komplet biżuterii. Była bardzo zadowolona, wręcz zachwycona. Możesz również kupić coś z ubrań. Ja kupiłam na allinside.pl :D
just12345

Postautor: nowikkk » 08 sty 2015, 10:36

Również mogę polecić allinside.pl. Kupiłem tam kilka prezentów dla kobiet w swoim domu i z każdego były zadowolone ;)
nowikkk

Postautor: Gość » 11 kwie 2015, 17:18

Kuferki na biżuterię są w aparcie, bardzo ładne i dobrej jakości.
Gość

Postautor: malgoska123 » 08 lis 2015, 11:33

Ja stawiam na prezenty oryginalne a zarazem z poczuciem humoru. Bardzo lubie sklep http://www.takapaka.pl/. Duży wybór prezentów dla każdego :)
malgoska123

Postautor: zagubiona » 17 lis 2015, 11:09

Do dnia matki jeszcze sporo czasu, więc mam zamiar się zmobilizować i poszukać książki Dziennik o-błędnik. Dużo słyszałam o tek książce dobrego. A moja mama lubi taką lekturę o dylematach życiowych. Z tego co słyszałam to jest to pozycja która zmusza do przemyśleń, ale dzięki humorystycznym sytuacją, czyta się ją bardzo dobrze. Mama powinna być zadowolona.
zagubiona

Postautor: jagna111 » 04 sty 2016, 22:51

Ja bym pomyślała o czymś do ubrania np jakaś ładna bluzeczka czy sukienka. Ja mojej mamie na święta kupiłam elegancką sukienke ze sklepu http://nunu.pl/ i była zachwycona
jagna111

Postautor: bozena96 » 22 sty 2016, 17:40

Ja proponuję Ci coś stąd http://www.zloty-kroj.pl/ głównie jeśli chodzi o mamę bo jak wiemy każda mama lubi szyć zresztą dla przyjaciółki czy dla Nas samych takie rozwiązanie jest trafionym pomysłem
bozena96

Postautor: 1221samanta » 23 sty 2016, 8:59

Możliwości jest bardzo dużo. Przede wszystkim mogą to być kwiaty. Wydaje mi się, że taka forma spodoba się każdej mamie. Standardowo warto dołączyć jakieś czekoladki. Można też dać jakąś maskotkę, albo słonika na szczęście. Możesz też kupić jakiś album na zdjęcia. Warto także zastanowić się nad dobrą książką. Na pewno znasz na tyle dobrze swoją mamę, że trafisz w jej gust
1221samanta

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co jest modne w tym sezonie