BCS skrzynie biegów używane

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

BCS skrzynie biegów używane

Postautor: jorgus » 28 wrz 2017, 21:01

Hejka. Mam pytanie o firme BCS skrzynie biegów z Sosnowca, ktoś miał z nimi do czynienia? Interesuje mnie od nich skrzynia uzywana, tylko u nich trafiłem narazie, pytanie o jakość ich towaru, jak sie sprawdza? Dotrzymują umowy gwarancyjnej jakby cos wyszlo nie tak?
jorgus

Re: BCS skrzynie biegów używane

Postautor: dragon » 30 wrz 2017, 22:31

Ja u nich naprawiałem skrzynie w Fiacie , wiem ze nie to samo ale jak sprzedają tak samo dobre jak dobrze naprawiają to nie ma sie co zastanawiac
Jak gadałem u nich z mechanikiem jednym to oni sie tylko w skrzyniach specjalizują i robia to od kilkunastu lat. W naprawach M32 to już wogóle , gość mowił że naprawiali tego mega dużo. Generalnie budzą zaufanie Ja uwazam na mechaników ale oni przekonująco do sprawy podeszli no i auto mi śmiga bez zarzutów więc nic zlego o nich nie napisze
dragon

Postautor: ZbyszekKato » 18 lis 2017, 15:48

Naprawiali mi skrzynie w Skodzie , kapitalny remont, wymienili wszystko co trzeba , częsci oryginalne nie jakieś chińskie tanie badziewie i jeżdzi bezproblemowo
Wymienili mi też olej w dobrej cenie. Tez spokojnie polece firme
ZbyszekKato

Postautor: franio » 29 lis 2017, 23:37

Wygląda ciekawie po waszych opisach ale jedno pytanie mam - jak z gwarancja i paragonem u nich? daja cos takiego?
franio

Postautor: dragon » 10 lut 2018, 21:32

Dają i gwarancje na skrzynie ( ja miałem rok czasu) i fakture, wszystko na legalu i bezpiecznie

Ostatnio przesunięty w górę 10 lut 2018, 21:32 przez: Anonymous.
dragon