Serwis klimatyzacji Warszawa

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Serwis klimatyzacji Warszawa

Postautor: stronk » 26 cze 2017, 9:21

Muszę zrobić przed wyjazdem serwis klimy, czy warto pojechać z czymś takim do ASO? Mieszkam tu od niedawna i nie mam żadnego sprawdzonego miejsca
stronk

Re: serwis klimatyzacji

Postautor: Mucha » 26 cze 2017, 20:20

Warto z tym podjechać do ASO, bo tak się składa, że trwa promocja do końca miesiąca na serwis klimatyzacji, 99 złotych za przegląd + za 79 zł można wymienić filtr węglowy. Cena OK jest, zwykle to koszt o wiele większy.
Mucha

Postautor: lurop » 26 cze 2017, 21:17

Przepraszam, ale czy każdy Ford może skorzystać z tej akcji promocyjnej, o której jest tutaj mowa?
lurop

Postautor: sun » 24 lip 2017, 10:49

To ja moze odpowiem, bo własnie skorzystaliśmy z promocji. Też się zstanawialiśmy jak to jest, bo nasz ford już dość leciwy, ale nie ma limitu wieku samochodu.
sun

Re: Serwis klimatyzacji Warszawa

Postautor: dyziek » 23 maja 2018, 19:37

Serwisowaną klimatyzację w Maździe miałem całkiem niedawno na Targówku, serwis PerfectClima.pl Mogę polecić zdecydowanie, bo są szybcy ale też przy tym też dokładni. Nie czyszczą klimy po łebkach, ale rzeczywiście dokładnie. Ceny niewygórowane.
dyziek

Postautor: prodiz » 08 cze 2018, 8:51

zawsze jeżdżę na serwis do aso forda, za niecałą stówkę sprawdzają czy wszystko ok, dezynfekują, warto przed sezonem zajechać akcjaserwisowa.pl/klimatyzacja
prodiz

Postautor: farenhajt » 21 cze 2018, 16:06

A to jest jakaś promocja ta akcja z klimatyzacją w aso forda? Wiadomo do kiedy ona trwa?
farenhajt

Postautor: rubens » 27 cze 2018, 9:03

możesz na ich stronie wszystko sprawdzić, z tego co mi się wydaje to do końca czerwca, lepiej się pospieszyć, a jednk o klimę warto zadbać
rubens

Postautor: mario_tka » 01 lip 2018, 19:21

Akcja sama w sobie do końca czerwca ale ASO i tak ma korzystne ceny. Warto sprawdzac co oferują bo jednak lepsze jest zapobieganie i przeglądy akcjaserwisowa.pl/klimatyzacja
mario_tka