Jak często trzeba zmieniać olej w silniku

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Re: Jak często trzeba zmieniać olej w silniku

Postautor: garbek » 28 cze 2018, 18:12

To taka technologia Shell. Oni wydobywają zarówno ropę jak i gaz ziemny. Technologia pure plus to technologia tego oleju którego olej bazowy jest na bazie gazu ziemnego. Z tego co wiem to mają ja te nowe oleje Shell Helix.
garbek

Postautor: przytulak » 30 cze 2018, 17:59

Przez aplikacje Shell możnasz znaleźć najbliższe stacje, sprawdzić ilość zebranych punktów oraz swoje ostatnie transakcje czy wymieniać punkty i zamawiać nagrody. Lube Match to nie aplikacja tylko narzedzie internetowe. Możesz wejsc na ich strone i tam znaleźć odpowiedni do Twojego auta olej.
przytulak

Postautor: shulimir » 10 lip 2018, 16:16

I to narzędzie(nie aplikacja) shell lube match jest darmowe? Nie trzeba nic płacić?
shulimir

Postautor: daro1 » 10 lip 2018, 17:50

tak nic za nia nie płacisz jest bardzo przydatna do tego aplikacja Lubematch proponuje ci kilka olei do wymiany w twoim aucie.
daro1

Postautor: fran » 16 lip 2018, 15:58

to zalezy ci silnik jest zasilany LPG czy benzyna czy ON co do jakosci oleju to stosuje olej Shell Helix Ultra 5W-40 który jest wyprodukowany w technologii Shell PurePlus najbardziej zaawansowana formuła Shell do wysokoobciążonych silników a jezeli ja jeżdze po W-wawie i stoje w korkach.
fran

Poprzednia