Jaki samochód na pierwsze auto?

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Re: Jaki samochód na pierwsze auto?

Postautor: logomonster » 14 cze 2018, 9:00

Ja przymierzam się do zakupu pierwszego auta i doświadczeni znajomi polecają mi Golfa IV, VW Polo, Toyotę Celicę, mniej peugeoty. Nie polecam kupować aut w cenie poniżej 4000 zł - pierwsze usterki widać po kilku dniach jazdy. Kolega ostatnio kupił taki gruz za 1500 zł i po porządnym rozgrzaniu silnika wydawał koszmarne dźwięki. Znajdźcie kogoś kto z wami przetestuje dane auto na miejscu.
logomonster

Postautor: lenkos » 20 cze 2018, 10:42

moim pierwszym autem była 10letnia mazda, tak mi się to auto spodobałoze gd yw końcu mogłem sobie pozwolić na nówkę to znów wybraem mazdę, tym razem model cx-3, jeśli się przyjemnie, w środku duzo miejsca, choć auto z zewnątrz nie wygląda na bardzo duze,dużo jeżdże i zużycie paliwa całkiem ok, silnik jest cichy ale z niezłym kopem mimo braku turbo i ma sporo siły przy niskich obrotach
lenkos

Postautor: GaalAn » 24 cze 2018, 14:39

Ja biorę mocno pod uwagę tą nową wersję mazdy cx-3, mam trochę swoich oszczędności plus rodzice mi coś pomogą więc wiadomo. Lenkos, jak ci się nią jeździ? Nie jest to jakiś malutki samochód bo w końcu to suv, ale wydaje mi sie, że będąc laikiem poradziłbym sobie za jej kółkiem? Czytałem, że cx-3 posiada napęd 4x4, dobrze się sprawdza w praktyce?
GaalAn

Postautor: sara_t » 29 lip 2018, 11:54

Ja na pierwsze auto mialam opla corsę E :) Baardzo fajny i wygodny samochód, zwłaszcza dla kobiety, która głównie jeździ po mieście:) Od razu sobie też zakupiłam do niego różne fajne akcesoria w labo.pl/ - kolorowe pokrowce na siedzenia, żeby było wewnątrz trochę weselejj:) W LABO robią je naprawde na najwyższym poziomie!
sara_t

Postautor: bohdanek » 10 sie 2018, 9:45

Moim zdaniem na pierwsze auto coś małego z nie za dużą ilością konii mechanicznych. Dla bezpieczeństw aby sobie popróbować przyzwyczaić się. Jakieś Uno, Aygo czy nawet Seicento ;)
https://naczynia.olkusz.pl/
bohdanek

Poprzednia