LPG Autkogaz Szczecin opinie

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Re: LPG Autkogaz Szczecin opinie

Postautor: dominik_78 » 30 wrz 2017, 8:00

Już tu chyba wcześniej pisałem, ale napiszę ponownie, że mój chrysler 300 po prostu chodzi jak pszczółka :) w szoku jestem, że można tyle kasy zaoszczędzić jeżdżąc na gaz :) Fajne jest to, że w autkogaz przerobili mi samochód na gaz i po prostu jeżdżę. Przyznam się, że bałem się kiedyś takich przeróbek, że wiecznie będzie się coś chrzanić i trzeba będzie jeździć więcej po serwisach, a tu spokój :) trzaskam kilometry ile wlezie. Autkogaz na wernyhory to najleprzy gazownik dla samochodów amerykańskich. Najlepiej i najtaniej przerabiają amerykańce na gaz. Opinie o nich te dobre wcale nie są przesadzone.
dominik_78

Postautor: autkogaz szczecin » 01 paź 2017, 8:32

Zapraszamy serdecznie do naszego warsztatu. kontakt: ul. Wernyhory 17, tel. 509 691 495
autkogaz szczecin

Postautor: patt » 07 paź 2017, 8:41

Byłbym chętny na założenie zestawu optima nano do forda, ile to u Was kosztuje?
patt

Postautor: autkogaz szczecin » 07 paź 2017, 9:36

Co to za ford dokładnie? jaki silnik, rodzaj , pojemnośc , moc ??? potrzebujemy więcej danych żeby zrobić dokładną wycenę
autkogaz szczecin

Postautor: patt » 11 paź 2017, 5:33

to c max I, 145km, 2000cm3, 2007 rocznik czyli podobno idealna jednostka do zagazaowania i ja bym się upierał przy optima nano, reduktorze shark 1200, wtryskiwacz barrakuda, jeździ na takim zestawie kumpel i mówi że to najlepsza opcja jaką miał a jeździ na lpg od lat
patt

Postautor: autkogaz szczecin » 21 paź 2017, 23:45

Taka instalacja jest oczywiście do skompletowania i skonfigurowania. Koszt to ok 3 tys. zł ale najlepiej podjechac na oględziny auta i wtedy wycenimy dokładnie.
autkogaz szczecin

Instalacje LPG Szczecin opinie

Postautor: Marko Szczecin » 14 wrz 2018, 16:08

Panowie w Autkogaz znają się na rzeczy. Umówiłem do nich na instalacje gazu moje Renault Espace - wiadomo duża pojemność, to trzeba przerobić na gaz.
Ustaliliśmy instalacje firmy LPGTech, cena też wyszła nie najgorsza na tle innych warsztatów. Zostawiłem na weekend i w poniedziałek po pracy odebrałem autko. Na gazie jeździ jak na benzynie - żadnych różnic nie zaobserwowałem.
Osobiście polecam ich.
Marko Szczecin

Poprzednia