części samochodowe valeo - pytania do doradcy

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Re: części samochodowe valeo - pytania do doradcy

Postautor: Tomek Doradca Valeo » 15 lis 2018, 18:10

Novy pisze:
Tomek Doradca Valeo pisze:Novy, Aquablade to system wycieraczek podłączonych bezpośrednio do Twojego systemu spryskiwaczy. Takie rozwiązanie sprawia, że widoczność na szybie jest znacznie lepsza.

Brzmi jak droga zabawka. Można to gdzieś kupić? Bo jak ostatnio byłem w norauto to nic takiego nie widziałem, a tam mają sporo gadżetów do samochodów...

Novy, niestety na chwilę obecną nie można ich kupić. W sprzedaży aftermarket wycieraczki z systemem aquablade będą dostępne wkrótce. Zastanawiasz się czy zastosować je w swoim aucie?
Novy pisze:
Tomek Doradca Valeo pisze:Novy, jeśli posiadasz nowe BMW to najpewniej masz w nim zamontowane wycieraczki naszej produkcji. Najprawdopodobniej masz w swoim samochodzie wycieraczki typu FLAT lub HYBRID. Możesz to łatwo sprawdzić ponieważ ich konstrukcja znacząco się od siebie różni.

Mam wrażenie że to są takie zwykłe proste wycieraczki. Czyli z tego co rozumiem te flat. Czy to źle? Pytam w kontekście tego czy kupując sobie te hybrid będzie mi się lepiej jeździło nocą podczas deszczu? Szybciej będą zbierały wodę te hybrid ?

Niewątpliwie wycieraczki hybrydowe są lepsze ale czy wycieraczki flat są złe to już sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie. Zapewniają one przede wszystkim dużo lepszy docisk do szyby oraz mniejsze straty spowodowane pędem powietrza. Chcesz wymienić swoje wycieraczki płaskie na hybrydowe?

Tomek
Doradca online Valeo Polska
valeo.pl
Tomek Doradca Valeo

Postautor: Novy » 28 lis 2018, 14:11

Tomek Doradca Valeo pisze:Novy, niestety na chwilę obecną nie można ich kupić. W sprzedaży aftermarket wycieraczki z systemem aquablade będą dostępne wkrótce. Zastanawiasz się czy zastosować je w swoim aucie?

Jak nie mogę ich kupić na już to póki co nie, bo potrzebuję czegoś co będzie działo teraz. ;) Ale z ciekawości zapytam na czym ten cały system będzie polegał?

Tomek Doradca Valeo pisze:Niewątpliwie wycieraczki hybrydowe są lepsze ale czy wycieraczki flat są złe to już sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie. Zapewniają one przede wszystkim dużo lepszy docisk do szyby oraz mniejsze straty spowodowane pędem powietrza. Chcesz wymienić swoje wycieraczki płaskie na hybrydowe?

Czyli jak kupować to tylko hybrydy tak? Macie tylko jeden rodzaj tych wycieraczek hybrydyowych uniwersalny do każdego samochodu?
Novy

Postautor: Tomek Doradca Valeo » 29 lis 2018, 15:53

Novy pisze:
Tomek Doradca Valeo pisze:Novy, niestety na chwilę obecną nie można ich kupić. W sprzedaży aftermarket wycieraczki z systemem aquablade będą dostępne wkrótce. Zastanawiasz się czy zastosować je w swoim aucie?

Jak nie mogę ich kupić na już to póki co nie, bo potrzebuję czegoś co będzie działo teraz. ;) Ale z ciekawości zapytam na czym ten cały system będzie polegał?

Novy, w bardzo dużym uproszczeniu mówiąc polega to na podłączeniu spryskiwaczy wmontowanych w wycieraczki bezpośrednio do swojego systemu spryskiwaczy. W praktyce oznacza to znacznie lepszą widoczność i brak rozmazań na szybie.
Novy pisze:
Tomek Doradca Valeo pisze:Niewątpliwie wycieraczki hybrydowe są lepsze ale czy wycieraczki flat są złe to już sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie. Zapewniają one przede wszystkim dużo lepszy docisk do szyby oraz mniejsze straty spowodowane pędem powietrza. Chcesz wymienić swoje wycieraczki płaskie na hybrydowe?

Czyli jak kupować to tylko hybrydy tak? Macie tylko jeden rodzaj tych wycieraczek hybrydyowych uniwersalny do każdego samochodu?

Niekoniecznie. To jakie wycieraczki wybierzesz zależy od Ciebie i Twoich potrzeb. Mamy bardzo różne modele wycieraczek, specjalnie stworzonych do poszczególnych modeli aut.

Tomek
valeo.pl
Tomek Doradca Valeo

Postautor: Novy » 05 gru 2018, 14:00

Tomek Doradca Valeo pisze:Novy, w bardzo dużym uproszczeniu mówiąc polega to na podłączeniu spryskiwaczy wmontowanych w wycieraczki bezpośrednio do swojego systemu spryskiwaczy. W praktyce oznacza to znacznie lepszą widoczność i brak rozmazań na szybie.

Czyli to będą całe zestawy: wycieraczki + osprzęt do montażu pewnie? Brzmi ciekawie. Mam nadzieję, że do starszych modeli samochodów też będzie można to zamontować!

Tomek Doradca Valeo pisze:Niekoniecznie. To jakie wycieraczki wybierzesz zależy od Ciebie i Twoich potrzeb. Mamy bardzo różne modele wycieraczek, specjalnie stworzonych do poszczególnych modeli aut.

Aaa czyli mogę nie dostać hybryd do mojego auta jeżeli nie produkujecie ich do mojego modelu?
Novy

Postautor: Tomek Doradca Valeo » 07 gru 2018, 11:17

Novy pisze:
Tomek Doradca Valeo pisze:Novy, w bardzo dużym uproszczeniu mówiąc polega to na podłączeniu spryskiwaczy wmontowanych w wycieraczki bezpośrednio do swojego systemu spryskiwaczy. W praktyce oznacza to znacznie lepszą widoczność i brak rozmazań na szybie.

Czyli to będą całe zestawy: wycieraczki + osprzęt do montażu pewnie? Brzmi ciekawie. Mam nadzieję, że do starszych modeli samochodów też będzie można to zamontować!

Zapraszam do poczytania więcej na ten temat na naszej stronie valeoservice.pl
Novy pisze:
Tomek Doradca Valeo pisze:Niekoniecznie. To jakie wycieraczki wybierzesz zależy od Ciebie i Twoich potrzeb. Mamy bardzo różne modele wycieraczek, specjalnie stworzonych do poszczególnych modeli aut.

Aaa czyli mogę nie dostać hybryd do mojego auta jeżeli nie produkujecie ich do mojego modelu?

Novy, dokładnie jednak nasza oferta jest tak szeroka, że nie powinieneś mieć z tym problemu. Udaj się do jednego z naszych autoryzowanych sprzedawców i zapytaj o wycieraczki VALEO dla Twojego modelu samochodu.

Tomek
valeo.pl
Tomek Doradca Valeo

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach