części samochodowe valeo - pytania do doradcy

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Re: części samochodowe valeo - pytania do doradcy

Postautor: Tomek Doradca Valeo » 04 sty 2019, 10:28

Novy pisze:
Tomek Doradca Valeo pisze:Novy, Silencio to gama dla klientów szukających rozwiązania identycznego z montowanym oryginalnie w nowym samochodzie. Oczywiście hybrydowe wycieraczki Silencio też znajdziesz ale czy takie wycieraczki zostały zamontowane oryginalnie w Twoim samochodzie?

Pisał Pan, że w azjatach montują hybrydy więc idąc tym tropem domyślam się, że były oryginalnie hybrydy, prawda? Chyba, że jest gdzieś błąd w moim rozumowaniu to proszę poprawić ;) Tak czy siak silecio hybrydy zamówione i czekam na kuriera ;)

Novy, jeśli zamówiłeś model dedykowany pod Twój model auta to na pewno wszystko będzie pasować. Koniecznie daj znać czy jesteś zadowolony gdy wycieraczki już do Ciebie dotrą.

Tomek
Doradca online Valeo Polska
valeo.pl
Tomek Doradca Valeo

Postautor: Novy » 10 sty 2019, 12:34

Tomek Doradca Valeo pisze:Novy, jeśli zamówiłeś model dedykowany pod Twój model auta to na pewno wszystko będzie pasować. Koniecznie daj znać czy jesteś zadowolony gdy wycieraczki już do Ciebie dotrą.

Tomek
valeo.pl

Dotarły. Trochę się musiałem pobawić z zamontowaniem ich ale chyba wszystko zrobiłem dobrze. Ogólnie rzecz biorąc nie ma się za bardzo do czego przyczepić bo zbierają skutecznie śnieg i wodę. Do tego jakoś mnie też zamarzają. Może ze względu na obudowany profil. Ode mnie plus za to skuteczne zbieranie i brak piszczenia czy przeskakiwania po szybie. Mam nadzieję, że długo wytrzymają!
Novy

Postautor: Tomek Doradca Valeo » 11 sty 2019, 12:15

Novy pisze:
Tomek Doradca Valeo pisze:Novy, jeśli zamówiłeś model dedykowany pod Twój model auta to na pewno wszystko będzie pasować. Koniecznie daj znać czy jesteś zadowolony gdy wycieraczki już do Ciebie dotrą.

Tomek
valeo.pl

Dotarły. Trochę się musiałem pobawić z zamontowaniem ich ale chyba wszystko zrobiłem dobrze. Ogólnie rzecz biorąc nie ma się za bardzo do czego przyczepić bo zbierają skutecznie śnieg i wodę. Do tego jakoś mnie też zamarzają. Może ze względu na obudowany profil. Ode mnie plus za to skuteczne zbieranie i brak piszczenia czy przeskakiwania po szybie. Mam nadzieję, że długo wytrzymają!

Problemy z montażem były wynikiem źle dopasowanych wycieraczek czy niekompletnego zestawu wycieraczek? Produkt, który Pan zamówił jest najwyższej jakości dzięki czemu na pewno sprosta oczekiwaniom.

Tomek
valeo.pl
Tomek Doradca Valeo

Postautor: Novy » 17 sty 2019, 9:40

Powiedziałbym bardziej, że było to kwestią mojej nieudolności :roll: ale wszystko działa więc jest dobrze. Wyczytałem ostatnio że wycieraczki wypada wymieniać co 2 lata, zgodzi sie pan z tym w odniesieniu do waszego produktu który zakupiłem?
Novy

Postautor: Tomek Doradca Valeo » 18 sty 2019, 12:43

Novy pisze:Powiedziałbym bardziej, że było to kwestią mojej nieudolności :roll: ale wszystko działa więc jest dobrze. Wyczytałem ostatnio że wycieraczki wypada wymieniać co 2 lata, zgodzi sie pan z tym w odniesieniu do waszego produktu który zakupiłem?

Novy, w Valeo zalecamy wymianę wycieraczek co rok jednak to wszystko zależy od stopnia ich zużycia. Jeśli po roku nie będziesz miał z nimi żadnych problemów to możesz je zostawić na następny rok - to już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Tomek
valeo.pl
Tomek Doradca Valeo

Postautor: Novy » 07 lut 2019, 12:23

Tomek Doradca Valeo pisze:
Novy pisze:Powiedziałbym bardziej, że było to kwestią mojej nieudolności :roll: ale wszystko działa więc jest dobrze. Wyczytałem ostatnio że wycieraczki wypada wymieniać co 2 lata, zgodzi sie pan z tym w odniesieniu do waszego produktu który zakupiłem?

Novy, w Valeo zalecamy wymianę wycieraczek co rok jednak to wszystko zależy od stopnia ich zużycia. Jeśli po roku nie będziesz miał z nimi żadnych problemów to możesz je zostawić na następny rok - to już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Tomek
valeo.pl

Co masz na myśli mówiąc o "problemach"? Mam nadzieje, że nie uszkodzą mi szyby ani jej nie porysują w razie co?
Novy

Postautor: Tomek Doradca Valeo » 07 lut 2019, 16:57

Novy pisze:
Tomek Doradca Valeo pisze:

Tomek
valeo.pl

Co masz na myśli mówiąc o "problemach"? Mam nadzieje, że nie uszkodzą mi szyby ani jej nie porysują w razie co?

Novy, spokojnie - szyb Ci nie uszkodzą. Najczęściej możesz się spotkać z takimi problemami:
- skakanie wycieraczki, która będzie hałasować
- smugi
- niewytarte strefy
- film wodny

Tomek
valeo.pl
Tomek Doradca Valeo

Postautor: Novy » 13 lut 2019, 8:53

Tomek Doradca Valeo pisze:Co masz na myśli mówiąc o "problemach"? Mam nadzieje, że nie uszkodzą mi szyby ani jej nie porysują w razie co?

Novy, spokojnie - szyb Ci nie uszkodzą. Najczęściej możesz się spotkać z takimi problemami:
- skakanie wycieraczki, która będzie hałasować
- smugi
- niewytarte strefy
- film wodny

Tomek
valeo.pl[/quote]
Mam nadzieję, że będzie tak jak pan mówi. Ten film wodny to co to jest? Pierwszy raz spotykam się z takim określeniem co do wycieraczek... :lol:
Novy

Postautor: Tomek Doradca Valeo » 15 lut 2019, 11:58

Novy pisze:Mam nadzieję, że będzie tak jak pan mówi. Ten film wodny to co to jest? Pierwszy raz spotykam się z takim określeniem co do wycieraczek... :lol:

W dużym uproszczeniu film wodny to „mgiełka” jaka pozostaje na szybie po przetarciu jej wycieraczkami. Jest to z całą pewnością uniedogodnienie podczas jazdy, szczególnie nocną. Na pewno spotkałeś się już kiedyś z tym zjawiskiem.

Tomek
valeo.pl
Tomek Doradca Valeo

Postautor: Novy » 19 lut 2019, 9:50

Tomek Doradca Valeo pisze:W dużym uproszczeniu film wodny to „mgiełka” jaka pozostaje na szybie po przetarciu jej wycieraczkami. Jest to z całą pewnością uniedogodnienie podczas jazdy, szczególnie nocną. Na pewno spotkałeś się już kiedyś z tym zjawiskiem.

Tomek
valeo.pl

Dooobra chyba kojarzę o co chodzi już z tym filmem. I to poważnie świadczy o zużyciu się wycieraczek i konieczności wymiany? Myślałem, że to jest objaw jakiegoś zatłuszczenia wycieraczek czy coś :o
Novy

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach