Auto gaz bezpośredni wtrysk paliwa - instalacja LPG Szczecin

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Auto gaz bezpośredni wtrysk paliwa - instalacja LPG Szczecin

Postautor: marianna » 02 paź 2017, 12:37

Sprowadziliśmy właśnie z mężem z USA Ford Fusion (odpowiednik europejskiego mondeo) 1.6 175 km z silnikiem z bezpośrednim wtryskiem i chcemy go pilnie przerobić na gaz. Kto mi powie gdzie w Szczecinie zakładają gaz do samochodów mających bezpośredni wtrysk paliwa. Interesuje mnie montaż gazu w warsztacie, który się na tym zna i ma doświadczenie i gdzie już zakładali instalacje LPG w autach amerykańskich z bezpośrednich wtryskiem . Już trochę podzwoniłam tu i tam i wiem, że założenie gazu w samochodzie z bezpośrednim wtryskiem paliwa nie jest takie łatwe i byle kto tego nie zrobi. Piszcie w którym warsztacie w Szczecinie można zostawić spokojnie auto i nie bać się, że go nie spieprzą i nie będzie potem problemów z instalacją gazową?
marianna

Re: Auto gaz bezpośredni wtrysk paliwa - instalacja LPG Szcz

Postautor: mariusz_b » 02 paź 2017, 13:15

Moje kochane autko Mazda cx-5 2.0 skyactiv-g miesiąc temu trafiło na założenie gazu do autkogaz na wernyhory 17 w szczecinie. Nie musze chyba dodawać, że to bezpośredni wtrysk. W największym skrócie powiem, że wyszło zaje..... :) Montaz trwał kilka dni, ale od tego czasu tam nie byłem bo nie ma po co :) autko z gazem śmiga super i żadnych problemów. Jesli chcesz przerobić auto na gaz z bezpośrednim wtryskiem to tylko do autkogaz jedź. Wydaje mi się, że jako pierwsi w Szczecinie zaczęli to montować i mają największe doświadczenie. DO mojej mazdy to jeszcze na wszelki wypadek ściągnęli fachowca z Łodzi (to był gość od producenta instalacji) żeby sprawdził czy na pewno wszystko jest ok. Jestem mega zadowolony i polecam ten warsztat.
mariusz_b

Postautor: johny » 02 paź 2017, 15:17

Pochwalę się moją opel insignia 1.6 turbo bezpośredni wtrysk 180 km zrobioną na gaz w autkogaz na wernyhory. To chyba jedyni zawodowcy w Szczecinie, którzy po prostu montują gaz do samochodów z bezpośrednim wtryskiem. Dzwoniłem do innych mechaników od gazu i każdy mówił, że to ciężka spraw że mogą spróbować, że się boją itp. W autkogaz wzięli auto na tydzień i oddali po 3 dniach gotowe i zagazowane. SUper serwis i fachowy montaż. Nie wiem co tam wstawili wiem, że wszystko działa bez zarzutu i jeżdże na gazie ile się da.
johny

Postautor: dolot » 02 paź 2017, 15:31

Ja natomiast zagazowałem w autkogaz mercedes w204 c180 1.8 cgi 2009 rok. Miałem tam spory przebieg i trochę się bałem ale wszystko wyszło ok i auto chodzi na gazie wyśmienicie. Najfajniejsze jest to iz jeździ się dosłownie za połowę ceny a jak ktoś robi dużo km to się cała instalacja zwraca naprawde szybko. Maks 30 tys. km i już jest się do przodu jeżdżąc na gazie. Autkogaz to godny polecenia mechanik od gazu, chyba najlepszy gazownik od aut z bezpośrednim wtryskiem w Szczecinie lub nawet na całe województwo zachodniopomorskie.
dolot

Postautor: robert » 05 paź 2017, 7:17

No to ciekawe jak sobie poradzą i czy w ogóle się podejmą założyć gaz do mojego auta ? :) Szukam gdzie w Szczecinie założyć gaz do audi a4 b6 1.8 t tfsi sport multitronic 2012 sedan 163 km. Pierwszy lepszy mechanik od gazu tego nie zrobi albo jak się za to weźmie to tylko narobi problemów i rozwali samochód. To musi być naprawdę dobry gazownik od vw fsi tfsi i tsi czyli tego bezpośredniego wtrysku paliwa. Podjadę na dniach do autkogaz i osobiście dopytam jak to u nich wygląda.
robert

Postautor: stopas » 08 paź 2017, 7:58

Witam, widziałem ze w autkogaz na wernyhory założyli lpg do silnika skyactiv mazdy, chciałbym się dowiedzieć jaki koszt jest takiej instalacji - samochód Mazda cx3 120km i co to za rodzaj instalacji, pozdrawiam. Prośba też do kogoś kto ma tą mazdę żeby (mariusz_b) coś na bieżąco więcej napisał jak się auto zachowuje po kilku tys. km i czy nie ma z nim żadnych problemów? Jak ze spalaniem itp?
stopas

Postautor: autkogaz szczecin » 08 paź 2017, 8:01

Staramy się robić indywidualnie wycenę dla każdego auta i dostosować ofertę konkretnie pod klienta. Dlatego zapraszamy do nas na pół godziny na oględziny auta i dokładną ofertę cenową pod klienta i auto. Pozdrawiamy AUTKOGAZ Sp z o.o. ul. Wernyhory 17 Szczecin, tel. 509 691 495
autkogaz szczecin

Postautor: robert » 18 lis 2017, 16:00

W poniedziałek odebrałem audika od autkogaz :) Nie odzywałem się od razu bo chciałem troszkę pojeździć i mieć jakieś wnioski. Przyznam, że nic nie czuć że jest auto na gazie. Jeżdżę normalnie i nie wnikam w nic. Nie wiem jeszcze jak spalanie bo za mało km zrobiłem, ale póki co wszystko gra :) Na ten moment wielki plus dla autkogaz za podjęcie wyzwania!
robert

AUDI Auto gaz bezpośredni wtrysk paliwa-instalacja LPG Szcze

Postautor: Stiv » 23 wrz 2018, 19:32

Jakie Audi u nich gazowałeś ? Jaki silnik ? Jesteś zadowolony po roku czasu ?
Stiv

Postautor: Turkawka » 05 mar 2019, 20:25

Także przymierzam się do zagazowania samochodu z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Mam pytanie do posiadaczy już takich instalacji. Jak wygląda u was spalanie gazu ? Opłaca się montować LPG do takich pojazdów ? Jakiej formy instalacje wybraliście ?
Turkawka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach