Naprawa instalacji gazowej w samochodzie Szczecin serwis LPG

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Postautor: dobry » 14 paź 2017, 9:39

Mam problem z gazem w mojej Opel Vectra C 2.0 i nie mogę znaleźć kogoś kto mi to szybko i tanio ogarnie. Byłem u dwóch gazowników i każdy mówił, że to już cała instalacja to wymiany i że naprawa będzie kosztowała chyba z 1200 zł... Nie bardzo chce mi się w to wierzyć i wole jeszcze jakiś inny gazownik w Szczecinie od napraw instalacji LPG rzucił na to okiem. Jaki najlepszy serwis instalacji gazowej w Szczecinie polecacie? Szukam gdzie w Szczecinie szybko tanio i dobrze naprawiają auto gaz w samochodach z LPG bo nie mam czasu i ochoty jeździć po kolejnych warsztatach i słuchać, że trzeba wymienić całą instalację.
dobry

Re: Naprawa instalacji gazowej w samochodzie Szczecin serwis

Postautor: Pan Tadek » 25 paź 2017, 16:54

Dzwoń od razu do autkogaz na wernyhory i umawiaj się na wizytę. Tylko nie jedź tak z ulicy bo nie ma szans żeby Cię przyjęli bez umówienia. Jestem pewien, że tam naprawią CI auto bo to nie tylko gazownicy, ale jest tez tam dobry mechanik samochodowy. Od jakiegoś czasu świadczą tam usługi nie tylko związane z instalacjami LPG, ale także normalne szybkie naprawy samochodów takie jak wymiana świec i przewodów wysokiego napięcia, wymiana klocków hamulcowych, oleju i tym podobne. Od razu podłączą Ci centralkę gazową do kompa i zdiagnozują problem raz dwa.
Pan Tadek

Postautor: dobry » 26 paź 2017, 6:56

No i po sprawie! Byłem dziś o 8 rano w autkogaz i w 15 minut znaleźli przyczynę. Okazało się, że nie trzeba wymieniać ani żadnego reduktora ani wtryskiwaczy tylko walnął czujnik ciśnienia i wystarczyło wymienić przewody do niego i wszystko gra :) Kurde czemu od razu nie przyjechałem do nich tylko jeździłem nie wiadomo gdzie i po co....
dobry

Postautor: maly » 18 lis 2017, 9:53

dzięki chłopaki za polecenie tego warsztatu bo już myślałem że mój stary golfik pójdzie na żyletki. Gdzieś mocno uciekał mi gaz i bałem się tankować i jeździłem na benzynie. W autkogaz za grosze wymienili mi wężyk i wlew gazu bo okazało się że ze starości już coś tam popękało i znowu mogę jeździć na gazie. Przy okazji w tej cenie zrobili regulacje reguktora i wtrysków lpg więc wyszło na to że naprawa była opłacalna
maly

Postautor: Mercedes » 03 maja 2018, 12:44

Mam bardzo podobny objaw jak Ty. Od tygodnia jakby uciekał mi gaz ze zbiornika. Sam szukałem, ale nie znalazłem nic zużytego. Czy ten Autkogaz pracuje może w weekend majowy ? Interesuje mnie piątek.
Mercedes

Postautor: fetor » 06 maja 2018, 9:44

Już wiem, że nie jest tak łatwo znaleźć naprawde dobry i sprawdzony serwis instalacji gazowej w samochodzie. Troszkę po takowych pojeździłem i często zdarza się, że każdy gazownik ma inną teorię na temat tej samej usterki. Są też tacy (np. car-line), że jedzie się do nich, a Pan mówi że nie ma czasu bo ma ważniejszą robotę i każe odjechać :) Ale mniejsza z takimi, trzeba skupić się na tych, którzy rzeczywiście chcą pomóc i przy okazji zarobić. Ja przestałem wierzyć w magików, którzy coś tam pokręcą lub coś tam powiedzą. W autkogaz jako jedyni od razu stwierdzili u mnie, że reduktor jest na wykończeniu i wymienili go od ręki. Wszystkie bolączki ustały i autko znowu chodzi pięknie na gazie. Nie rozumiem innych warsztatów, które coś tam kręciły , ustawiały na komputerze itp itd a to nic nie pomagało. Przecież taka instalacja lpg jest prosta i składa się z kilku istotnych elementów. Dobry warsztat lpg ma na stanie zawsze różne elementy żeby w każdej chwili można było podmienić i sprawdzić czy to pomogło nawet wtedy, gdy komputer nie pokazuje żadnych błędów. Tak było w moim przypadku i dzięki chłopakom z autkogaz na szybką diagnozę i jeszcze szybszą naprawę.
fetor

Postautor: Rama » 24 wrz 2018, 16:42

Jutro się przekonamy, czy ten serwis jest taki dobry jak piszecie. Od tygodnia jeżdżę po warsztatach w Szczecinie i nikt nie wie dlaczego raz na jakiś czas mój samochód bardzo długo jeździ na benzynie zanim przełączy się na gaz. Niby jest wszystko OK, ale jednak.
Rama

Postautor: Tamara » 09 cze 2019, 19:34

Gdzie polecacie pojechać z usterką gazu w samochodzie ? Nigdy nie miałam żadnych problemów. Trzy lata jeżdżę z LPG i nigdy auto mnie nie zawiodło. Teraz samochód przestaje jechać na gazie. Muszę ręcznie przełączyć na benzynę i jest OK. Wybieram się w dłuższą trasę i szukam kto w Szczecinie szybko naprawi mi instalację gazową.
Możliwe, że wystarczy tylko przegląd i wymiana filtrów ?
Tamara

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach