Jak często trzeba zmieniać olej w silniku

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Re: Jak często trzeba zmieniać olej w silniku

Postautor: Miksa » 29 lis 2019, 17:15

I ja z tej apki korzystałem zeby sie utwierdzic w przekonaniu jaka specyfikacje ma moje auto sprawdziło sie w 100%
Miksa

Postautor: gosc » 02 gru 2019, 19:04

czyli co aplikację Lubematch można uznać za 100% w doborze oleju ?
gosc

Postautor: waldik » 10 gru 2019, 16:42

Jedyne czego możesz być pewien to podatków i śmierci, ale używam tej aplikacji Lubematch i nie miałem jeszcze problemów :D zawsze mi dobrze dobierała olej.
waldik

Postautor: gosc » 16 gru 2019, 19:28

a to jedyna taka aplikacja doboru oleju do silnika ?
gosc

Postautor: piękniś » 19 gru 2019, 12:11

Nie wiem czy to jedyna taka aplikacja, ale zapewne jedyna w swoim rodzaju. Często z niej korzystam.
piękniś

Postautor: bratysława » 29 gru 2019, 21:40

[quote="cytka"]A jakie masz auto i co ile km zmieniasz? Mnie LubeMatch podpowiedziało co ile producent auta zaleca wymianę.[/quote]

Mnie LubeMatch też podpowiedziało i tak też wymieniam. Do mojego auta zaleca się wymianę co roku lub co 15 tysięcy.
bratysława

Postautor: karbacka » 30 gru 2019, 23:46

[quote="gosc"]a to jedyna taka aplikacja doboru oleju do silnika ?[/quote]

LubeMatch to nie aplikacja, chociaż Shell ma też aplikację całkiem fajną. Jeśli chodzi o narzędzia doboru oleju jest ich więcej, ale Shell jest dla mnie pewna, sprawdzona i bezpłatna.
karbacka

Postautor: szijaka » 31 gru 2019, 13:22

[quote="karbacka"][quote="gosc"]a to jedyna taka aplikacja doboru oleju do silnika ?[/quote]

LubeMatch to nie aplikacja, chociaż Shell ma też aplikację całkiem fajną. Jeśli chodzi o narzędzia doboru oleju jest ich więcej, ale Shell jest dla mnie pewna, sprawdzona i bezpłatna.[/quote]

Mam moj ukochany, ale prawie 20 letni samochód czy do niego też dobiorę olej przez LubeMatch?
szijaka

Postautor: siwak » 01 sty 2020, 15:23

[quote="szijaka"]Mam moj ukochany, ale prawie 20 letni samochód czy do niego też dobiorę olej przez LubeMatch?[/quote]

Jasne że tak. Ja mam swój z 99 i tez znalazł się w LubeMatch. Shell pomyślał o użytkownikach starszych aut i też dał możliwość doboru.
siwak

Postautor: mario88 » 16 sty 2020, 15:08

Najlepiej co roku albo co 10 tys km :) to jest najrozsądniejsze. No i mozna wymieniać samemu. ja tak robię - pilnuje tego, zamawiam w Petrostar olej - bo mają dobre i dość tanio. I nie muszę wydawać na mechanika
mario88

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach