Jaki samochód na pierwsze auto?

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Re: Jaki samochód na pierwsze auto?

Postautor: hin34 » 16 lis 2018, 6:53

Jeżeli zdecydujesz się np. na auto używane, z komisu to pamiętaj potem by sprawdzić czy nie wdarła się do niego korozja, bo różnie to bywa. Dobrym sposobem na jej usunięcie, jeśli będzie, są preparaty na rdzę od rustcheckcorolon.pl.
hin34

Postautor: lominova » 28 gru 2018, 15:22

A co sądzicie o regeneracji turbosprężarek, filtrów i wtrysków, opłaca się? To mój pierwszy samochód i generalnie to nie mam za długo prawa jazdy więc o takie rzeczy wolę się zapytac bardziej doświadczonych kierowców. Z drugiej strony czy firmy takie jak TurboSpec.pl są warte uwagi? Skoro piszą, że na rynku działają ponad 10 lat także powinno być okej prawda?
lominova

Postautor: szlachetna » 17 sty 2019, 7:27

Ja z mężem również zdecydowałam się na skorzystanie z usług autorawicki.pl. Sadzę, że w temacie aut klasy premium to było dobre posunięcie. Zakupiliśmy BMW w b. dobrym stanie wizualnym i technicznym. ;)
szlachetna

Postautor: halszka » 23 kwie 2019, 9:24

A co sądzisz o marce Mini? ja na pierwsze auto wybrałam Mini Pacemana w Warszawskiem salonie Bawaria Motors Mini na Czerniakowskiej. Sprawdzony salon, nawet wyróżnili ich parę lat temu jako dealera tej marki. Auto super, nie duże ale ma pazur
halszka

Postautor: Nextdoor » 09 mar 2020, 9:54

Znajdź takie auto, które oprócz tego że jest ładne i w dobrym stanie nie będzie zbyt drogie w eksploatacji, zwłaszcza zwróć uwagę na koszty polisy OC i porównaj dostępne ubezpieczenia w porównywarce Cuk.
Nextdoor

Postautor: Kamil27 » 28 mar 2020, 9:24

Najlepiej takie, które odpowiada naszym umiejętnościom i możliwościom finansowym, tak by było nas stać na wszystkie ważne rzeczy typu przeglądy czy ubezpieczenie OC. Dobrze, gdy wcześniej uda nam się porównać ewentualne koszty eksploatacyjne, wtedy nie trzeba będzie martwić się skąd wziąć na to pieniądze. Z pomocą przychodzi nam porównywarka ubezpieczeń Cuk, która potrafi sprawnie porównywać ubezpieczenia OC, tak by móc oszczędzić na kosztach polisy OC.
Kamil27

Postautor: Romekk » 06 kwie 2020, 7:19

A może coś małego jak Toyota Corolla ? Ja bardzo polecam od siebie zainteresowanie się bankiem Toyota, gdyż ich oferty sa zwyczajnie dla LUDZI z zarobkami polskimi a nie głównie dla zarobku firmy. Na podlinkowanej stronie znajdziesz info dot. kredyt samochodowy kalkulator toyotabank.pl/dla-ciebie/oferty-specjalne/kredyt-smartplan-nowa-toyota/kalkulator/
Mam nadzieję, że mogę w jakiś sposób pomóć, bo mało kto w polsce korzysta z takich ofert a są bardzo konkurencyjne
Romekk

Postautor: Danir » 06 kwie 2020, 11:24

Corolla taka mała w sumie nie jest. Najlepiej jak auto będzie miało "zdrowy" prosty silnik, nie będzie gabarytowo duże żeby nie było problemów z parkowaniem. Silnik najlepiej benzynowy, można wtedy założyć instalację lpg. Do tego jakaś niedroga dobra instalacja np Zavoli Winner. I wtedy i auto dobre i tanie w eksploatacji.
Danir

Postautor: Wito09 » 09 kwie 2020, 18:32

Corolla to dobra opcja. Japońskie silniki są wytrzymałe i fajnie współpracują z gazem. Jednostka 1.6 jest w miarę żwawa podatna na lpg i ekonomiczna. Jak najbardziej można do niej włożyć instalacje Zavoli.
Wito09

Postautor: Jonek » 18 cze 2020, 14:00

Ano, Peugot może być. Nie ma co przesadzać, bo na początku to zawsze człowiek się uczy i tu obetrze, tak stuknie lekko w znak parkując. ;-) Komu się nie zdarzyło?
Jonek

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach