Kamera samochodowa- warto?

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Kamera samochodowa- warto?

Postautor: restler » 10 kwie 2016, 13:49

Co sądzicie o montowaniu sobie kamerek samochodowych? Czytałem, że coraz więcej osób sie na to decyduję i w razie nawet stłuczki czy jakichś problemów ma swój przekaz wiarygodnie zarejestrowany, przydaje się to podobno też nieraz w walce z ubezpieczycielem jak coś. Macie? Korzystacie? Warto się faktycznie zdecydować?
restler

Re: Kamera samochodowa- warto?

Postautor: marter » 21 kwie 2016, 13:23

ja mam i sobie chwalę, ostatnio miałem nieprzyjemną sytuację, gość mi wyjechał chociaż miałem pierwszeństwo i rysneliśmy się lekko, nie chciałem wzywać policji i robić zamieszania bo szybciej było jakby mi kasę za obity zderzak do ręki dał, no i gdyby nie argument, że mam nagrane kto zawinił to pewnie by się bez czekania na policję nie obeszło więc się kamerka jak najbardziej sprawdziła, mam zupełnie niedrogą z https://frago.pl i działa jak należy
marter

Postautor: andrzejn » 07 cze 2016, 22:37

Ja proponuję coś takiego: http://www.rwcars.pl/kategoria-kamery-cofania.html - dobre, tanie i spoko obsługa.
andrzejn

Postautor: pikuś » 16 lis 2016, 7:39

Warto zainwestować w kamerkę. Czasami warto mieć jakąś podkładkę do słów które się mówi. Ja dostałem w prezencie Xblitza P500. Mam od paru dni i jestem zadowolony.
pikuś

Postautor: Wicek » 27 lis 2016, 19:14

ja to sie boje troche tej kamerki, ze sciagnie jakis wypadek na mnie.. :D
Wicek

Postautor: AkukuBernard » 12 gru 2016, 10:09

Bardzo przydatna rzecz w samochodzie.
AkukuBernard

Postautor: Darek69 » 10 sty 2017, 21:41

Zdecydowanie polecam i polecam wydać ciut więcej i kupić z możliwie szerokim kątem - wtedy widać nie tylko przód, ale też zdarzenia z boku. Naprawdę można sobie ułatwić rozwiązanie sporó przy ewentualnej stłuczce.
Darek69

Postautor: madryposzkodzie » 15 paź 2017, 9:08

Żałuje że wcześniej nie zajrzałem na to forum bo trafiła sie stłuczka, moje słowo przeciwko słowu takiej baby co spanikowała ale oczywiście była jej wina. Gdybym tylko miał nagranie... No niestety chyba sprawa będzie miała swój finał w sądzie
madryposzkodzie

Postautor: jack » 18 paź 2017, 8:28

Kamerka w samochodzie, bardzo dobra sprawa zwłaszcza jak są jakieś rozbieżne zdania podczas stłuczki :D
jack

Postautor: Piotrw8903 » 14 lut 2018, 4:24

Polecam zajrzeć na alletaniej.pl mają fajny wybór wideorejestratorów orllo
Piotrw8903

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach