Kamera samochodowa- warto?

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Re: Kamera samochodowa- warto?

Postautor: wichajster » 14 kwie 2018, 1:46

ja mam w aucie Mikavi PQ3. Kamerka się sprawdza. Szeroki kąt nagrywania. Obraz wyraźny. Dostrzegalne są szczegóły.
wichajster

Postautor: gozsd » 14 maja 2018, 9:06

Napiszesz coś więcej o tej kamerce? chcę kupić w prezencie kumplowi który zaczął pracę w uberze i ma niedługo urodziny, myślisz, że się nada? Bardzo ta kmerke widać w aucie?
gozsd

Postautor: Danir » 14 maja 2018, 19:13

A może bardziej taki model Mikavi PQ2 mediaexpert.pl/wideorejestratory/wideorejestrator-mikavi-pq2,id-1047575? Skoro będzie "prawie" taksówkarzem:) chyba bardziej mu sie przyda taka 2w1
Danir

Postautor: gozsd » 22 maja 2018, 8:36

kamerka kupiona, kumpel zadowolony, na pwno w pracy się mu przyda, już teraz się nasłuchałem historii jacy ludzie się trafili mu a pracę zaczął dopiero co, wiem że już zamontowana i w weekend będę go widzieć to podpytam, może mi jakieś nagrania pokaże :D
gozsd

Postautor: filip23 » 22 maja 2018, 13:31

A może warto zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem to może być naprawdę bardzo dobre i sensowne rozwiązanie :)
Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny
Awatar użytkownika
filip23

Postautor: rahim » 28 sie 2018, 10:14

Kamerka w samochodzie to mocny argument w razie kolizji. Dostałem w prezencie Mikavi PQ1. Nie miałem jeszcze czasu aby zamontować a żałuję bo ostatnio miałem okazję utemperować gościa. Wymusił mi pickup. Chyba uważał że jest większy i może więcej. :/ gdybym miał filmik to wysłałbym w odpowiednie miejsce. Po tym wydarzeniu od razu wróciłem i zamontowałem kamerkę. Obraz jest bardzo dobrej jakości.
rahim

Postautor: bobbudowniczy84 » 10 wrz 2018, 11:11

Zdecydowanie warto, w razie wszelkich sporów pokazujesz odpowiedni filmik i nie ma dyskusji.
bobbudowniczy84

Postautor: douvarsls » 10 wrz 2018, 11:55

Znajomi również będą w stanie coś sprawdzonego doradzić. Na sto procent :)
Gdyby samobójcy mieli wcześniej wypisane na czole, co zamierzają zrobić,rodziny nigdy nie pozwoliłyby, by targnęli się na swoje życie, prawda?
Awatar użytkownika
douvarsls

Postautor: nintendo » 24 wrz 2018, 17:52

Ja kupiłam Xblitz Ghost- tani a bardzo dobry wideorejestrator, ma dobra jakosc nagrań, jest łatwy w obsłudze. Sprawdza się i nie kosztuje majątek
nintendo

Postautor: bobus » 27 lis 2018, 17:32

każda forma ochrony jest dobra a taka kamera na pewno ochroni nas. Mikavi PQ1 ma tryb parkingowy co pozwala nagrać wydarzenia jak nas nie ma w samochodzie i ktoś np uderzy w samochód. Ale również nagrywa szerokokątny i wyraźny obraz na którym widać szczegóły.
bobus

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach