Problem z turbiną w samochodzie

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Problem z turbiną w samochodzie

Postautor: Samba » 07 cze 2016, 9:40

od kilku dni mam spadki mocy w moim samochodzie, auto kopci na biało-niebiesko. Mój mechanik powiedział ze jest to prawdopodobnie problem z turbina i trzeba ja wymienic ale jak powiedział cene to załapałem się za głowę.. Na serio to kosztuje aż 2,5 tys do starego opla ? Macie jakis zaufany warsztat który zrobi to taniej w stolicy ?
Samba

Re: problem z turbina

Postautor: rewers » 05 lip 2016, 7:17

najlepiej właśnie do zaufanego warsztatu podskoczyć i zobaczyć co i jak, ja korzystam z twojmechanik, bardzo solidna ekipa, widać że są nastawieni na klienta i często można się u nich załapać na niezłe promocje i jeszcze nigdy nie wróciłem od nich z kwitkiem zawsze mi auto postawili na nogi
rewers

Postautor: majkej91 » 07 sie 2016, 15:28

to strasznie dużo sobie od Ciebie zażyczyli.. Ja miałem podobny problem ale kupiłem turbine we własnym zakresie, do astry 2 wyszło to gdzies 500zł i mechanik mi wymieniał. Wtedy skorzystałem z naprawy door to door oferowanej przez Besthol. Wyszło chyba cos koło 200zł także myśle że to niezła cena bo roboty napewno było sporo ;)
majkej91

Postautor: Klakson » 01 wrz 2016, 15:24

Jeżeli masz problem z turbiną to nie ma co się zastanawiać i próbować robić samemu tylko odrazu do specjalisty. Ja jak miałem awarie turbiny w astrze II (91.r) to pojechałem do gości z http://twojmechanik.com i oni mi tam zaradzili i zapłaciłem mniej niż pisałeś. Myśle że byłbyś zadowolony!
Klakson

Postautor: Fastra » 15 wrz 2016, 6:16

ja wymieniałem w Euroamsterze, tania inwestycja to nie była, ale problem wyszedł w czasie przeglądu ,który zrobiłem bo w Euromasterze mieli promocje i zrobiełm go za darmo, inaczej jeździłbym, aż odmówiłaby całkiem posłuszeństwa
Fastra

Re: Problem z turbiną w samochodzie

Postautor: polek » 02 mar 2017, 8:50

W Krakowie zawsze korzystam z Auto Serwis Wadowicka. Generalnie sam na naprawie aut się trochę znam i panowie to moim zdaniem nr.1 serwis z jakim dotychczas się spotkałem. Możesz być osobiście przy naprawie, od razu powiedzą ci jaki będzie koszt. Do tego ogromną wiedzę i doświadczenie mają także nie usłyszysz od nich, że czegoś się nie da dopóki nie spróbują :)
polek

Postautor: sujka3 » 18 maja 2017, 7:07

widze, że ktoś już tutaj pisał o auto serwis wadowicka, tam bardzo dobrze zajmują się wszelkimi problemami związanymi z mechaniką samochodową. Oczywiście teraz mają fajną promocję. ponieważ można u nich sprawdzić samochód na linii diagnostycznej całkiem bezpłatnie.
sujka3

Postautor: Kopernos » 23 maja 2017, 19:04

moim zdaniem najlepszym serwisem jest Euromaster
EUROMASTER – sieć dobrych serwisów (Opony + Lekka Mechanika)
Kopernos

Postautor: Karolina » 24 lis 2017, 11:13

Nam pasuje nadarzyński Green Car, jak coś się dzieje to zawsze do nich, na przeglądy tak samo. Bardzo fajne miejsce, fachowo, bez ściemniania i plus za szybką obsługę.
Karolina

Postautor: Lolek » 26 lut 2018, 16:51

Z Zielonej Góry dobry warsztat gdzie naprawicie alternator czy rozrusznik to zakład elektromechaniki pojazdowej alternator24.pl przy Sikorskiego. Sprzedają też części. Jakość i części i usług w porządku, ja jestem zadowolony.
Lolek