LPG Autkogaz Szczecin opinie

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

LPG Autkogaz Szczecin opinie

Postautor: Arkadius » 26 sie 2016, 15:13

Chcę założyć gaz w swojej starej BMW 36 z 98 roku, silnik 1.6 102 km. Pojeździłem trochę po warsztatach instalujących instalacje lpg i jakoś najbardziej spodobała mi się opinia szczecińskiego warsztatu autkogaz. Jeden znajomy juz tam zakładał gaz w mercedesie 140 i jest bardzo zadowolony, ale szukam kogoś kto ma u nich wstawiony gaz do beemki i chcę poczytac jakie sa rzetelne opinie o tym zakładzie.
Arkadius

Re: Autkogaz Szczecin opinie

Postautor: darek.76. » 29 sie 2016, 15:10

No to ja CI napiszę opinię o tym warsztacie :) Dwa lata temu w końcu pierwszy raz zdecydowałem się założyć gaz w jednym z moich aut i teraz wiem, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Moje volvo v70 2.4 benzyna paliło spokojną jazdą 12 litrów benzyny na 100 km. Teraz pali 13 ale gazu :) !!! Założyłem instalację LPG w autkogaz w Szczecinie i zapomniałem praktycznie o tym, że w aucie jest jakaś instalacja. Auto chodzi na gazie tak samo jak na benzynie i przez 2 lata byłem w tym warsztacie dosłownie 3 razy tylko po to żeby wymienić filtry i zrobić przegląd instalacji gazowej. Jestem mega zadowolony z ich usług i wiem, że każde kolejne auto też tam będę dawał żeby mi założyli gaz a potem serwisowali.
darek.76.

Postautor: marian » 03 wrz 2016, 17:04

Ja tam robiłem betę e36 pół roku temu i jestem zadowolony na maksa. To mój pierwszy gaz w życiu i nie żałuję. Zrobiłem ok 15 tys. km i nie mam żadnych zastrzeżeń co do instalacji. Byłem w autkogaz raz na regulację i sprawdzenie no i teraz żeby zmienić wszystkie filtry i od razu wymieniłem tam olej. Przywiozłem swój magnatec 5w 40 bo chyba takiego tam nie mają, a ja od dawna jeżdżę na tym oleju. Mogę z czystym sumieniem polecić ten warsztat jako chyba jeden z najlepszych zajmujących się montażem instalacji lpg w samochodach.
marian

Postautor: rafal » 04 wrz 2016, 8:29

Mam już trzęcią z rzędu toyotkę avensin 2.0 benzyna i wszystkie do tej pory robiłen na gaz u Staszka. Na wernyhory 17 w autkogaz gazuję swoje auta od dobrych 10 lat i nigdy nie miałem najmniejszego problemu z instalacją. Ja naprawde dużo jeżdżę i nei mogę sobie pozwolić na awarie auta. Robię kilka tys. km miesięcznie i na gazie jestem do przodu konkretne pieniądze.
rafal

Postautor: jaceq » 05 wrz 2016, 6:44

Honda preluda 2.0 zrobiona na gaz w autkogaz na wernyhory w Szczecinie. Zrobione 30 tys km, do baku wchodzi mi 42 litry gazu i robie na tym 400 km więc chyba dobry warsztat a w każdym razie ja nie mam zastrzeżeń i polecam go znajomym, którzy chcą zainstalowac instalację lpg w swoim aucie.
jaceq

Postautor: Anna » 06 wrz 2016, 13:07

Znajomy wysłał mnie z moją skoda fabią do autkogaz bo silnik szarpał i brzydko pracował. Przyszedł młody chłopak, zajrzał pod maskę, podłączył komputer i zdiagnozował że to jakis reduktor trzeba wymienić i ze to kosztuje kilkaset złotych. W pierwszej chwili podziękowałam i pojechałam na inny warsztat, ale tam tez stwierdzili że trzeba tą część wymienić. Wróciłam do autkogaz bo dostałam lepsza cenę i naprawe od reki :0 Pomogło i silnik chodzi teraz jak pszczółka :)
Anna

Postautor: Adrian » 06 wrz 2016, 18:17

Ford Focus mk3 na gazie gasł w najmniej spodziewanych momentach i tułałem się od warsztatu do warsztatu. W większości mówili, że to parownik i trzeba wymienić. W autkogaz od razu też powiedzieli że to wina parownika. Taki siwy Pan zrobił to dosłownie w kilka godzin i problem zniknął jak ręką odjął :) Parę stówek kosztowało ale jest ok i można spokojnie dalej śmigać. Jak ktoś ma problem z gasnącym silnikiem na gazie to polecam autkogaz w szczecinie na wernyhory 17.
p.s. obok jest pralnia tapicerek samochodowych i za 250 zł robią kompleksowe czyszczenie auta na gotowo, więc od razu zostawiłem tam forda i odebrałem wieczorem wyczyszczony wew i zew na błysk.
Adrian

Postautor: Henjos » 30 wrz 2016, 11:22

W Szczecinie chyba rzeczywiście najlepszy. Ja z kolei jeździłem ze Szczecina do Dretanu w Tanowie. Bardzo polecany na lpg-forum, zwłaszcza jeśli chodzi o mocniejsze jednostki. Montowali mi na początku roku BRC P&D w Jeepie Commanderze 3.7. Wszystko chodzi idealnie, przebieg już mam lekko ponad 15 tys. i pierwszy przegląd za sobą. Co ważne nic nie stracił z mocy, bo tego się obawiałem najbardziej.
Henjos

Postautor: Kajja » 12 paź 2016, 8:26

Jest tam opcja wymiana filtru LPG? Bo mój już się o to prosi, a też za namową znajomego chcę kupić taki lepszy z http://zwmczaja.pl/filtry/ i wymienić. Jeśli nie, to czy możecie mi polecić kogoś kto tym się zajmuje? :)
Kajja

Postautor: Henjos » 19 lis 2016, 6:43

myślę że spokojnie, nawet jak przywieziesz własny, byle pasował
Henjos

Następna