Mazda CX-3 wasze opinie

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Mazda CX-3 wasze opinie

Postautor: tuchajbej84 » 29 wrz 2016, 10:50

Jakie macie opinie na temat Mazdy CX-3? Podoba się wam to auto; ktoś użytkuje?
tuchajbej84

Re: Mazda CX-3 wasze opinie

Postautor: synaptic » 30 wrz 2016, 17:48

Jeden mój kolega z pracy tym jeździ i nie ukrywam, że trochę mu zazdroszczę, bo auto i od środka i od zewnątrz się super fajnie prezentuje. Muszę go jeszcze namówić, żeby mi dał poprowadzić kiedyś :mrgreen:
synaptic

Postautor: stopetka » 30 wrz 2016, 19:57

synaptic pisze:
> Jeden mój kolega z pracy tym jeździ i nie ukrywam, że trochę mu
> zazdroszczę, bo auto i od środka i od zewnątrz się super fajnie prezentuje.
> Muszę go jeszcze namówić, żeby mi dał poprowadzić kiedyś

A ma w automacie czy manualną skrzynie biegów? Muszę się umówić na jazdę próbna takim i takim, bo zamierzam sobie tą mazdę kupić pod koniec roku tylko nie wiem jeszcze w jakiej wersji.
stopetka

Postautor: kajka.pajek » 11 paź 2016, 18:41

Chłopaki a na próbną to w salonie mam się umawiać?
kajka.pajek

Postautor: Wendy » 14 paź 2016, 0:17

Posiadam to auto od 2 tyg, jeździ się super a wygląd przyciąga wzrok. Zreszta weszłam do salonu oglądać tańszą mazdę 2, z planam zakupu auta miejskiego w automacie w cenie 60-70tys a zakochałam się w cx3 i wzięłam to co było dostępne od ręki czyli model z najwyższej konfiguracji tj passion, 4x4, czerwona, za 105tys. Ale nie żałuje wyboru:) teraz jak mijam na ulicy auta które oglądałam w innych salonach przed wyborem mazdy tj vw polo, golf, seat Ibiza, skoda fabia, citroen cactus itp to mówię sobie : ale brzydactwa przy moim;)
Wendy

Postautor: Alek » 16 paź 2016, 18:40

[quote="kajka.pajek"]Chłopaki a na próbną to w salonie mam się umawiać?[/quote]

Nie musisz iść do salonu. Możesz online złożyć wniosek na stronie mazdy https://www.mazda.pl/jazda-probna
Alek

Postautor: Mucha » 24 paź 2016, 17:32

Ta mazda to strzał w dziesiątkę, samochodzik świetny. Idealnie sie prowadzi na drodze.
Mucha

Postautor: trachnięty » 19 lis 2016, 14:19

Podoba mi się, że dobrze się trzyma drogi, w zakręt wchodzi nawet przy setce. Inne wozy w takiej sytuacji muszą redukować prędkość, Mazdą to dodaję gazu ;)
trachnięty

Postautor: mazdek3 » 19 lis 2016, 18:43

Moja opinia o tym aucie jest pozytywna. Nadwozie Mazdy CX-3 jest niezwykle sztywne, chroniąc kierowcę i pasażerów w razie zderzenia, jednocześnie zapewniając niską wagę auta (od 1155 kg). Ograniczenie masy nadwozia bezpośrednio przekłada się na lepsze prowadzenie oraz mniejsze zużycie paliwa. Do tego BSM – monitorowanie martwego pola, SCBS – system wspomagający hamowanie, SBS – Inteligentne wspomaganie hamowania oraz aktywny tempomat. Do tego 6-biegowa skrzynia automatyczna - niezwykle płynna i szybka zmiana przełożeń. Jest też funkcja wyboru trybu Sport skrzyni SKYACTIV-DRIVE (tylko dla silników benzynowych), która pozwala na pełne wykorzystanie możliwości
silnika w trakcie dynamicznej jazdy lub podczas wyprzedzania.
mazdek3

Postautor: trachnięty » 22 lis 2016, 18:27

mazdek, a jak długo już nią śmigasz? Planujesz w ogóle zmianę na inny model, czy pozostaniesz przy niej?
trachnięty

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach