Mazda CX-3 wasze opinie

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Re: Mazda CX-3 wasze opinie

Postautor: mazdek3 » 27 lis 2016, 16:47

[quote="trachnięty"]mazdek, a jak długo już nią śmigasz? Planujesz w ogóle zmianę na inny model, czy pozostaniesz przy niej?[/quote]

Kupiłem rok temu i na razie nie mam zamiaru zmieniać, bo jestem mega zadowolony. Jeżeli interesuje Cię takie auto to polecam jazdę próbną - łatwiej wtedy podjąć decyzję o zakupie.
mazdek3

Postautor: Wicek » 27 lis 2016, 19:10

fajne autko, oj fajne! 8-)
szef nim jezdzil, mial ten czerwony lakier, ale sie wszyscy ogladali za nim.. cacuszko!
Wicek

Postautor: saragoss » 08 gru 2016, 18:13

Mazda CX-3 to świetny samochodzik, który bardzo dobrze spisuje się na drodze i potrafi dac przyjemność jazdy. Silnik mocny - to trzeba przyznać. Najlepsze jest to, że to SUV, który jest ekonomiczny, a SUV'y to ja bardzo lubię :)
saragoss

Postautor: WaldkaU » 08 gru 2016, 19:37

Fajnie i ładne autko ;-)
WaldkaU

Postautor: sun » 28 mar 2018, 11:38

Rozważam zakup, ta nowa bardzo mi się podoba, no i sporo ma dobrych opinii. Wizualnie dla mnie bajka, ktoś ma i jeździ?
Załączniki
02.2_OVERVIEW_Feature_LHD_960x470px.jpg
02.2_OVERVIEW_Feature_LHD_960x470px.jpg (98.14 KiB) Przeglądany 1113 razy
sun

Postautor: MariuszF » 16 cze 2018, 10:29

Dzien dobry wszystkim.
Mam 55lat i ostatnie 30 jezdzilem okolo15autami roznych marek.Pomijajac ich zaawansowanie techniczne,wiek wygląd i moc,moge powiedziec ze doswiadczylem posiadania lepszych i gorszych modeli.W marcu tego roku kupilem MAZDE CX3.....i oszalalem.Model z automatem 120kM.Bede jeździł nia do smierci.Nie wiem czy jej ,czy mojej.To wspaniale auto.Robie ok 1000km misiecznie.Wiekszosc po miescie.Z grajacym ciagle radiem,klima lub standardowym wentylatorem,z zalaczonym systemem i.stop nie przekroczylem w miescie 7,2l na 100km.Wybraleem celowo silnik 120kM poniewaz w moim wieku rozsadek przewaza nad ulanska dusza.Do 150km/h nie czulem roznicy testujac auta ze slabszym i mocniejszym silnikiem.Pow.150troche tej mocy brakowalo.Tylko pytam?Ile razy w roku taki gosc jak ja jedzie w trasę, gdzie takie moce sa potrzebne?-ja raz a wy?Poza tym dla dwojga osob plus wnuczek to wystarczy.Moc początkowa przy ruszaniu(nawet z kopyta)-jest super.210NM przelozenia daje przewage na swiatlach.Tylko czy ja mam ambicje scigac sie z mlodym w VW golfie? NIE!Mam wersje Sky Energi.Wyposażenie jak dla mnie MEGA.
Powiem jednak szczerze ze jest jeden mankament.Jestem mowiac delikatnie durzy.Japonczycy zrobili siedzienia na duzego japonczyka ale to w skali europejskiej rozmiar maxL Ja facet.w rozmiarze XL Mam nieco za waski fotel.Jednym slowem jesli szukacie auta z mocą, klasą super wygladem,z silnikiem wolnossacym bez turbiny (dla mnie to mega zaleta i wyzszosc mazdy.nad np.renowka czy oplem)-to sie nie zastanawiajcie.No i tylko automat!!! (Moj to pierwszy automat w zyciu).E miescie nieocenione udogodnienie.
MariuszF

Postautor: brenko » 20 cze 2018, 10:35

dzięki za opinię, myśle od paru miesięcy nad cx-3, szukam czegoś głównie do miasta, może raz n akilka tygodni na trasę do 300-400 km na raz i zeby też trochę w tym bagażniku pomieścił. Widziąłm że w tej wersji wprowadzili kilka ciekawych rozwiązań jeli chodzio bezpieczeństwo, wspomaganie hamowania jest i wykrywanie pieszych w nocy, praedza i to?
brenko

Postautor: soldateski » 24 cze 2018, 14:45

Jeżdżę już od jakiegoś czasu najnowszą wersją cx-3, z poprzednią wersją tego modelu miałem do czynienia wyłacznie na jeździe próbnej. Mimo to nawet z perspektywy czasu rzuca mi się w oczy sporo zauważalnych różnic, pierwsza to wnętrze, które zostało bardziej dopracowane. Więcej miejsca jest, wygodniej. Odnosze również wrażenie, że ulepszona wersja cx-3 znacznie lepiej radzi sobie na drodze, płynniej się zachowuje. Może też zyskała na przyśpieszeniu, ale to tak na szybko co do głowy przychodzi mi w temacie różnic. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej nowej wersji.
soldateski

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach