Kompleksowe czyszczenie samochodu Szczecin - dokładnie

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Kompleksowe czyszczenie samochodu Szczecin - dokładnie

Postautor: Tomasz79 » 19 lut 2017, 14:32

Kupiłem dla żony uzywaną Toyotkę Rav4 i chce ja teraz dac do dobrej myjni w Szczecinie do gruntownego i całkowitego posprzątania z dokładnym praniem tapicerki. Jest tych myjni sporo i ceny tez sa zróżnicowane. W internecie najczęściej trafiam na Czystko.pl z wernyhory 17 gdzie mają oferte tak zwaną "Auto na gotowo". Z tego co piszą to oferują kompleksowe sprzatanie auta wewnątrz i zewnątrz i w dodatku używaja do tego myjni parowej. Jak ktos korzystał z ich usług to prosze o pinie czy rzeczywiście autko wychodzi od nich czyste i czy nie ma jakiś problemów po zostawieniu auta bo mam świadomość, że potrwa to ładnych pare godzin. Piszcie swoje opinie o tej myjni i ogólnie może jakąs inna polecacie. Ja do nich dzwoniłem i za SUV biora 350 zł więc nie jesto to dużo. Rozumiem, że porządne czyszczenie SUV-a jest droższe i cena mi odpowiada tylko czekam na jakąś opinie od kogoś kto korzysta z tej firmy.
Tomasz79

Re: Kompleksowe czyszczenie samochodu Szczecin - dokładnie

Postautor: Rosiek » 27 mar 2017, 15:38

@Tomasz79 - mam do Ciebie pytanie. Czy zdecydowałeś się na usługę w Czystko ? Daj znać jak wyszło, czy jesteś zadowolony. Kupiłem sobie właśnie roczne auto po leasingu i chciałbym, żeby wyglądało jak nowe.
Rosiek

Postautor: hipek » 19 kwie 2017, 10:16

ja bym nie oddał... ale ja lubię czyścić samochód. nie ma nic bardziej odprężającego niż woskowanie samochodu twardym woskiem.. ostatnio zacząłem stosować K2 Proton to efekt jest na prawdę wow
hipek

Postautor: Tomasz 79 » 15 maja 2017, 12:49

[quote="Rosiek"]@Tomasz79 - mam do Ciebie pytanie. Czy zdecydowałeś się na usługę w Czystko ? Daj znać jak wyszło, czy jesteś zadowolony. Kupiłem sobie właśnie roczne auto po leasingu i chciałbym, żeby wyglądało jak nowe.[/quote]
Dałem tam auto na prawie cały dzień. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko zrobione tak jak w ofercie. Na pewno tam wrócę i jeszcze nie raz oddam autko do kompleksowego czyszczenia.
Tomasz 79

Postautor: Pan Tadek » 28 wrz 2017, 0:10

Mojego chryslerka już wyprałem w czystko.pl na wernyhory :0 dzięki za polecenie, zawodowa robota, autko dosłownie jak nowe. Na dniach oddam im jeszcze subaru mojej żonki i zrobię jej prezencik w postaci kompleksowego prania auta.

Ostatnio przesunięty w górę 28 wrz 2017, 0:10 przez: Anonymous.
Pan Tadek

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach