Myjnia parowa Fortador opinie

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Myjnia parowa Fortador opinie

Postautor: Kolesław » 17 mar 2017, 15:55

Mam pomysł na otworzenie myjni samochodowej. Zwróciłem uwagę na myjnie parowe. W Polsce jest kilka firm produkujących takie urządzenia. Jedną z nich jest Fortador od którego dostałem ofertę. Wszystko pięknie wygląda, ale chciałbym zaczerpnąć informacji od użytkowników tego sprzętu. Jakie macie opinie o myjniach Fortador ? Trwałe są ? Psują się ?
Kolesław

Re: Myjnia parowa Fortador opinie

Postautor: Myjko » 20 mar 2017, 14:31

Używamy w swojej myjni Fortadora PRO - duża, stabilna maszyna. Klienci odbierając samochody są zachwyceni. Na pewno warto używać myjni parowej do kompleksowego czyszczenia samochodów. Sprzęt fortadora mamy już ponad rok i póki co tylko raz były z nim drobne problemy.
Myjko

Postautor: Klent_Fortador » 28 kwie 2017, 4:21

Jakiś czas temu także byśmy chwalili maszyny Fortador. Po ostatnich jednak przebojach z wykonaniem gwarancji zaczynam sądzić, że kiedyś dokonaliśmy złego wyboru.
Najprawdopodobniej sprawa skończy się w sądzie.
Klent_Fortador

Postautor: glr-qcbmr » 07 wrz 2017, 23:56

Zdecydowanie nie polecam. Maszyna fortador jest awaryjna. Po wymianie na nowa nadal awaryjna. Serwis ma dlugi czas reakcji. Niestety zgadzam sie z przedmowca sprawa skonczy sie w sadzie
glr-qcbmr

Postautor: CZYSTKO » 28 kwie 2018, 9:40

Ponieważ używamy Fortadora ponad 2 lata, to mogę coś na ten temat powiedzieć.

Bywało różnie przez ten czas - mamy wykupioną gwarancję 3 lata. Było kilka problemów - m.in. z palnikiem (zabrudzenie) , ostatnio z pompą wody. Jak na tak długi czas mocnego używania maszyny każdego dnia, to jest to do zaakceptowania.
Ogólnie, to :

- maszyna jest OK - dzięki niej naprawdę można wykonać dobrą robotę
- różnie bywało z wykonaniem gwarancji. Ogólnie firma zawsze chciała pomóc - telefoniczne instrukcje, wideokonferencje. To trzeba przyznać. Nie zawsze jednak chciano w firmie wykonać reklamacje tak jak ja to sobie wyobrażałem. Zawsze jednak dało się znaleźć jakiś kompromis.

Ostatnio przy uszkodzeniu pompy, firma przysłała szybko nowy element i maszyna ruszyła.

Dziś z perspektywy czasu i wystawiłbym za CAŁOŚĆ ocenę : 4 (w szkolnej skali od 1 do 6)

Jeśli ktoś chciałby czegoś się dowiedzieć od nas, to jesteśmy ze Szczecina - firma CZYSTKO
CZYSTKO

Postautor: Yksek » 03 maja 2018, 13:10

Z tego co czytam, to chyba jesteś jedynym zadowolonym klientem Fortadora. Wszyscy narzekają, podają ich do sądu, a Ty wystawiasz bardzo pozytywną opinię.
Od pewnego czasu obserwuję wątki związane z maszynami parowymi, bo zamierzam otworzyć taki biznes.

Czy dziś kupiłbyś jeszcze raz myjkę parową Fortador ?
Yksek

Postautor: Maxik » 14 sie 2018, 11:10

Pomogę reklamować samochodowe myjnie parowe. Dysponuję dość dużym zapleczem w tym temacie.
mail : reklama@maxserwer.com
Maxik

Postautor: ogii » 28 sie 2018, 19:03

Nie ma to jak samemu samochód sobie wyczyścic i doprowadzić do stanu jak z salonu, mnie np cieszy to jak ładnie sobie autko odpicuję. Tym bardziej jak masz dobre środki do czyszczenia- sam odkąd używam szamponu Brillant Shampoo z ProElite widze różnice, małe pieniądze a auto na prawdę domyte, lśniące bo jest to szampon z woskiem
ogii

Samochodowa Myjnia parowa Fortador opinie

Postautor: Muzzy » 22 wrz 2018, 7:35

Przymierzam się do zakupu myjni parowej. Chciałbym wybrać jak najlepszy produkt. Jak aktualnie sprawują się myjnie Fortador ?
Bardzo proszę o rzetelne opinie.
Muzzy

Postautor: Klaudiusz » 16 gru 2018, 8:21

Posiadam Volt Pro i jest to bardzo porządny sprzęt. Szybki i mocny. Będziemy zakupować kolejne. Informacja dla Was: można kupić teraz taniej o 5000zł z okazji promocji świątecznej czy czegoś w tym rodzaju. Tutaj link: fortador.com/pl /promocja-swiateczna/
Klaudiusz

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach