Porysowane auto- jak zaradzić

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Porysowane auto- jak zaradzić

Postautor: AdamKar » 31 mar 2017, 9:21

Słuchajcie, co najlepsze na rysy na lakierze samochodowym? Tragedii nie ma, ale jednak razi mnie to że lakier nie jest idealny a wiem, że tych specyfików jest sporo więc może akurat na któryś lepiej postawić niż na inny zamiast po omacku kupować
AdamKar

Re: Porysowane auto- jak zaradzić

Postautor: Almon » 24 maja 2017, 14:11

Przejrzyj sobie jeszcze jakieś rankingi kosmetyków samochodowych bo jest tego w sieci całkiem sporo, ja sam akurat z k2 venoxu używam i bardzo sobie chwalę, tym bardziej, że rys nie ma a kasa w portfelu też drastycznie nienaruszona więc dla mnie to najlepszy układ
Almon

Postautor: tozajac » 02 cze 2017, 10:53

U mnie rysa była duża, więc zdecydowałam się na usługi lakiernika. Całkiem taniego znalazłam przez favore.pl, ogłaszają się tam różni fachowcy. Podzwoniłam i sie umowiłam. Jeżeli rysa jest duża polecałabym to rozwiązanie.
pozdrawiam :)
tozajac

Postautor: scatman » 06 cze 2017, 18:08

chcesz mieć idealny lakier? zobacz tylko tutaj goo.gl/2xUOCU :D nawet na fiaciku się da! mnie też się aż trochę wstyd zrobiło że na moim ryski a na dopiero trzy lata :P
scatman

Postautor: fturnik » 28 cze 2017, 22:11

potwierdzam, że k2 venox daję radę. U mnie kiedyś żona załatwiła mi prawy bok samochodu..niby niewiele ale jednak z bliska widać. Popsikałem tym mleczkiem i wszystko fajnie się "zabliźniło" Tani i skuteczny :)
fturnik

Postautor: Alejandro » 24 kwie 2018, 9:53

U mnie sprawdzają się kosmetyki samochodowe przeznaczone właśnie do tego. Przeglądnij sobie bogatą ofertę na Sapart.pl na pewno wybierzesz coś dla siebie.
Alejandro

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, 10:32

Ja tez byłem zadowolony z venoxu. Polecam :)
Gość

Postautor: tamara.olszewska1 » 30 cze 2018, 7:06

Hej,
polecam Ci ranking kosmetyków samochodowych. Poznasz dokładniejszą specyfikację i znajdziesz to, czego potrzebujesz.
tamara.olszewska1

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach