Montaż gazu w samochodzie, gdzie założyć LPG Szczecin opinie

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Montaż gazu w samochodzie, gdzie założyć LPG Szczecin opinie

Postautor: Pan Tadek » 10 wrz 2017, 8:12

Witam forumowiczów i od razu pytam, gdzie w Szczecinie zakładają solidnie i tanio gaz LPG do samochodów amerykańskich? Przywiozłem sobie ze stanów chrysler town & country 3.6 i szukam dobrego warsztatu żeby założyć gaz. Chcę mieć jak największy zbiornik i oczywiście nie mam zamiaru przepłacać. WIem, że Szczecin to duże miasto i jest tu sporo mechaników i zakładów co przerabiają auta na gaz, ale potrzebuje fachowców , którzy znają się na amerykańcach i przerabiali już nie raz chryslery. Piszcie jakie macie opinie i doświadczenia i jaki auto gaz w Szczecinie polecacie do mojego samochodu. Instalacja lpg w samochodzie to poważna inwestycja i nie koniecznie interesuje mnie najniższa cena. Założenie gazu to przecież nie taka prosta sprawa więc nie polecajcie mi tu jakiś panów, którzy sobie dorabiają tylko piszcie gdzie fachowo można i szybko założyć instalację i przerobić auta na gaz.
Pan Tadek

Re: Montaż gazu w samochodzie, gdzie założyć LPG Szczecin op

Postautor: Jaceq » 10 wrz 2017, 8:31

Z całego serducha polecam AUTKOGAZ na wernyhory 17, tam blisko tego tureckiego kebaba. Mój chrysler 300m 3.5 v6 przerobiony u nich na gaz jakieś rok temu chodzi jak ta lala. Zrobiłem ponad 40 tys. km i tylko zmieniam filtry i żadnych problemów. Praktycznie nie widzę różnicy w mocy pomiędzy gazem a benzyną, a różnica w kosztach ogromna. Wziąłem jakąś instalację gazową do chryslera na wypasie i zapłaciłem coś ok 3700 zł, a le udało się na raty i tak naprawdę instalacja nie kosztowała mnie nic bo koszt jednej raty to mniej więcej tyle ile zaoszczędziłem kasy na benzynie. Instalacja LPG już jest spłacona i teraz jazda to już czysta oszczędność. Jak ktoś chce sprawdzić to podaję tel do Autkogaz na wernyhory 17 - 509 691 495. Najlepiej dzwonić i umówić wizytę. Niedługo chcę sobie też ściągnąć z USA chrysler voyager 3.8 lub nawet tego 5 generacja i też do nich dam na założenie dobrego gazu do tego auta.
Jaceq

Postautor: tomkat tomkat » 10 wrz 2017, 8:40

W AUTKOGAZ jakieś pół roku temu przerobiłem świeżo sprowadzonego ze stanów chrysler crossfire 5.5 amg v8 i naprawdę zdali egzamin :) furka śmiga po prostu super i nie ma najmniejszych różnic między gazem a benzyną. Pierwszy raz skotzystałem z usług autkogaz na wernyhory w Szczecinie i już wiem, że mój każdy następny amerykaniec też tam u nich będzie przerabiany na gaz. Polecam serdecznie ten warsztat samochodowy bo to chyba najlepszy zakład od montowaniu instalacji gazowych lpg w Szczecinie.
tomkat tomkat

Postautor: radek68 » 10 wrz 2017, 9:15

a mój chevrolet epica 3.0 też zrobiony w autkogaz i jestem zadowolony. Przepłacałem na benzynę i teraz wydaję 2/5 kasy na jazdę niż przed przeróbką auta na gaz. Polecam też tych mechaników od gazu bo potrafią super założyć instalację. Miałem wcześniej chrysler grand voyager 4.0 251 km skrzynia automatyczna i już kupiłem z gazem i ciągle były problemy. Dopiero w autkogaz znaleźli przyczynę i naprawili, a w innych kilku warsztatach twierdzili, że wszystko jest ok i tak ma być.
radek68

Postautor: patryk_s » 30 wrz 2017, 7:45

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem Dodge Challenge 381 km i jakieś rok temu zdecydowałem się na założenie gazu w samochodzie. Trochę poczytałem w necie i padło na autkogaz na wernyhory. Czekałem na montaż ok tygodnia, sam montaż trwał 2 dni. Wszystko gra , bez zarzutu, auto chodzi na gazie fajnie. Zrobiłem 35 tys. km i nie narzekam ;) Polecam warsztat lpg autkogaz, wg mnie mają dobre opinie, najniższe ceny i dla mnie to jest najlepszy gazownik od samochodów amerykańskich w Szczecinie
patryk_s

Postautor: autkogaz szczecin » 01 paź 2017, 8:31

Zapraszamy serdecznie do naszego warsztatu. kontakt: ul. Wernyhory 17, tel. 509 691 495
autkogaz szczecin

Postautor: traczu » 02 paź 2017, 11:05

Rzeczywiście mój dodge challenger 5.7 zagazowany wzorcowo! Tydzień czekałem na montaż a potem samo zakładanie trwało 2 dni na spokojnie. Odebrałem auto i jeżdże jak wariat bez wnikania w koszty. Polecam i pozdrawiam panów z autkogaz i dałem im super opinie na necie.
traczu

Postautor: bartek33 » 04 paź 2017, 7:47

Też mam instalację lpg w swoim fordzie i jestem bardzo zadowolony z tego że się na ten krok zdecydowałem, mam zestaw optima polskiego producenta i sprawuje się w moim aucie wzorowo, auto nie muli, a jeździ dynamicznie jak na benzynie, byłem w warsztacie DELTA na ul.Wybrzeże Gdyńskie 2A w Warszawie, polecam tych fachowców bo spisali się świetnie.
bartek33

Postautor: Pan Tadek » 23 paź 2017, 5:16

Dzięki za polecenie mi autkogaz na wernyory :) Już tydzień jeżdżę na gazie moim chryslerem i nie czuję żadnej róznicy między gazem a benzyną jesli chodzi o moc. Wszytko płynnie i automatycznie się przełącza a jedyna róznica to koszty o 2/3 mniejsze niż do tej pory na jazdę autem :) Polecam ten warsztat !
Pan Tadek

Postautor: Andriej » 04 maja 2018, 14:57

Jakiej firmy instalacje LPG montują w tym Autkogaz ? Nie znam się za bardzo, ale chciałbym poczytać na internecie opinie.
Mam do zagazownia małe Reanult.
Andriej

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach