Auto gaz serwis Szczecin - opinie o warsztatach naprawy LPG

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Auto gaz serwis Szczecin - opinie o warsztatach naprawy LPG

Postautor: dawidek » 21 wrz 2017, 19:05

Mam Audi A6 C5 2.8 V6 193KM z 2000 roku i zaczęły się dziwne problemy od jakiegoś czasu gdy, jade na gazie. Generalnie zdarza się, że samo przełącza mnie na benzynę i tak jakby z zbiornika było słychać jakieś trzaski. Mam nadzieję, że to jakiś duperel i dobry serwis mi to szybko naprawi. Byłem w jakimś na Struga ale to leszcze i nie znaleźli problemu. Piszcie jakie są wasze opinie o serwisach instalacji LPG w Szczecinie i gdzie najlepiej pojechać jak się mam problem z autem na gaz. Sprawa dość pilna bo szykuje mi się wyjazd do Portugalii i nie wyobrażam sobie jechać na benzynie taki kawał drogi.
dawidek

Re: Auto gaz serwis Szczecin - opinie o warsztatach naprawy

Postautor: stanek » 21 wrz 2017, 19:10

Zdecydowanie polecam serwis instalacji LPG Autkogaz Sp z o.o. na Wernyhory 17, dosłownie 50 m od tego słynnego kebaba (pierwsza alejka brukowana od głównej ulicy). Ja mam jeep cherokee 3.7 limited 2012 i bujałem się po kilku warsztatach i nikt nie mógł sobie poradzić z tym, że dławił mi się na niskich obrotach. Dopiero w Autkogaz na Wernyhory szef serwisu wpadł na pomysł żeby podstawić inny sterownik i normalnie wszystkie problemy jak ręką odjął. Przy okazji zrobili mi przegląd i sprawdzenie szczelności instalacji gazowej w samochodzie i wymienili filtry. Jeśli chodzi o moją opinie to daję im 5 na 5 i nigdzie więcej nie zamierzam więcej jeździć z każdym swoim kolejnym autem.
stanek

Postautor: aga czarna » 21 wrz 2017, 19:17

Potwierdzam! Tylko Autkogaz w Szczecinie na ulicy Wernyhory 17 dali radę ogarnąć nasz ford f150 5.4 svt raptor z 2010 roku bo inne warsztaty wymiękły, a niektóre nawet nie chciały zajrzeć co się dzieje ze strachu :) Sprawa okazała się prosta i wystarczyło wymienić reduktor żebyśmy znowu mogli jeździć bez problemów. Niby banał, ale inni mechanicy rozkładali ręce i nie wiedzieli co się dzieje. Autkogaz to najlepszy serwis instalacji gazowych LPG w samochodach i będę go polecać innym. Mamy jeszcze mazda cx7 2.3 turbo i już jesteśmy dogadani na termin, że u nich przerobimy ją sobie na gaz :)
aga czarna

Postautor: sławek » 21 wrz 2017, 19:24

a jak wam powiem, że mi w Autkogaz na wernyhory serwisują mojego chevrolet camaro 5.7 to uwierzycie? :) U nich było 2 lata temu przerobione na gaz i od tego czasu tylko do nich jeżdżę na przeglądy i diagnostykę. Nic się z gazem nie dzieję, więc jak przyjeżdżam to po prostu robią standardowy przegląd i wymianę filtrów i sprawdzenie szczelności instalacji. Naprawdę nie narzekam na nich i polecam bo to nie pierwsze moje auto , które serwisowane jest u nich. Juz nie zastanawiam się gdzie serwisować samochód z instalacją gazową LPG w Szczecinie :)
sławek

Postautor: marek23 » 25 wrz 2017, 17:39

w kwestii serwisów samochodowych, moim zdaniem najlepszym miejscem jest Euromaster, tam bardzo profesjonalnie i rzetelnie podchodzą do sprawy, wiadomo z instalacją gazową nie ma żartów i trzeba robić porządne przeglądy, i właśnie w Euromaster podchodzą do tego bardzo profesjonalnie
marek23

Postautor: dawidek » 25 wrz 2017, 18:55

co ty pierniczysz cżłowieczku ? :) co euromaster ma wspólnego z instalacjami gazowymi? to duży serwis samochodowy, ale z gazowaniem aut nie mają chyba nic wspólnego...
dawidek

Postautor: dominik_78 » 30 wrz 2017, 7:30

No to ja się pochwalę moją furką, którą w autkogaz przerobili mi na gaz :) Tak naprawde przerabiałem tam dwa amerykańce , jeden mój , a jeden kumpla - Chrysler 300c i 300m obydwa z silnikiem 386 km 3.5 turbo. Jestem po prostu w szoku jak to wszystko fajnie działa :) Nie dość, że moc ta sama to po prostu oszczędność maksymalna. Wydaję 1/3 kasy na jazdę w porównaniu ile wydawałem wcześniej :) Polecam autkogaz na wernyhory w Szczecinie i wystawiam im opinie że jest to najlepszy gazwonik od aut amerykańskich w Szczecinie.
dominik_78

Postautor: autkogaz szczecin » 01 paź 2017, 8:30

Zapraszamy serdecznie do naszego warsztatu. kontakt: ul. Wernyhory 17, tel. 509 691 495
autkogaz szczecin

Postautor: filip » 06 paź 2017, 6:53

Jeśli szukacie serwisu montującego zestawy optima polskiego producenta to warto korzystać też z wyszukiwarki na stronie optimagas.com , tam jest lista sprawdzonych i polecanych warsztatów zajmujących się instalacjami lpg
filip

Postautor: Przemek_B » 11 paź 2017, 11:40

Zafiara B 2.2 Direct benzyna 150KM z 2005 roku. Jaki koszt założenia instalacji? Szukam naprawde dobrego serwisu żeby porządnie zrobić ten gaz i nie wstawić mi jakiegoś badziewia.
Przemek_B

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach