Gdzie najlepiej założyć gaz w Szczecinie, dobry warsztat LPG

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Gdzie najlepiej założyć gaz w Szczecinie, dobry warsztat LPG

Postautor: dorka dorka » 30 wrz 2017, 8:15

Nie jestem może blondynką, ale praktycznie nie mam pojęcia o instalacjach gazowych do samochodów. Mam Bmw e60 525i 218koni 2007 r i po pierwsze nie wiem czy to można przerobic na gaz i nie mam bladego pojęcia jaka jest cena założenia gazu w takim aucie. Pomóżcie mi znaleźć gdzie w Szczecinie najlepiej i najtaniej zakładają gaz do samochodów BMW tak żeby nie było problemów i nie wstawili mi jakiegoś badziewia. Jak długo w ogóle trwa taki montaż gazu do auta i czy to się opłaca bo pewnie trzeba wydać kilka tysięcy złotych. Wiecie gdzie jest dobry warsztat od gazu gdzie nie oszukują kobiet bo już nie raz przekonałam się, że jakiś mechanik jak widzi kobietę to od razu wymyśla cuda i naciąga na co się tylko da.
dorka dorka

Re: Gdzie najlepiej założyć gaz w Szczecinie, dobry warsztat

Postautor: stanek » 30 wrz 2017, 8:25

Zdecydowanie najlepszy gazownik i ogólnie warsztat od instalacji LPG na cały Szczecin to autkogaz na wernyhory 17. Naprawde zjeździłem kilku mechaników i nikt nie był w stanie mi pomóc, a w autkogaz mój jeep cherokee 3.7 limited 2012 rok został naprawiony dosłownie w pół godziny !!! Już traciłem nadzieję i chciałem nowa instalację gazową wstawiać, a tam taki starszy Pan podszedł , pogrzebał, coś tam wymienić, pokręcił i kazał pojeździć. Trochę to dziwnie wyglądało i myślałem, że palił głupa a tu się okazało, że naprawił :) normalnie szok :) zapłaciłem za naprawę 140 zł i jeźdże bez problemó do dzisiaj. Jak kupię kolejnego amerykańca to tylko do nich pojadę. Myślę, że Twoje BMW ogarną spokojnie i będziesz zadowolona. Na moje oka koszt założenia gazu do beemki 6 cylindrów bezpośredni wtrysk paliwa to ok 5 tys. zł, ale zadzwoń do nich i CI powiedzą jaka jest dokładnie cena.
stanek

Postautor: sławek » 01 paź 2017, 8:21

Zdecydowanie polecam autkogaz na wernyory w Szczecinie. To naprawde dobry warsztat od zakładania instalacji gazowych, ale także od ich napraw i serwisu. Mój chevrolet camaro 5.7 ogarnęli, a nie bardzo mogłem znaleźć kogoś kto się chciał nim zająć. Niedługo ściągam kolejną furkę z USA i nie mam zamiaru szukać po gazownikach tylko od razu jadę do autkogaz i zamawiam full serwis na wypasie. Jak szukasz gdzie jest najlepszy gazownik i serwis od lpg w Szczecinie to jedź od razu na wernyhory i pytaj w autkogaz czy Ci założą gaz i za ile.
sławek

Postautor: autkogaz szczecin » 01 paź 2017, 8:33

Zapraszamy serdecznie do naszego warsztatu. kontakt: ul. Wernyhory 17, tel. 509 691 495
autkogaz szczecin

Postautor: patryk » 07 paź 2017, 7:44

Dobrze wiedzieć, a montujecie tam też zestawu polskich producentów? optima nano? Wiele pozytywów o nich słyszałem i jeśli się zdecyduje na montaż instalacji lpg to właśnie na taki
patryk

Postautor: autkogaz szczecin » 07 paź 2017, 8:32

Mamy certyfikaty praktycznie wszystkich producentów podzespołów do instalacji LPG. Najczęściej sami dobieramy co zamontować tak żeby nie było problemów z eksploatacją, ale na życzenie klienta zakładamy to co sobie klient zażyczy.
autkogaz szczecin

Postautor: patryk » 08 paź 2017, 9:15

Ok, dzięki za info :) . Mam 2l forda c maxa, z 2007 r, ile orientacyjnie zapłaciłbym u Was za montaż zestawu optima w takim aucie?
patryk

Postautor: dorka dorka » 18 lis 2017, 15:56

Chłopaki jesteście wielcy. Już tydzień jeżdżę becią na gazie! 3 dni stała w autkogaz, ale naprawde się spisali. Myślałam, że jak założę instalację gazową to będzie się jakoś inaczej jeździło i auto straci moc albo będę musiała coś przełączać a tu dosłownie nic. Taka sama moc i żadnych przełączników bo wszystko samo się przełącza i nawet nie wiem kiedy jeśli nei spojrze na lampki. Polecam autkogaz w Szczecinie bo beemki przerabiają na gaz perfekcyjnie i wystawiam im jak najlepszą opinie.
dorka dorka

Postautor: Jaceq » 06 maja 2018, 19:00

Ja założyłem gaz w autkogaz na wernyhory i nie żałuję. To profesjonalny gazownik od aut. Wszystko zostało zrobione bardzo dokładnie i starannie zestrojone. Auto ma duży i mocny silnik więc troszkę się bałem, ale nie zawiodłem się. Teraz wiem, że auto na gazie generuje ogromne oszczędności i nie ma przy tym najmniejszego spadku mocy. W ogóle nie czuję, że jeżdżę na gazie a wydaję 1/3 pieniędzy niż wczesniej. Mam instalację LPGTech i do mojego auta jest to strzał w dziesiątkę. Moje opinie o autkogaz są bardzo dobre i jak zmienię auto to na bank też przyjade tutaj na założenie instalacji gazowej do samochodu.
Jaceq

Postautor: Teodor BMW e46 » 30 mar 2019, 17:23

Za waszą opinią postanowiłem pojechać do warsztatu Autkogaz zlecić im montaż w mojej furce gazu. Właśnie odebrałem samochód i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Cała instalacja ładnie zamontowana. Samochód na gazie nie pracuje wcale gorzej niż na benzynie. Ta sama moc, przyśpieszenie. Mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak teraz.
Polecam ich.
Teodor BMW e46

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach